Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem kolor dawanego info powinien zostać zmieniony, ten zielony niczym się nie wyróżnia bo większość informacji od serwera jest wyświetlana na taki

kolor przez co info ciężko zauważyć.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem sie jak bede w domu w piatek. Nie mam dostepu do ftp. 

Drogi Damianie, z niecierpliwością czekamy na Twoją wypowiedź, tylko zauważ, że są również nowe propozycje dotyczące serwera :D

 

// Taki freebump.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano ja mam taką małą propozycje, może lepiej by było wrzucić więcej mapek i zrobić normalne FFA, boo tak to jest dziwnie. Niby mapki esl a do tego westwood, tak trochę bez sensu. Ja bym zrobił normalne FFA, z dużą ilością mapek.
Dodać takie mapki:

cs_estate

cs_havana

cs_italy
cs_italy2
cs_assault

cs_militia
cs_office

cs_rio

de_blue

de_cpl_mill

de_irak

de_dust4ever

de_magazyn_beta

de_museum

de_survivor

de_torn

de_vertigo

de_prodigy
de_minidust2
de_kabul

de_hell
de_aztec

cs_siege

cs_assault_ucp

 

Według mnie granie również mapek typu dd2/nuke/inferno itd. jest tak monotonne, przydało by się więcej mapek i jakieś urozmaicenie ;)

To są mapki, które każdy miłośnik cs'a zna, każdy przecież pamięta jak się zaczynało grając na botach na tych mapkach, myślę, że graczom się spodoba ;)

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza ale brakuje mi kilku też zajefajnych mapek a ty Dudek masz tupet żeby tu się jeszcze odżywać bo tym co mi gadałeś na serwie i nie martw się że nikt o tym nie wie a ssy mam :) Czyż nie Derrin ? :)

 

 

Czy napisałem że grożę owszem że nie ;) tylko pisałem że masz tupet żeby jeszcze po tym co pisałeś grać i się udzielać bo jak masz w dupie Opiekuna to i cały serwer a takich graczy nikt nie chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James on ma perma na serwie, wiec nie trać nerwów na wstyd polski. Co do mapek dopiero był zmieniany cykl a juz chcecie cos nowego..

James sie nie umie sam bronić? Co do mapek, too tyle pozmieniane, że aż nic.

Non stop to samo, tylko jedna mapka wymieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł żeby dodać vote bo ja bym chciał zagrać Italy,Eldorado itp pełno fajnych mapek jest a mogą być tylko 8 ;/

Ziele sam się umiem obronić ;), Dudek to że piszę słowa itp to znaczy dobrze bo przynajmniej staram się dbać w jakim stopniu o porządek i czy ja jestem lizusem raczej nie i ja na tym końce dyskusje z tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze tak jak teraz, dodanie tylu map spowoduje duży chaos na serwerze. Dudek to po co się udzielasz skoro masz na niego wyjebane? Takie spostrzeżenia zachowaj dla siebie, a z tego co wiem i tak masz bana więc nie masz co się wypowiadać ;)

 

@EDIT zrozumcie, że dużo z tych map już było i większość to była mega porażka. Po co vote? I tak cały czas ludzie będą wybierać mapy, które znają czyli te co są teraz. Bez sensu dodawanie map typowych pod bf2 (Np. Eldorado) bo takie mapki na serwerze ffa to kompletny niewypał. Jest jak jest i z mapami to lepiej już nie kombinujmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko się załamać, co to niektórzy wypisują..

Ostatnio baliśmy się dodać mapę de_mirage, bo obawialiśmy się, że ludzie nie będą jej znać, a tu nagle propozycje:

 

de_magazyn_beta

de_museum

de_survivor

cs_estate

cs_havana

cs_rio

de_blue

de_irak

de_dust4ever

de_magazyn_beta

de_museum

de_survivor

de_torn

de_vertigo

de_prodigy
de_minidust2

cs_siege

cs_assault_ucp

 

Według mnie jedyna możliwość zmiany to wyrzucenie mapy de_westwood z cyklu.

Jeżeli chcecie zrobić z tego serwera zwykłe, przeciętne FFA, które będzie upadać jak inne z cs 1.6 to proszę bardzo, ale wtedy nie ma co się dziwić, bo ludzie na pewno będą wychodzić na mapach typu de_magazyn_beta (co to w ogóle jest?).

 

Dudek, nie sądziłem, że jesteś aż taki.. daj sobie już spokój, bo spamowaniem i wyzywaniem na forum nic nie wskórasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziele może i monotonne mapcycle ale zobacz, że jak byśmy dodali mapy, których ludzie nie znają to było by gorzej niż jest, i dzieci westwooda i eldorado by dawali tylko te mapy. Na mixach gra się przeważnie te mapy, które są na serwerze (oprócz westwooda) i jakoś nikt nie narzeka...

 

@EDIT nie chce zaśmiecać postu... @Ziele a może nikt nie ma powodu by narzekać i ciągle coś zmieniać. Mapy, które są podobają się graczom wiec ciągłe zmiany nic nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach gdzie ludzie odchodzą od cs 1.6 i przechodzą na cs;go nie potrzeba nam dużych zmian na serwerze. Powinno nam zależeć na zatrzymaniu graczy na naszych serwerach. Wejdą na serwer nie będą znali mapy to poszukają innego FFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n0pe, w 20 Sie 2014 - 20:50, powiedział:snapback.png

Z tego co zauważyłem to wypowiedź ajmiego była sarkazmem, chyba że to ja nie potrafię czytać emocji, ale to na marginesie. 

'Rapsy' w rsach średnio pasują bo tutaj najbardziej liczy się przekaz. Muzyka końcowa powinna być czymś wpadającym w ucho aby chciało się kończyć rundę jak najszybciej (oczywiście każdy słucha swojej muzyki i nic tutaj nie narzucam).

 

Polecałbym zmienić komendę /resetscore na /rs lub po prostu ją dodać - nic trudnego do zrobienia a zmienia naprawdę dużo, gdyż pisanie całego /resetscore jest dosyć monotonne.

 

Aby plugin mała mapa był aktywny, na serwerze może być max 8 graczy. Myśleliście może, aby limit zaczynał się od 10 osób. W godzinach nocnych, gracze borykają się na dużej mapie, a dwoje dodatkowych na mniejszej nie będzie jakimś wielkim problemem. Dodatkowo blokada granatów na mapach aim rozwiązałaby kolejny problem.

 

Od siebie dorzuciłbym jeszcze:

http://amxx.pl/topic...akt-do-adminów/

komenda /resetscore moim zdaniem nie robi roznicy.

Limit malej mapy zwieksze do 10.

Mamy 17 adminow i rzadko sie zdarza ze kogos z nich nie ma dluzej niz godzinke na serwerze.

 

Pamietajcie ze duza ilosc pluginow (na FFA troche ich jest^^) powoduje crashe serwera. 

Bez tego juz sa problemy z resetowaniem ranku "przed czasem" 

Nie dodam Nic co nie jest absolutnie konieczne.

 

Jednoczesnie zamykam temat Propozycji i tworze nowy bo ciezko cos znalesc przy ponad 1000 odpowiedzi w tym temacie.

 

Wyjezdzam dzisiaj do Austarali, tam czas jest +8h. Podejrzewam ze nie bede mogl grac , ale na forum bede ale tylko w nocy.

Karol i Rybak przejmuja kontrole nad serwerem , ja ewentualnie bede rozpatrywal podania i skargi.

Czas mojej nieobecnosci to caly wrzesien.

 

Zycze wszystkim milego fragowania :) i do zobaczenia na FFA i forum ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Mamy nowy temat :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności