Skocz do zawartości

[Dyskusja] Reset, Modyfikacja ?


Lato ~wOw~ [t]

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś za resetem ?

    • Tak
      8
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zauważyliście z diablo jest coraz gorzej po incydencie z zbugowanymi lvlami na diablo gra coraz mniej osób. Myślę, że nie jest to tylko i wyłącznie wina tego incydentu, lecz też ustawionego expa ( leci po prostu za szybko i nowi gracze nie mają w ogóle szans, bo grają już 90 lvle ) tak samo VIP ma za duże przywileje chodzi mi tu o 2x expa, po prostu leci za szybko i tyle. Postanowiłem postawic wam pytanie czy chcielibyście postawic diablo na nogi, jeśli tak to musielibyśmy zrobic reset. Co za tym idzie? Trochę nowości, parę nowych run, poprawki klas, poprawki rozwojów za manę itp. Oczywiście coś byśmy musieli zrobic z expem na VIPIE, oraz ogarnąc zdobywanie expa. Więcej informacji by się pojawilo, gdy głosowanie wyjdzie za resetem ;)

Pozdrawiam, zapraszam do głosowania i wypowiadania swojego zdania na ten temat.

Edytowane przez prosiaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny do pomocy .. już wczoraj rozmawialiśmy na ten temat :)) na każdym wolnym dniu postaram się wymyśleć nowe sensowne itemki, bo runy już mam :P tak więc wszystko powoli na spokojnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak już wbiję sobie jakiś lv to po paru dniach musi być reset ;-;. Ale fakt trochę szybko leci i parę zmian by się przydało.

 

a Ty słoneczko nie odebrałaś nagrody za konkurs :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak już wbiję sobie jakiś lv to po paru dniach musi być reset ;-;. Ale fakt trochę szybko leci i parę zmian by się przydało.

No przepraszam, ale chcę ratowac serwer, a wątpię że jakoś zachęcę graczy do ponownej gry, bez resetu. Każdy stały gracz traci wiele, ale będzie milej się chyba grało w 20 osób niż grac w 5-10 osób... + Tym razem was nie zawiedziemy i expa dostosujemy super a VIPOWI zniknie całkiem podwojony exp lub osłabiony jakoś, żeby było równo. Oczekujcie nowości przy tym resecie ( Tak jak by "Nowa Modyfikacja " Gdyż na prawdę wiele nowych rzeczy dodamy i rozwoje klas itd zmodyfikujemy )

 

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 90 lvl : ( Nie no jak to ma pomóc serwerowi a chociaż spróbować to czemu nie 

Ale stali gracze co się trudzili żeby zdobyć te duże lvl itp.. powinni dostać jakąś nagrodę pocieszenia : D 

Edytowane przez Gryzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itemy propozycje :

 

Berlo Andariel - masz 1/x szansy na zatrucie przeciwnika 

Podkowa Szczescia - dostajemy losowo co runde ( + 5 DMG, zwiększona grawitacja, + 20 do szybkości, + 2 skoki w powietrzu )

Mistrz Cienia - na nożu stajemy się od razu niewidoczni 

 

narazie tyle jestem po pracy i idę spać mój mózg już nie myśli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itemy propozycje :

 

Berlo Andariel - masz 1/x szansy na zatrucie przeciwnika 

Podkowa Szczescia - dostajemy losowo co runde ( + 5 DMG, zwiększona grawitacja, + 20 do szybkości, + 2 skoki w powietrzu )

Mistrz Cienia - na nożu stajemy się od razu niewidoczni 

 

narazie tyle jestem po pracy i idę spać mój mózg już nie myśli :P

Propozycje są dobre, ale nie wiem czy uda nam się je zrealizowac.

 

Dobra, reset się odbędzie w następnym tygodniu prawdopodobnie w weekend, dokładna data i godzina wkrótce, gdy wszystko zrealizujemy.

Temat zamykam, zakładam nowy dotyczący z propozycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Reset w następnym tygodniu. Zapraszam do nowego tematu z propozycjami.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności