Skocz do zawartości

[UB]Prośba o ub Bill


Monkeyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Bill
 

Link do SSów:http://www59.zippyshare.com/v/3349495/file.html
 

Wycinek z konsoli(bez IP)*:
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Bill
==== Admin : PLNY Lala
==== Powod Bana : Wrzuc screeny na forum
==== Wygasa : Nigdy ( od 10/09/2014 - 17 : 09 :
 

Serwer:#1[RESET 28.09][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[No​cny​ Exp]
 

Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=89220
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie skanowales. Byla mapa dd2x2 i idąc z gali nawet nie wygladales zza skrzynki i strzelales w model. Później bardzo ciekawie odrazu zeskanowales brojacego pake ct PROSTO w model nie widzadz go. Sam chciałem ci dać ssy i dyskutowaliśmy o Tobie na u@ i w ostateczności Lala ci je dala. Gdyby była taka możliwość to proszę UB team nie kierować się samymi ssami, ale w miare możliwości obejrzeć demo z mapy de_dust2x2. Sam demka ani ssow teraz nie mam możliwości obejrzeć. ( Przepraszam za wypowiedz, ale mysle ze mimo wszystko warto graczowi poświęcić chwile czasu, ponieważ są na niego nieustanne skargi na u@ typu - Bill mnie dziwnie przeskanował.)

 

@edit down

 

Szkoda ze tam gdzie skanowales skanu nie ma, poprostu nawalales w model przez skrzynkę nie widzac go oraz sledziles go kursorem.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo gram w cs mam czasem lepszy dzien czasem gorszy. To jest moj 3 ban na tej serwerowni zeby wstawic ssy... nigdy nie czitowalem!

Pamietam napewno dostalem ub na bf2. Skoro potrafie skanowac to skanuje ja tam nic nie mam ciekawe co z tym UB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności