Skocz do zawartości

Powrót Jamesa? Kwestia zawieszonego Admina.


ShaD

Powrót Jamesa  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy James ma być Administratorem serwera FFA?

    • Tak
      14
    • Nie
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak wiecie James jakiś czas temu złożył podanie i został on przyjęty do grona Administratorów FFA.

Po pewnym nieprzyjemnym incydencie Admin ten został zawieszony do przyjazdu Damiana. Jak wiemy jednak Opiekun serwera już wrócił i oddał mi decyzję dotyczącą powrotu James'a.. a ja.. oddaję ją Wam.

 

Czy chcielibyście, by James ponownie spróbował swoich sił jako Administrator? Jeżeli nie, to dlaczego? Prosiłbym u uzasadnienie swojej decyzji.

 

Ankieta nie jest publiczna, więc nie musicie się obawiać, że ktoś zobaczy Wasz głos.

 

Myślę, że pow. 75% głosów pozytywnych wystarczy, by James objął ponownie rangę administratora.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powiedziec tyle. Popełniłem błąd i to wielki błąd przyznaje się do tego. Szczerzę byłem według mnie dobrym adminem i starałem się dużo rzeczy dopilnować,pomagać itp. Naprawdę mi żalezy na tym żeby dalej adminować liczę na wasz że jednak wybaczycie mi to i dacie mi drugą szansę bo raczej każdy zasługuję na drugą szansę i obieczuje tutaj wszystkim że to co było się nie powtórzy tyle mam do powiedzienia i chcę przeproszić że ten błąd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden wielki bot nie ma co dawać mu admina jeden wielki dzieciak szkoda gadać xd

a tak na serio ja bym mu dał szanse dobry chlopaczek posmiac pogadac idzie wywiązywał sie z obowiazkow to jaki tu problem :)

 

@@edit nie wiedzialem o aferze z ts'em skoro takie rzeczy sie tutaj dzieją to jak dla mnie zdecydowanie nie kara taka sama dla wszystkich jak rewox napisał skąd możemy wiedzieć że to się nie powtórzy ? ;) widzialem pare sytuacji podaczas Twojego adminowania i nie raz mnie grzało jak **** tyle do powiedzenia zobaczymy co na to shadow / Damian

Edytowane przez fns.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamesa osobiście lubię ale coś tu jest nie tak. Udowodnione było, że chłopaki podpowiadali sobie na ts3 za co powinni otrzymać po permie, a jednak dostali drugą szansę. Czy ktokolwiek inny dostał by taką szansę? Wydaje mi się, że nie. Na prawdę tak bardzo chcesz tego admina z którym nie tylko według mnie sobie nie radziłeś? Ja bym się cieszył, że opiekun po takim incydencie nie dał bana a nie znów pchał się na admina. Jak polaczekkkk kiedyś napisał: "nie róbmy równych i równiejszych". Skoro raz się zdarzyło to skąd mamy mieć pewność, że nie zdarzy się to drugi raz? A co gdyby np ludzie, którzy odeszli wyzywając opiekuna i adminów (nie bd wymieniał po nickach) wrócili po popełnionym błędzie, przeprosili by wszystkich i też by chcieli admina, którego niegdyś stracili? Czy również byli byście tak przychylni? Chyba wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie. Kompletnie nie mogę zrozumieć ludzi wyżej, którzy nie widzieli jak James się spisywał w roli admina a jedynie znają go z forum/ts3 i piszą rzeczy typu: Znam cię z forum i chce żebyś miał admina ; dawałeś radę (a tak naprawdę ani razu go nie widzieliście w roli admina ffa). Widzieliście co się działo gdy James miał admina? Co chwile leciały skargi (niektóre głupie, ale niektóre słuszne). W podsumowaniu okresu próbnego prawie połowa graczy była na nie. Jak by nie było 'afery' z tym dawaniem infa James po prostu by stracił admina. Damian i tak dał w zasadzie Jamesowi już tyle szans, a każda kończyła się jego odrzuceniem. Decyzja nie należy do mnie ale według mnie nie ma opcji żeby powrócił na to stanowisko. Nie może być tak, że ktoś dostanie nie wiadomo ile szans przez to, ze opiekun lubi tą osobę. Po raz kolejny przytoczę słowa polaczka : Nie róbmy równych i równiejszych. Jest to kompletnie nie sprawiedliwe w stosunku do innych graczy. /do opiekunów : Zrobicie jak będziecie chcieli ale dla mnie będzie to kompletnie niepoważne, niesłuszne i niesprawiedliwe względem innych graczy zachowanie. Proponuję się poważnie zastanowić.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamesa osobiście lubię ale coś tu jest nie tak. Udowodnione było, że chłopaki podpowiadali sobie na ts3 za co powinni otrzymać po permie, a jednak dostali drugą szansę. Czy ktokolwiek inny dostał by taką szansę? Wydaje mi się, że nie. Na prawdę tak bardzo chcesz tego admina z którym nie tylko według mnie sobie nie radziłeś? Ja bym się cieszył, że opiekun po takim incydencie nie dał bana a nie znów pchał się na admina. Jak polaczekkkk kiedyś napisał: "nie róbmy równych i równiejszych". Skoro raz się zdarzyło to skąd mamy mieć pewność, że nie zdarzy się to drugi raz? A co gdyby np ludzie, którzy odeszli wyzywając opiekuna i adminów (nie bd wymieniał po nickach) wrócili po popełnionym błędzie, przeprosili by wszystkich i też by chcieli admina, którego niegdyś stracili? Czy również byli byście tak przychylni? Chyba wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie. Kompletnie nie mogę zrozumieć ludzi wyżej, którzy nie widzieli jak James się spisywał w roli admina a jedynie znają go z forum/ts3 i piszą rzeczy typu: Znam cię z forum i chce żebyś miał admina ; dawałeś radę (a tak naprawdę ani razu go nie widzieliście w roli admina ffa). Widzieliście co się działo gdy James miał admina? Co chwile leciały skargi (niektóre głupie, ale niektóre słuszne). W podsumowaniu okresu próbnego prawie połowa graczy była na nie. Jak by nie było 'afery' z tym dawaniem infa James po prostu by stracił admina. Damian i tak dał w zasadzie Jamesowi już tyle szans, a każda kończyła się jego odrzuceniem. Decyzja nie należy do mnie ale według mnie nie ma opcji żeby powrócił na to stanowisko. Nie może być tak, że ktoś dostanie nie wiadomo ile szans przez to, ze opiekun lubi tą osobę. Po raz kolejny przytoczę słowa polaczka : Nie róbmy równych i równiejszych. Jest to kompletnie nie sprawiedliwe w stosunku do innych graczy. /do opiekunów : Zrobicie jak będziecie chcieli ale dla mnie będzie to kompletnie niepoważne, niesłuszne i niesprawiedliwe względem innych graczy zachowanie. Proponuję się poważnie zastanow

dokładnie skoro odj**** maniane na ts'ie to kara powinna byc równa dla wszystkich a nie jeden ma lepiej drugi gorzej ;) polać mu :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja nic nie mam do jamesa ale bez jaj,REGULAMIN jest po to zeby go przestrzegac !! taka prawda gdybym był nowym uzytkownikiem to ja bym miał perma,ale james jest znany no to nie... dla mnie to są jaja ze on tu jeszcze gra...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta słowiańska brać lubi dużo pić i spać
a tak na poważnie to od początku byłem przeciwny żeby wgl dostał adma i swoje zdanie podtrzymuję ;)

Edytowane przez perre
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na nie. Moim zdaniem ten temat to kpina. James niestety ale dla mnie jesteś zwykłym "gimbem". Dałeś dupy z podpowiadaniem za co już powinieneś dostać perma (równi i równiejsi to co napisał polaczekkk i rewoX). Ale ok Damian dał ci szansę a ty co? Zwijasz manatki z csc bo zabrali ci admina. Nagle wracasz, wciskasz nam swoje lukrowane słowa że csc jest najlepsze itp. i chcesz iść na admina? I co za tydzień znowu będziesz chciał odejść a potem znowu powrót? Gdyby ktoś inny podpowiadał na ts'sie to od razu by wyleciał z permem i dziękujemy. Moim zdaniem to że skrócili ci bana do 3 dni jest już zbyt dużą łaskawością. Jeżeli mimo wszystko dadzą ci tego admina to będzie kompletna porażka. Z resztą podejrzewam że jak nie dostaniesz teraz tego admina to znowu walniesz focha sobie i kolejny temat "pożegannie Jamesa". 

 

@Hajdzik dokładnie! Jak on jest wychowankiem csc to ja jestem papieżem. Możecie mówić do mnie Wasza Eminencjo. 

 

@Porczop następny bot który zna kogoś z forum ale nie z roli admina. To że ktoś jest spoko na forum to znaczy że jest dobrym adminem? Nie sądzę. 

Edytowane przez Aryjoch :x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak szkoda że takie rzeczy piszecie chodzi mi dokładnie że uważacie że walne zaraz focha i odejdę to że już nie powinnem grać szczerze nie spodziewałem się takich komentarzy spodziewałem się na pewno że co niektóre osoby będą na nie ale nie spodziewałem się tego że tak napiszecie mimo że przeszedłem już karę to widzę na to że jakbym przestał grać na ffa to byście byli szczęśliwy ? ja jako jedyny nie dostałem na 3 dni tylko wszyscy dostali na  3 dni i każdy dostał tą samą karę a po drugie przeprosziłem jak sami widzieliście zgodziłem się do nagrywania rozmowy sam powiedzialem. Że  infa nie było co chwilę tylko raz ktoś coś powiedział i tyle potem jak tam trochę było to nadal graliśmy ale ja już dopilnowałem i często mówiłem "Chłopaki żadnego infa bo ktoś z nasz jest w innym teamie"  nie piszcie mi tutaj "Hahah nie tłumacz się" czy coś takiego bo chcę wam to wytłumaczyć bo naprawdę nie spodziewalem się tego myślałem że jednak pogodzilisćie się tym i stało się to stało ale widzę że niektórym się nie podoba i widzę że tylko parę osób zrozumiało to i mimo tego dali mi szansę ale jak sam shadow napisał 75% musi być na to wygląda że tego nie będzie no trudno pech popełniłem błąd jak każdy człowiek nikt nie jest idealny i nikt nie jest robotem przeprosziłem to na całym forum a nie pisałem do wszystkich na steamie,pw lub na ts tylko na forum żeby to wszyscy widzieli mam nadzieję że to zrozumiecie i pogodzicie się z tym tyle mam do powiedzienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś ode mnie. Szczerze? To jestem zadowolony, że wróciłeś, bo robisz fajne prace graficzne, jesteś aktywny. Ale dla mnie nie ma opcji żebyś teraz miał admina po tym wszystkim (mam nadzieję, że mnie rozumiesz). Myślę, że powinieneś trochę poczekać i może złożyć podanie po pewnym czasie. Bardzo dobrze, że przeprosiłeś i między innymi przez to, że potrafisz przyznać się do błędu opiekunowie dali Ci 2 szansę. Jesteś miły, sympatyczny i można się z Tobą pośmiać na serwerze/ts3 ale nie może być tak, że wracasz i od razu masz wszystko. Pograj, poczekaj troche i wydaję mi się, że możesz starać się o tego admina.

~pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ja również tak uważam. James, pograj jeszcze trochę i zyskaj ponownie, nasze zaufanie. Pozdrawiam :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności