Jump to content

Tworzenie odbicia samochodów w Photoshopie


Meko.
 Share

Recommended Posts

W tym tutorialu Photoshop, idziesz do stworzenia realistycznego odbicie samochodu w Photoshopie. To zgrabny trik czy można się tego nauczyć. To zajmie trochę praktyki, aby uzyskać kilka korekt tylko w prawo. Jak pochylać, na przykład, może wydawać się zwykłym narzędziem, ale będzie to na pewno daje trochę problemów, jeśli jesteś początkujący. Na ogół, znajdziesz uczysz się czegoś nowego tutaj w końcu jesteś również w stanie wyciągnąć piękne odbicie czegoś wyjątkowego, jak ten niesamowity samochód.1. Utwórz nowy dokument o szerokości 600, wysokość 340 i Black jako zawartości tle.2. Ustaw kolory czcionki i tła w czerni i bieli, odpowiednio.3. Ustaw narzędzie Gradient, jak pokazano poniżej:4. Tworzenie gradientu jako tło. Przeciągnij linię ukośną od środka obrazu w lewym dolnym narożniku.5. Otwórz obraz swojego samochodu w Photoshopie.6. Przeciągnij i upuść obraz samochodu na dokumencie.7. Ustaw kolory czcionki i tła w czerni i bieli, odpowiednio.Czasami, gdy masz ze sobą obraz samochodu na dokumencie, musisz poznawać nowe zdjęcie z resztą pierwszy. Aby to zrobić, możemy użyć pędzla.Jak w tym przypadku, podświetlona część na obrazku poniżej jest to, czego nie chcesz.8. Wybierz narzędzie Pędzel i zmodyfikować jego ustawienia, jak pokazano na obrazku poniżej:9. Teraz dodaj maskę warstwy do obrazu samochodu.10. Następnie nanieść Brush Tool.11. Wybierz samochód, korzystając z narzędzi selekcji dostępnych.(Narzędzie Szybkie zaznaczanie działa świetnie)12. Teraz wciśnij CTRL + J, aby utworzyć nową warstwę. Imię tej warstwy jako jedną13. Przejdź do: Edycja> Przekształć> Odbij pionowo14. Użyj narzędzie Lasso, aby wybrać tylko jedną stronę tego samochodu (nie z przodu).15. Naciśnij klawisze CTRL + J, aby utworzyć nową warstwę. Imię tej warstwy jako dwa.16. Na razie, wyłącz warstwę ONE.17. Naciśnij kombinację klawiszy CTRL + T i prawym przyciskiem wybierz Skew. Ustaw Layer Two koło w koło z oryginalnego obrazu. Patrz poniżej:18. Włącz warstwy ONE ponownie.Jak widać, obie warstwy wydaje się pokrywały.19. Ustaw kolory czcionki i tła w czerni i bieli, odpowiednio.20. Wybierz narzędzie Pędzel i zmodyfikować jego ustawienia, jak pokazano na obrazku poniżej:21. Teraz dodaj maskę warstwy do warstwy ONE.22. Zastosuj narzędzie pędzla starannie, tak aby uzyskać wynik dokładnie takiego pokazano poniżej:23. Scalanie dwóch warstw, warstwa ONE i TWO warstwy, tworząc jedną nową warstwę. Nazwij tę warstwę jako Reflection samochodów.24. Zmienianie krycia Refleksji samochodów do 70%.Źródło : http://www.photoshoplayer.com/advanced/creating-car-reflection-in-photoshop/

Link to comment
Share on other sites

Oryginał:http://www.photoshoplayer.com/advanced/creating-car-reflection-in-photoshop/Przetłumaczył chociaż chłopak, piwko się należy za Google Translate :-)

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha :D No proszę Was. To już się staje powoli żałosne. Jak już piszesz poradnik to chociaż się postaraj.

W ogóle ciesz się, że coś napisał, a nie od razu śmiech ;pDla mnie dobrze jest piwo też będzie ;p
Link to comment
Share on other sites

Mati. też mogę wejść na dowolną stronę angielską z tutorialami i wrzucić do translatora, żeby mi przetłumaczyło. Jakbyś przeczytał to byś wiedział o co chodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Czytać niestety umiem, ale tu nie chodzi o tłumaczenie, ani o to, co zrobił, tu tylko chodzi o to, że przynajmniej chciał się czymś wykazać. Czy to takie trudne do zrozumienia ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines