Skocz do zawartości

[RESET] Propozycje


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tu wypisujecie propozycje dotyczące itemów, gildii, kamieni, i sklepu za kamienie i innych rzeczy.

Proszę o jak najszybsze propozycje gdyż musimy je szybko rozpatrzyc i jeśli będą się nadawały, je zrealizowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem też za usunięciem kupna dobrych itemów np : igilcowy hełm; kolczuga cathana serce griswolda. No ale to tylko ja ciekawe co na to inni  

 

Dobre itemy powinny zostać, bo kto będzie kupował słabe :) Ewentualnie pergamin.

 

Moje propozycje :

 

1. Płomienne rękawice : 5% na podpalenie z każdej broni i wybuch wokół gracza po śmierci jak sprawiedliwości hwaina :)

 

2. Buty zlodzieja : 1% na kradnięcie złota (tego z killi) i z karzdym ciosem kradniecie 100 $.

 

3. Naszyjnik orła : grawitacja zmniejszona (w połowie tego co ninja, nie pamiętam ile) i trzy norze do rzucania po 10 DMG.

 

4. Pierścień sprintera : Szybkość zwiększona (tak jak talic na nożu , ew. 20 rozdanych statystyk).

 

5. Laska lodu : Dodaje 5 inteligencji + co 10 sekund Iceball (10DMG * 1,5 inteligencji). Iceball zadaje DMG i zamraża na 5/10 sekund.

 

Sory, że statystyki z porównaniami do wcześniejszych klas np. ,,tak jak talic" , ale nie pamiętam wszystkiego, bo dopiero się obudziłem i piszę to ,,na świeżo". Obudziłem i po prostu oświeciło mnie z tymi itemami 

 

:pig: , będę wdzięczny jak je dodasz  :smile: .

 

Oczywiście to moje skromne zdanie ;-p. Pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie tak zeby ninja nie mial wgl z wami szans bo wszystko robicie po te zjeb.anych tankow jakies plącza czy zamrażanie gdzie nie ma sie jak ninja z tego obronic. 3 Majcie sie. P.S wiecie dlaczego nie ma ludzi ? Bo jak gral vide czy Giga to byla atmosfera a teraz jest darcie czy szumy bez celu.Narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem może nad itemem 1/20 do natychmiastowego zabicia z noża. Takie małe ułatwienie dla ninji. I zauważyłem, że gdy ninja jest "zatruwana" albo coś w tym stylu to się świeci i ją widać co bardzo irytuje bo jak wtedy uciec lub atakować skoro zaraz z miejsca jest ninja zabijana z dystansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie tak zeby ninja nie mial wgl z wami szans bo wszystko robicie po te zjeb.anych tankow jakies plącza czy zamrażanie gdzie nie ma sie jak ninja z tego obronic. 3 Majcie sie. P.S wiecie dlaczego nie ma ludzi ? Bo jak gral vide czy Giga to byla atmosfera a teraz jest darcie czy szumy bez celu.Narazie.

Warn.

Jaja sobie ze mnie robisz? Ninja i tak kosi, trzeba umiec nią grac. Może usunę każdej klasie jakiegoś skilla ? Uśmiałem się. Ludzi nie ma? Ja widzę, że są. Atmosfera była, jest i będzie. Poza tym tylko Vide ma bana a Giga miał tylko reset. Może miałem ich trzymac na smyczy i przymykac oko na klonowanie itd.? Blehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności