Skocz do zawartości

klasy xl a xxl


koval89112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat założyłem by podyskutować o klasie xl a xxl ( jeśli zły dział to sorki). Więc tak, gdyby porównać klase xl a xxl np. Sokole oko a magika to jednym słowem Sokole jest lepsze od magika choc jest tańsze. Proponuje by zmienić coś w klasie magika np. dodac ze widzi niewidzialnych lub usunac widzenie w sokolim albo cokolwiek aby klasa xxl była lepsza od xl bo chyba o to chodzi, że klasa xxl powinna być najlepsza a tak nie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokole Oko na serwerze jest już drugi sezon, i jeszcze nigdy nikt nic takiego nie napisał. Szczerze? Ty to tak obierasz, dlaczego? Bo dostajesz po du*ie, i nie wiesz jak się zachować żeby go zabić. To tak jak grać Magikiem, a klasą zwykła bez oczu -.-. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sokole Oko na serwerze jest już drugi sezon, i jeszcze nigdy nikt nic takiego nie napisał. Szczerze? Ty to tak obierasz, dlaczego? Bo dostajesz po du*ie, i nie wiesz jak się zachować żeby go zabić. To tak jak grać Magikiem, a klasą zwykła bez oczu -.-. 

 

@PaPkU masz racje, lecz nikt nie kupuje klasy xxl, ponieważ Sokole ma awp 1/1 i widzi niewidzialnych. Serwer traci na tym. Moja propozycją na dzisiaj jest przeniesienie Sokolego do klasy XXL, a magika dać do klasy XL.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaPkU masz racje, lecz nikt nie kupuje klasy xxl, ponieważ Sokole ma awp 1/1 i widzi niewidzialnych. Serwer traci na tym. Moja propozycją na dzisiaj jest przeniesienie Sokolego do klasy XXL, a magika dać do klasy XL.

Hmm nikt nie kupuje ?? jakoś w zeszłym sezonie nikt nie kupował xl tylko każdy xxl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrafi grać, to Amadeuszem z AWP+ oczy lub bez zabije magika czy też Sokole.

A jak ktoś ma kaprys grać Magikiem, pisze do mnie. Jeżeli Sokolim to kupują w sklepiku, prócz adminów. Każda klasa schodzi, bez wyjątku. Więc zostaje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun już swoje zdanie powiedział. Nie będzie przenoszenia, bo 2 osoby mają taki kaprys.

Człowieku, ty grasz na tym serwerze tyle co kot napłakał, więc nie wiesz ile osób chce. @PaPkU masz rację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo proste, serwer traci przez sokole jak i przez magika. Sokole jest bardzo popularną klasą, podczas wejścia na serwer 1-3 osób zawsze ją ma. Najbardziej na tym stracili komandosi, gra tą klasą wymarła, widzicie gdzieś na serwie komandosa ? A to on jest jednym z elementów tworzących odpowiedni klimat coda. Oko powinno być jako perk i żadna klasa nie powinna go mieć nawet XXL. Co do magika jest to klasa która przy full kondycji i 4 skokach jest nie do zabicia bez saurona czy wh, powinna zostać zwiększona widoczność przynajmniej do 20. Oczywiście zdażają się czasam, że komuś uda się to zrobić ale jest to sporadyczne. Dodawanie innych klas np. Iterpowca z ajmerem i niekapkiem + duże dmg na starcie za stosunkowo małą cenę. Drogą którą obraliście jest na krótką metę, bo albo ktoś kupi premkę albo zaprzestaje powoli gry... ale jeśli na serwie nie ma ludzi nikt nie kupi premki po raz 2 :). A to, że klasa XXL jeszcze nie ma all postaci również daje duży -. Kiedyś na serwie było 20/20 prawie cały czas od 14-22, a teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takimi ludźmi jak wy. Z której choinki się urwaliście? Magik już nie będę mówił bo nawet nie pamiętam który jest sezon.. Sokole jest drugi i nigdy nikt jeszcze takich głupot nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale jednym słowem jako opiekun nie interesujesz się serwerem. W takiej sytuacji powinieneś wyjaśnić wszystko lub głosowanie zrobić. Tak odchodząc od tematu, te flagi zrobiłeś na klasie xxl ( nie narzucam sie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pramki mają być, muszą być klasą lepszą, ale nie mogą uniemożliwiać gry jakimś klasom. I to nie są głupoty... To jest czysta prawda, nikt się wcześniej nie skarżył, bo miało je kilka osób nie grających 24/7. A teraz wchodzisz i to że gra 4-5 premek to norma...

Edytowane przez B4shy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde!!!xD gracze którzy mówią żeby zamienic kl premium, zachowujecie się jak dzieci.

Jak ja grałem na serwerze 2 miesiące to wogule nie spotkałem się z tak głupim tematem (sorry za słowa), jest jak jest, dla mnie tak  pasuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki klasy premium muszą być ponieważ serwer trzeba utrzymać ... piszecie że klasa xl jest lepsza od xxl jest to prawda tylko pod względem oko a tak to awp nie umywa się do scouta i każdy gracz z jakimś stażem gry wam to powie  ,,, chłopaki narzekacie na klasy premium a przecież możecie sobie kupic ... jak dla mnie klasy są różnorodne i dobrze dostosowane do potrzeb graczy !!! nic nie trzeba zmieniac... Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodex tylko ty na klasie mozesz zrobić wszystko zmienić sobie na co chcesz, a ja wybierając magika to od razu muszę nim iść do kończa 2 osoby mają oko.. a ja co ? Mogę zmienić klasę oczywiście nie. Bo Papku mówi oczywiście daj mi 30 zł, a ja chętnie sprzedam Ci ten bubel. Na klasie XXL nie można używać 2 klas więc KodeX kup kiedyś XXl i się wtedy wypowiedz... ja na ten serwer osobiście już nie wejdę. Papku dziś oskarżył mnie oto, że nie chce mu się zrobić skryptu, aby się nie bugowała niewidzialność. Oczywiście było to dlatego, bo ja tak zrobiłem. Jak Have miał coś takiego to oczywiście bug. Więc masz być wyrozumiały, bo wielce szanowny admin jest niewidzialny i jest bardzo zły, bo mu się postać zbugowała. Więc żegnam się z tym śmiesznym serwerem nastawionym na mamone. A szkoda bo kiedyś był fajny. Zapewne ten post zostanie usunięty z tematem, bo mówi prawde :)

Edytowane przez B4shy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności