Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] Dotyczące serwera.


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

" RULETKA " - Każdy gracz mógł by wylosować coś sobie 2 razy na mape np. exp / rune / kamienie / złoto /mane / item. widziałem takie coś na wielu serverach i gracze byli z tego zadowoleni :) . Mógł byś jeszcze dodać liste round sound komuś się spodoba muzyka wpisze sobie komendę i widzi jaki ma tytuł dany rs :) z mojej strony to wszystko bo co za dużo na diablo to też nie dobrze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popozycje byy Leonidas :D

- Dodanie top15lvl na diablo !? :)  Wiele osób ciągle sie pyta jaki kto ma lvl itd.. Najlepiej by było dodać i każdy mógł by sobie sprawdzić 15 największych lvl :)

-na pewnym servie na diablo widzialem cos w stylu paczki ;) - w paczce byla bonus Np: kasa, -kase, hp, -hp, exp, itemy oraz +grawitacja . paczki pojawiały sie tylko 2 na runde :)

Takie paczki mozna by bylo wstawic na okres zimowy ;)

Taki bonus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Więcej slotów na serwerze ;] 9vs9 to stanowczo za mało oczywiście jeśli macie jakieś środki.

-Exp leci za szybko już ktos ma 30lvl a z gildia chyba będzie jeszcze szybciej ?

-Skrócenie czasu działana klatki duriela i zamrożenia maga  u Duriela to chyba aż 6 sekund jest... przesada

-W rundzie rozgrzewkowej nie powinno być już klasy po 10 sekundach wraz z lvlem i full HP maszyna do fragow i zbierania itemów

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popozycje byy Leonidas :D

- Dodanie top15lvl na diablo !? :)  Wiele osób ciągle sie pyta jaki kto ma lvl itd.. Najlepiej by było dodać i każdy mógł by sobie sprawdzić 15 największych lvl :)

-na pewnym servie na diablo widzialem cos w stylu paczki ;) - w paczce byla bonus Np: kasa, -kase, hp, -hp, exp, itemy oraz +grawitacja . paczki pojawiały sie tylko 2 na runde :)

Takie paczki mozna by bylo wstawic na okres zimowy ;)

Taki bonus :D

 

top 15 lvl dobry pomysł jestem ZA, co do świąt mam już pewne plany nie bójcie się ;) do tego jeszcze daleko :P

 

 

-Więcej slotów na serwerze ;] 9vs9 to stanowczo za mało oczywiście jeśli macie jakieś środki.

-Exp leci za szybko już ktos ma 30lvl a z gildia chyba będzie jeszcze szybciej ?

-Skrócenie czasu działana klatki duriela i zamrożenia maga  u Duriela to chyba aż 6 sekund jest... przesada

-W rundzie rozgrzewkowej nie powinno być już klasy po 10 sekundach wraz z lvlem i full HP maszyna do fragow i zbierania itemów

-

 

19 slotów jest OK nie będzie zwiększane .. exp jest ustawiony dobrze i nic nie bd zmieniane exp leci wolno już nie przesadzajcie .. co do rundy rozgrzewkowej jak jest mniej ludzi klasa się szybciej wczytuje im więcej ludzi tym wolniej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z top15 lvl może byc mały problem, ale zobaczymy.

 

 

-Więcej slotów na serwerze ;] 9vs9 to stanowczo za mało oczywiście jeśli macie jakieś środki.

-Exp leci za szybko już ktos ma 30lvl a z gildia chyba będzie jeszcze szybciej ?

-Skrócenie czasu działana klatki duriela i zamrożenia maga  u Duriela to chyba aż 6 sekund jest... przesada

-W rundzie rozgrzewkowej nie powinno być już klasy po 10 sekundach wraz z lvlem i full HP maszyna do fragow i zbierania itemów

-

Jeśli załatwisz, że serwer będzie stał FULL po wykupieniu więcej slotów to nie ma problemu, bo po co mamy je zwiększac skoro mało kiedy jest FULL?

VIP + gildia rozwinięta = 10 expa więcej od fraga (standardowo 10 expa jest od fraga + 10 ze wspomagaczy = 20) exp jest dobrze dopasowany a co lvl coraz większe wymagania doświadczenia do następnego lvla mamy. Zanim ktoś wbije 40 to minie trochę czasu, więc myślę, że na razie nic nie trzeba zmieniac.

Duriela korzenie trzymają 7 sekund, wcześniej trzymały 10-11 zastanowię się nad tym.

- Nie ode mnie zależy kiedy klasa wyskoczy, jeśli serwer jest full to w połowie rozgrzewki wyskakuje, jeśli mniej to wiadomo, że szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wpadlo Mi W Głowee :) 

Itemki: 

  - Mozna było stworzyć item/klase z obrażenie nie osłabione - Zadane obrażenia nie są osłabiane przez wytrzymałość klasy przeciwnika . 

  -np item - HeadShot - 1/? szans trafienia bani :) albo coś w stylu jak u paladyna :)

  -25% ekran się trzęsie przeciwnikowi ( mozna dodac do klasy )

  -zabijasz granatem dymnym

Exp Grupowy !:

  grup jest np:  7

  Gracz gdy wbije np 25 może dojść do grupy od 25lv.. potem następna grupa np od 50 itd...

  osoba wpisuje komende np:/grupa i wybiera grupę dostępną od jego lvla ..

  Exp dziala tylko jesli jest inna osoba dostepna w tej grupie i Team-ie ! (exp dziala jak w gildii musi kolega zabić żebyś ty dostał expa )

  Np Exp:

25lv- +2 exp

50lv- +5 exp 

75lv- +10 exp

100- +15 exp

130- +18 exp

150- +21 exp

170- +25 exp

 

(Exp wymyślany z głowy :D)

 

Taka propozycja :D czesto przeglądam ciekawostki i szukam cos nowego aby urozmaicić grę :)

czekam na odpowiedzi :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Wpadlo Mi W Głowee :) 

Itemki: 

  - Mozna było stworzyć item/klase z obrażenie nie osłabione - Zadane obrażenia nie są osłabiane przez wytrzymałość klasy przeciwnika . 

  -np item - HeadShot - 1/? szans trafienia bani :) albo coś w stylu jak u paladyna :)

  -25% ekran się trzęsie przeciwnikowi ( mozna dodac do klasy )

  -zabijasz granatem dymnym

Exp Grupowy !:

  grup jest np:  7

  Gracz gdy wbije np 25 może dojść do grupy od 25lv.. potem następna grupa np od 50 itd...

  osoba wpisuje komende np:/grupa i wybiera grupę dostępną od jego lvla ..

  Exp dziala tylko jesli jest inna osoba dostepna w tej grupie i Team-ie ! (exp dziala jak w gildii musi kolega zabić żebyś ty dostał expa )

  Np Exp:

25lv- +2 exp

50lv- +5 exp 

75lv- +10 exp

100- +15 exp

130- +18 exp

150- +21 exp

170- +25 exp

 

(Exp wymyślany z głowy :D)

 

Taka propozycja :D czesto przeglądam ciekawostki i szukam cos nowego aby urozmaicić grę :)

czekam na odpowiedzi :) 

Exp grupowy odpada, macie to samo przecież w gildiach.. Itemy będą wkrótce nowe ;) Trochę ich będzie nie martwcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak leonidas napisał. Z tym, że ja bym dodał na forum coś jak macie AMXBAN's toStatystyki DM np. i na stronie wchodzi sie w liste gdzie jest podzielone na klasy albo ogólnie lvl i exp. Jest takie coś widziałem pare razy to na serwerowniach.

Edytowane przez rapik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, żęby pisał lvl mogęposzukać tego pluginu on łączy forum  z serwerem tak jak amxbans. Pokazuje w nim statystyki graczy, poziom jaki mają. I można też według podziałów sprawdzić poziomy gracze np. Największy lvl łowcy, diablo itd..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, żęby pisał lvl mogęposzukać tego pluginu on łączy forum  z serwerem tak jak amxbans. Pokazuje w nim statystyki graczy, poziom jaki mają. I można też według podziałów sprawdzić poziomy gracze np. Największy lvl łowcy, diablo itd..

To już od -_- zależy czy doda takie coś.

 

Wkrótce oczekujcie EVENTU jakiego?

 

Halloweenowego

 

Edytowane przez prosiaczek.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie te same ale problemem jest to, że na przykład dustów_2 jest chyba 3 albo 4 tylko w trochę innej odsłonie (inne txt, kilka dodatkowych przejść)

 

można by tak dać coś takiego jak masterie (ktoś chyba wspominał o czymś takim wcześniej)

polegałoby to na tym że co kilka lvli można dodać punkt w specjalizację np:

+2% exp więcej ze wszystkiego,

+2% szansy na znalezienie złota/many,

+2% do jakiejś statystyki (obliczanej oczywiście na podstawie wcześniej wpitych punktów; z masterią 10% w siłę ze 100 robi się 110),

(czy inne tego typu)

punkt taki można by dostawać co 5 lvli a sam poziom masterii byłby jakoś ograniczony (np do 5 w danym bonusie - 10%)

Edytowane przez Izako
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się wgrać parę nowych map bo praktycznie co chwile to samo się gra i powoli te mapki się nudzą.

 

nie ma problemu moge zmieniać co trochę mapcykl tylko potem mi nie narzekajcie, że mapy słabe czy coś w tym stylu .. bo tak naprawde w mapcyklu znajdują się obecnie mapy, które są najbardziej lubiane przez graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności