Skocz do zawartości

klasy xl a xxl


koval89112

Rekomendowane odpowiedzi

B4shy takie jest twoje zdanie i ja to szanuje . Szkoda że chcesz odejsc ale twój wybór... i kupiłem sokole nie ze względu że będę miał 3 klasy tylko chciałem tą jedna wiec nie do końca masz racje ...

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to.. po prostu jeśli gram magikiem i na serw wchodza 3 sokole, na dodatek jakies 2 osoby wylosują oczka... no to naturalne, że dostosowuję klasę, a na tym serwie tego robić nie mogę, bo jest zakazane wybieranie sobie klas.

 

I tak p.s. ja nic jak ty to nazwałeś nie buguję... po prostu zmieniam klase i to jest wyłącznie wasza wina, że tak się dzieje. Wychodząc trace perki, więc logiczne, że tego nie robię. Powinniście to naprawić i tyle. A to że połowa adminów używała tego jak to nazwałeś buga ;)

Edytowane przez B4shy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz papku. Z jednego głupiego tematu wynikają problemy. Może jednak można było by spróbować zmienić coś. Osobiście grasz sokolim to nie wiesz jak to jest grac klasą xxl.

Gram sokolim i gram też klasą za 11 zł. To nie zależy na jakiej klasie jestem, tylko zależy od perku, problemy? Gdybyś śledził na bieżąco forum , napotkał byś się z takim tematem jak flagi na XXl. Ale że tak powiem jesteś do tyłu, to już nie moja wina.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papku po pierwsze to nie zależy od perku jak grasz na sokolim to nawet na cb kevlar nie działa :). A problem flag to żadne usprawiedliwienie, zapłaciłem 30 zł to chcę normalnie grać. Bądzcie w porządku i informujcie o takim czymś przy zakupie. Ja na przykład nigdy bym nie kupił w takim wypadku tej premki. Ty to zataiłeś, więc w świetle prawa złamałeś moje prawa konsumenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zataiłem? Myślisz że o tym wiedziałem? Pomyśl zanim zaczniesz pisać takie rzeczy. Twoja osoba po prostu mnie już dobija, przyszedł taki wielce pan któremu nic się nie podoba i robi syf. Sokole jest już 3 sezon i ta klasa zostanie za 23zł bo paru osobą to się nie podoba. A problem flag to tylko i wyłącznie jest dlatego że sezon wcześniej były premium XXL osobno. Nie płaciłeś za dwie klasy tylko za jedną wybraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z ciebie za opiekun, który nie wie, że jest taki problem ? Zresztą nie mówię, że mi się nic nie podoba, po prostu zwracam uwagę na rzeczy niesprawiedliwe, a to że tobie się to nie podoba to już nie moja wina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4shy jak masz taki "tragiczny problem" to pewnie nie umiesz grać klasą XXL. Domyślam że gościu klasą "sokole oko" jedzie ciebie i masz jego dosyć i dlatego chcesz przekonać PaPkA żeby zamienił klasy. Poprostu chcesz mieć tą klasę. Bo nigdy nie spotkałem na innych serwerach takich głupich problemów (sorry za słowa).

PaPkU zamknij temat i będzie spokój

Edytowane przez PePs!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PePs wystarczy umieć czytać i wtedy można naprawdę wszystko zrozumieć. Przeczytałeś zapewnie 3 ostatnie posty i stałeś się internetowym expertem. Jakbyś widział jestem za zmniejszeniem skillów magika, sokolego oka i interpowca.  Więc jeśli chcesz się podlizać Papkowi to naprawdę zrób to w inny bardziej kreatywny sposób. Zresztą najłatwiej się wypowiadać osobom, które grają na serwie raz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, po prostu nie grałeś klasą xxl a dokładnie magikiem. Juz teraz nie da sie grac jak wchodzisz na serwer a tam z 2-5 sokolich siedzi to ledwo co z respa wyjdziesz i już padasz(zależy jak ktoś ogarnia awp). Próbowałem autobh i nie nie da rady bo sokole ucieka schowa się gdzieś w drzwi albo coś i nie ma wyjścia.

 

- Zapewne ktoś napisze, że 2 osoby mają taki "kaprys" i im się nie podoba,i niech to papku zamknie....... Ciekawe bo duzo osob gra sokolim a ja widze z 4 osoby na magiku.

Edytowane przez koval89112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności