Skocz do zawartości

ssy konior


konior95

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kOnIOr

Link do SSów: -

Wycinek z konsoli(bez IP)*: -

Serwer: DD2


 

No więc tak, ciężko powiedzieć z jakiego demka sie odwołać, bo ban powinien być za JEDNO demko z minimum 2-3 bardzo śmierdzącymi akcjami bo każdy może z sumować 10 demek po 1 akcji i mówić że ktos jest spalony, więc odwołuje się z tych co mają minimum 2 akcje :)

 

kon2

 

13:53 nie widać ale słychać jak FB się odbija od ścian??!!

21:33 Ponownie słychać odbijający sie FB od ścian ...

21:44 Pod presją bo przecież słychać że są tam?

 

 

demko5

 

5:33 typek biegnie jak słoń, słychać ._.

 

23:35 w demko 6 tak pewnie szedłem bo widziałem na radarze że moi tzn TT są już na środku więc się juz nie skradałem i biegłem na pewniaka. W demku5 jest kompletnie inaczej, skradałem się bo myślałem że ktoś będzie na środku niedaleko bramy nie zwracałem uwagi na bs`a nawet po moich ruchach celownikiem można zauważyć ze zobaczyłem go przez przypadek 

 

demko9 

 

6:54 ? przecież słychac strzały z respa i bieganie? 

 

7:45 7:13 słychac kroki dlatego tam patrzyłem ? 

 

Ten kto banował albo gra w cs`a 1 rok albo pcha się tam gdzie nie trzeba :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za takie mierne demko można była dać bana, jestem ciekawe czy ci super admini z dd2 oglądali demko że mówili do niego "odpał" Czo to tam się dzieje?! kOnIoR nie musi dziękować = D 

 

A to z tymi fb 13:53 itd, dla tych co nie ogarniają, to jest zwyczajny odruch że się chowasz celownikiem jak słyszysz odbijające się FB od ścian, resztę słychać :] Kpiną jest to że ten gracz mógł dostać bana za nic, czyżby zasada Tymbarkowy dał demko = koleś odpalony? Ładnie sobie was tam ustawił xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kon1- 1 akcja na cała mape. Za mało

kon2- usprawiedliwione, słychać wszystko

demo2- nie widzę nic podejrzanego slyszal, ze są na gali i nie chcial zostac trafiony w plecy, akcja "byle sie przyczepić"

demo3-ten flesz byl za plecy..... napewno pełnego mleka nie miał

demo4-rzucał granat w tą strone, tez akcja "byle sie przeczepić"

demo5-slychac

           -zaden dowod

demo9- słyszac strzały z respa

           - slychac ruch modela na srodku, uspr.

 

 

Tak więc dostajesz ub. Akcje podane przez "Tymbarka" wspaniałego łapacza cziterów są "na siłę", 1 akcja na 25 min gry? Za mało. Sprytnie to zrobił, dając pare demek, ale wszystkie akcje są do usprawiedliwienia. Mam swoje zdanie na temat Tymbarkowego. Admini z dd2? Tymbarkowy nie zawsze ma racje a wy slepo wierzyliscie. Dobrze, ze sie odwołałes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności