Skocz do zawartości

Skarga miko


Mbaka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Mbaka

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Miko
3.Admin/Gracz : Miko
4.Data i godzina: teraz tj 22:52
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): caly serwer plus moge poszukac i wstawic demko z jego wypowiedzia z hltv
6.Opis sytuacji: znalazlem goscia co ma wh napisalem na u@ i odpowiedz miko:
-a co zabil cię??
-odpale zajebany
 
napisalem czy to do mnie bylo to mi odp tak. rozumiem wszystko ale to ze mnie obraza bez zadnej podstawy to nalezy sie ostrzezenie dla niego
Ma problemy w domu czy ze soba to niech nie pokazuje je innym lub sie na innych wyladowuje na ulicy. to jest zwyczajny szczyt hamstwa i braku kultury. i nie mowcie ze sie chlopak uczy czy cos bo na to to go powinni nauczyc rodzice szacunku do innych ludzi. Pozdrawiam.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem nie lubie tam grac,nie chce nikogo obrazac ale admini tam są jacy sa....
http://www19.zippyshare.com/v/48682642/file.html
http://www19.zippyshare.com/v/45890523/file.html
Admini mają dawac przyklad no ale coz... ssy wykonane 6.10.jak nie wierzycie to spakuje w paczke rar..
Hooligan "admini tam są jacy są" chodzi mi o waszą kulture itd o dawanie banów,2 dni temu gośc wyleciał z banem"nie pasuje ci to  wypierdalaj"myslisz ze to jest narmalne danie bana?/zachowanie,jesli Ciebie tymi słowma urazilem to przepraszam ale napisałem to do wszystkich:P Miko to sory nie widzialem ze dokanczasz cytat:P

Edytowane przez Bez Spiny Luzno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, szok XD
dlaczego nie zrobiłeś screena wcześniej? Jak myszus napisał " Jaranie to nie nałóg..... " a ja do kończyłem " To styl życia kurwo " , to nie było obrażanie, tylko dokończyłem cytat, a co drugiego screena to nie mogłem być ja bo ja na Y@@ nie przeklinam :) 

A co do ciebie Mbaka, nie mam na ciebie sił już, najpierw byłeś sie wypłakać mamie ? " on wie że mam wh ale powiedział na mnie ' odpale zajebany ' " Tak owszem, przyznaje się do tego, co napisałem, bo z całą administracją kręcimy ci demka jak dobra brunetka loczki, a ty jeszcze śmiesz przychodzić na tego serwa, zresztą będą dema i płaczu niema XD..
Co do tego tekstu to sorry, może przegiąłem, ale to było takie na pożegnanie :) 
Pozdrawiam : }
Miko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra " pisze Miko i przyznłał się " , ale chce że byś się wytłumaczył zo to zdnie 

Ogółem nie lubie tam grac,nie chce nikogo obrazac ale admini tam są jacy sa....--- Bez Spiny Luzno---Admin FFa---

skoro nie napisałeś jacy jesteśmy to miałeś coś obrazliwego na mysli ???

---Mbaka---- gdzie demko taka skarga to nie skarga !!! 

pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem nie lubie tam grac,nie chce nikogo obrazac ale admini tam są jacy sa....--- Bez Spiny Luzno---Admin FFa---

Powiem w skrocie,niektorzy zle wykonuja sowje obowiazki to miałem na mysli a jesli tym zdaniem kogos bardziej urazilem to przepraszam:) aaa i kolor czerwony jak się nie myle jest dla moderatorów:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który później dostał bana ? czyli kto ? z tego co pamiętam to pisałeś na U@ o Tabaluge, a on później bana nie dostał, 
CZY WY MYŚLICIE ŻE JA JESTEM SAM ADMIN CIĄGLE ? OGARNIJCIE SIE ! 
a co do tego " obrazenia twojej zapyziałej godności " przyznałem się, na klate to przyjąłem ale przeprosić nie przeproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ciebie Mbaka, nie mam na ciebie sił już, najpierw byłeś sie wypłakać mamie ? " on wie że mam wh ale powiedział na mnie ' odpale zajebany ' " Tak owszem, przyznaje się do tego, co napisałem, bo z całą administracją kręcimy ci demka jak dobra brunetka loczki, a ty jeszcze śmiesz przychodzić na tego serwa, zresztą będą dema i płaczu niema XD..

Co do tego tekstu to sorry, może przegiąłem, ale to było takie na pożegnanie :) 

Pozdrawiam : }

Miko !

 

Skoro krecicie to kręcie i prosze o te demka niemasz ich na chwile obecna to nie obrazaj a to ze przepraszasz tutaj to swiadczy tylko o tym ze boisz sie skargi. skoro sie przyznales to i tak kara musi byc a nie uglaskac jak kotka i ok i myslisz sobie ze dalej mozesz miec wszystko i wszystkich w du.....

 

 

 

pisalem o glodny pyton czy jakos tak zbanowal go mouse

Edytowane przez Mbaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności