Skocz do zawartości

Lato dodaje mane/zloto/expa


Vide Cul Fide

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na Lato

Witam wiec tak Lato dodaje sobie mane/zloto/exp i wszystko co sie dam. Prosze o zabranie mu do tego uprawnien mysle ze 07 sam se poradzi w zupelnosci.. Jest to oszustwo w przeciwienstwie do innych graczy ktorzy sami musza sie natrudzic zeby zdobyc mane/zloto/exp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratorze no tak ,ale niech teraz usunie to zloto i mane ,bo innych graczy to irytuje kupuje co mape kolczuge, ma ulepszone postacie maną a mane jest BARDZO trudno zdobyc. przykladowo mam 53 level i mam 150 many , do ulepszenia postaci potrzeba 250 many . a lato ma 75 lvl chyba w kazdym badz razie podobnie. i ma ulepszone postacie prawie na max... zeby miec tyle many co on ulepszyl za nia klase to trzeba by bylo grac pol roku
 jak nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na kazdej mapie sprawdza buga kolczugi? I na 30lvl ninij niewidke za mane? To prosze o zabranie mu tego jak nie ma bugow.

Lubie grac z kolczugą, nie jest droga więc gram. Mam niewidke rozwiniętą x1, nie gram ninją prawie w ogóle. Poza tym drogi kolego, nie będzie teraz taryfy ulgowej w stosunku do Ciebie, dałem Ci szansę, ale masz ciągle do mnie jakieś problemy, mogłeś dostac bana za wykorzystywanie bugów, ale jako iż mi je zgłosiłeś po jakimś czasie to postanowiłem dac Ci szansę.

P.S: Nie nastawiaj mi graczy przeciwko mnie ;)

 

 

Administratorze no tak ,ale niech teraz usunie to zloto i mane ,bo innych graczy to irytuje kupuje co mape kolczuge, ma ulepszone postacie maną a mane jest BARDZO trudno zdobyc. przykladowo mam 53 level i mam 150 many , do ulepszenia postaci potrzeba 250 many . a lato ma 75 lvl chyba w kazdym badz razie podobnie. i ma ulepszone postacie prawie na max... zeby miec tyle many co on ulepszyl za nia klase to trzeba by bylo grac pol roku

 jak nie wiecej.

Za chwilę sobie osobiście wszystko wyzeruję, macie ból dupy widzę, a najmniej wiecie. To słabo grasz jak masz na 53 lvl 150 many. Mam "postacie" ulepszone prawie na max? Nie które mam ulepszone, ale nie na maxa i jeszcze dziś wszystko sobie wyzeruję, ale proszę nie oczerniac mnie na serwerze, gdzie wszyscy gracze widzą bo ich to odstrasza. Poza tym Vide poszedłem Ci na ulgę, pomogłeś mi przy sprawdzeniu buga, i poszedłem Ci na rękę bo Ci przeniosłem mane jak poprosiłeś, bo w sumie zasłużyłeś w jakimś stopniu ale nie był to mój obowiązek żeby Ci przenosic tą manę. Koniec z pobłażaniem, nie mam zamiaru komuś iśc na rękę, gdy potem ten ma problemy sam nie wie jakie :)

Ja nic nie mam sobie do zarzucenia wszystkie klasy, jeszcze nawet w tym sezonie sprawdzałem bo mi coś nie pasowało. Wszystko jeszcze dziś wyzeruję.

Pozdrawiam,

Temat zamykam, uważam za wyjaśniony, jak coś karol będzie chciał dodac to, to zrobi.

Edytowane przez prosiaczek.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśniony

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności