Skocz do zawartości

[RESET] Propozycje


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tak pomyślałem, że  może do klasy Diablo by dodać taki mały pyk. A chodzi mi o umiejętność bo poza szybkim przeladowaniem i granatami ktore mozna i tak i tak kupic nic innego nie ma. A myslalem nad AutoBH. Wybaczcie ze bez polskich znakow itd. Post na szybko pisany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem, że  może do klasy Diablo by dodać taki mały pyk. A chodzi mi o umiejętność bo poza szybkim przeladowaniem i granatami ktore mozna i tak i tak kupic nic innego nie ma. A myslalem nad AutoBH. Wybaczcie ze bez polskich znakow itd. Post na szybko pisany :)

Nic nie ma? Oślepienie to nic, no no. I 25 hp za bułe to też nic mam rozumiec? :D

Zastanówcie się czasami co piszecie, wy chcecie tego diablo zniszczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też item, że co trzy sekundy można na nożu się teleportować czyli to samo co Imp więc to też można uznać za bezsens. A dałem tylko propozycje więc bez spiny :D Bo mi właśnie coś takiego brakuje w tej klasie ale okej. Niech jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamiast normalnego mapcyklu wgraj vote na dane mapy. Nudno jest grac te same mapy co chwile, a tak bedzie sie gralo to co chce wiekszosc. I jak da rade to ustaw małe mapy zależne od ilości osó na serwerze, a nie od godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamiast normalnego mapcyklu wgraj vote na dane mapy. Nudno jest grac te same mapy co chwile, a tak bedzie sie gralo to co chce wiekszosc. I jak da rade to ustaw małe mapy zależne od ilości osó na serwerze, a nie od godziny.

Nie będzie normalnego vote. Dlatego jest specjalny temat do proponowania map i zmieniam go co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam propozycje zeby za zloto bylo kupywac wszystkie itemy oczywiscie czym lepszy item tym wiecej zlota

Jak zamierzasz to zrobic? Mamy dużo itemów. Odpada

Temat zamykam i przenoszę do archiwum, ponieważ jest nowy, zapraszam tu:

http://forum.cs-classic.pl/topic/30081-propozycje-najbli%C5%BCszy-reset/#entry180255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności