Skocz do zawartości

[M]ega[M]oc*AkA


MegaMocAkA

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: [M]ega[M]oc*AkA
 

2. Imię: Dawid
 

3. Wiek**: 14
 

4. Poziom na Diablo**: 39 Upadły
 

5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre (6/10)
 

6. Mikrofon(Tak/Nie) : Tak, [Czytaj wymagania niżej]  :weep: 
 

7. Składka(Tak/Nie)**: Jeśli to coś da to chętnie się złożę  :) .
 

8. Link do swojego GT**: GAMETRACKER
 

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: No więc tak: hmmm... Staram się być opanowany. Ostatnio (chyba z tydzień temu) miałem małe spięcie z Prosiaczkiem, (oczywiście o kesza :moneymouth:  :D ), ale już go chyba przebłagałem, więc raczej jest dobrze. Mam rację? Chyba tak  :angel: . No to dalej. Adminem jak wspomniałem na dole byłem już 2 razy. Umiem rozpoznać cheaty, ale także przyznać się do błędu. Obiecuje, że nie będziecie mieć ze mną kłopotów  :angel: . Na serwerze ostatnio jest PEŁNO cheatów. Nwm czemu, ale tak jest. Adma nie ma. Gdybym go miał, już bym parę ss pstryknął :) . Moje stosunki z graczami na serwie układają się mam nadzieje dobrze.  Często gram na serwie.

 

10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Posiadam - 0:0:80421620 .
 

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Mogę poświęcić tyle, ile będę w stanie przeżyć przed kompem :D. A tak na serio gram tak często, jak na to pozwala mi net. Czyli dosyć często. W GT napisane ile już przegrałem.
 

12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: I dni robocze i weekendy. Oczywiście w weekendy częściej.
 

13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 2 lata ;-p

 

 

14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem na 2 serwerach 2 serwerowni adminem, wcześniej napisałem , że forum, się przejęzyczyłem. Ale na forum jednym byłem Global Moderatorem. Tu chyba tego niema to coś w stylu J@. Sry za pomyłke

 

 

  1. Ukończone 15 lat - Niestety nie, i to jedyne wymaganie, którego nie spełniam :( mam nadzieję, że za bardzo nie przeszkodzi w ew. przyjęciu mnie.
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - Prawie 59 godzin :D
  3. Zachowanie kultury na serwerze - Mam nadzieję, że tak. Chociaż ostatnio mogło być różnie. Nwm czemu ostatnio same czity wchodzą i się nich wnerwiam. Ale to się poprawi (daje słowo xD ) i wróci do 1 stanu.
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - Posty i tematy = Check! (TAK)
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - Nie mam warnów :)
  6. Posiadanie mikrofonu - Tak, ale nie przeszedłem mutacji, więc staram się siedzieć cicho :D. Ale umiem pisać na klawiaturze  :smile: .
  7. Składka za admina 11,07 zł SMS. - Po przyjęciu będzie.

Wszystkie oczekiwania spełnię! Resztę pozostawiam do waszej dyspozycji  :smile: . Co to będzie  :question: . Zobaczymy! Auf Wiedersehen !

Edytowane przez MegaMocAkA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak pobawiles sie minkami i kolorami.

Duży minus za wiek

Plus za godziny 

Minus za słabą znajomość Amxx 

Byłeś adminem na forach a nie na serwerze zastanowił bym się nad daniem mu admina, ponieważ byl adminem na forum a nie adminem na serwerze (na serwerze trzeba rozróżniać skilla od czitera wiedziec za co bany gdzie txt itp. a na forum tylko dawac warny itp.)

 

Jestem na  NIE

Edytowane przez .NeQu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często spotykany gracz na serwerze byłbym na tak ale odpycha mnie troche  wiek admini powinni mieć powyżej 16+ i oczywiście mutację 

lecz też jestem za okresem próbnym tego gracza powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymknę oko na wiek, liczy się dojrzałośc, zobaczymy jak to będzie, nigdy więcej mi z podania tęczy nie róbcie -.-

Przyjęty na okres próbny pod nadzorem pana 07 zglos sie do niedzieli, gdyż mnie nie ma od czwartku do niedzieli ;d

Pisz do 07 zglos sie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ~Przyjęty

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności