Skocz do zawartości

Ogólne XD


S|Z|A|T|A|N

Rekomendowane odpowiedzi

Siema z tej strony K!LL

Mam kilka spraw Techniczni /ogólno/iformacyinych ( sory za takie słowa z górnych lotów :-D )

3. -||- z Nano i klasą z niewidocznośćą tz. jak ktoś wywali perek np. nano i gra klaso Ninja T staje się widoczny W 100% (255/255)

5. Exp jest jak dla mnie za szybki bo ja mam 40k z drobnym to za 1Fraga mam 1 LV

7. Miały być wprowadzone nowe perki (Chyba na DMG)

8. Przywrócenie powrotem pytani z Eep

 

To narazie na Tyle K!LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pkt 11 to blokadę pasowało by założyć tz jest ale da się ją ominąć (ja osobiście nie wiem jak )I co do przedłużeń to max 2-3 przedłużenia oraz zmienić (nie wiem jak to się fachowo nazywa ) nominacje map z 3 do 6-8 [nominowanie mapy żeby została dodana do vote czyli Np . De_dust , de_dust2 de_dust2012 de_dust2002 de_westwood de_westwood_big i dopiero po de_westwood_big dało by się nominować de_dust [Przepraszam za mój sposób tłumaczenia ale nie wiem jak to poprawnie wytłumaczyć a myślę że jest to zrozumiałe ]A i moim zdaniem pasowało by przywrócić /mute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli macie pomysły to proszę robić nowe tematy i dać w jednym temacie jedną propozycjęZ tego co napisałeś to już zrobiłem kilka rzeczy.10. Będzie ale najpierw poprawimy Team Speak 311. Dodane12. Dodane13. trutka losowana od 500 do 5000 hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności