Skocz do zawartości

Cześć . Co mnie gryzie .


EmaN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Bardzo podoba mi się wasz serwer mili ludzie i bardzo fajnie jest ale są sprawy o których chcę wam powiedzieć . A mianowicie chciałbym was poprosić abyście nie powiększali na serwerze DD2 slotów do 32 ponieważ uważam że wtedy zrobi się straszna sieka i nie będzie takiego zgrania w teamach jak teraz bo będzie panował chaos. Następna sprawa to chciałbym abyście bardziej przykładali uwagę do tego kto dostaję admina na serwerze jest ponad 6 - 8 adminów , którzy według mnie są zbędni . I to na tyle nie mówię że macie to zmienić tylko mówię to co zauważyłem jeśli to rozpatrzycie to będzie mi bardzo miło. Z poważaniem EmaN =) o jednym zapomniałem fajnie by było gdyby było only dd2 oraz inferno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezlylol gralem na takim serwerze 32 sloty only dd2 dla mnie jest nie miło 32 osoby na taką mapkę jak dd2 ? Zero zgrania tam liczy się tylko fart chaos nawet nie możesz taktyki żadnej wymyślić bo wszystko się kończy wtedy gdy CT cały team walnie grany np. do trupa i wtedy to koniec . A teraz gdy gram jest sporo spoko ludzi z mikro fajne robimy taktyki wszystko na spokoju obmyślamy sposoby i wtedy jest bardzo fajnie . Ale jak to powyżej napisane Każdy ma swoje zdanie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności