Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o admina : gacek606_PL


gacek606

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: gacek606_PL
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 23
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie (ogólnie bawiłem się pluginami do wcześniejszych wersji )
5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK
6. Składka (Tak/Nie): Jeżeli wytłumaczycie dokładnie jak to opłacić to spoko :D
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/gacek606_PL/31.186.83.68:28205/  (31h i ciągle rośnie :) )
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil , 23 lata po inżynierze z IT na uniwerku w Anglii. Uwielbiam grać w przeróżne tytuły na różnych platformach. W wolnych chwilach gram w basket który zresztą trenowałem bardziej profesjonalnie do chwili ukończenia studiów. W CS:GO gram for fun , szczególnie na tym serwie ze względu na dobrą zabawę, atmosferę i ponadprzeciętnych graczy. Chciałbym zostać adminem ponieważ niekiedy wbija dużo niestety dzieci NEO , ludzi zza wschodniej granicy którzy mają takie odpały iż potrafią na de_dust2 sciągnąć mnie ze swojego respa (ja w TT oni w CT - z AWP bania od razu).
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: TAK :  STEAM_1:0:99094150

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Ze względu na charakter pracy mogę poświęcić bardzo dużo czasu.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 09:00 do 03:00 / weekendy 10-11.00 do 02:00 (też zależy czy jest ktoś na serwerze)
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 2-3 miesiące (wcześniej bardzo dużo w CS 1.6)
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:  Nie

 

Jeżeli czegoś nie zamieściłem to mogę dodać - robiłem wszystko wg. wzoru podania :)

Pozdrawiam kompanów :)

gacek606_PL
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak
- godzinki
- Składka/gacek sms'em mozna zaplacici 7 czy tam 11 zl
- zna sm

 

@Edit
Na zyczenie
gracz jesy mily nie wdaje sie w klutnie z innymi siedzi duzo na serwie wiec bedzie mogl sie zajmowac owymi rzeczami

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wzorze "Podanie na Admina" ostatni pkt, mówi. "W temacie wypowiadają się Admini oraz Gracze tego Serwera, którzy mieli przyjemność poznać składającego podanie."

 

Od osób, które grają na FFA CSGO, chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć co myślą o kandydacie na admina, jego zachowaniu na serwerze itp...

 

Bo to, że wypiszecie w pkt. jakie wymagania spełnia, Ja też widzę, ale oprócz wypisywania takich pkt. chciałbym poznać waszą opinię o nim samym, jak go odbieracie jako gracza, czy ktoś taki może zostać adminem.

 

Czekam na wypowiedzi, tych osób, które mogą mi pomóc w podjęciu decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę ode mnie masz nie ;) Jakoś za bardzo nie rzucasz się w oczy na serwerze, dzisiaj w sumie Cie zauważyłam, bo wyzywałeś się z jakimś graczem (przyszły admin nie powinien się tak zachwowywać, to na przyszłość). Pograsz jeszcze dwa tygodnie, wtedy możliwe, że będę na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o kim mówisz . Jeżeli o Wpierd0lu to dużo ze sobą gramy i to jest prześmiewcze a jeżeli mówisz o tym Piotr coś tam coś tam to nawet do Coriego pisałem pma że gościu z tyłka wbija i mnie wyzywa (świadkowie są) a Ciebie 1 raz na serwie tak na prawdę widzę pomimo że jesteś admem. BTW co znaczy nie rzucasz się w oczy na serwerze - to że gram dla fanu i nie cisnę statów , o to Ci chodzi bo nie bardzo rozumiem ? I kolejne pytanie : jeżeli ktoś komuś ubliża tak jak mi ten typ , to TY jako admin od razu powinnaś go wykikować a nie robi on sobie co chce - nie trwało to sekunde tylko dobrych pare minut a wiem że wszystko słyszałaś.
Bez spiny , ale chętnie chciałbym abyś odpowiedziała mi na to :) Z góry dzięki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim co niektórzy się zaczną wypowiadać powinni dobrze przeczytać Wzór podania na Admina.

Są tam pkt.10 i 11 mówiące, że nie wypowiadamy się w swoich podaniach, jak również, nie namawiamy innych do wypowiedzi.

Dlatego ostrzegam przed zbędnymi i nieodpowiednimi postami oraz proszę o nie wdawanie się w dyskusje, które powinny odbywać się na PW.

Następne takie posty poskutkują odrzuceniem podania i zamknięciem tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak,przechodzisz dalej ! ;D

Ogólnie jestem na tak,gdyż gracz jest bardzo miły,nie wdaje się w żadne kłótnie.
Na serwerze jest bardzo często i raczej każdy gracz go lubi :)

Jezeli widzisz mnie pierwszy raz na serwerze to świadczy to tylko o Twojej aktywnosci na nim ;) poza tym gdybyś oobserwował co dzieje się na serwerze to zauwazyłbyś, że zaraz go zbanowałam.

Lolusia co do cb,dzisiaj Cię zobaczyłem,ogólnie widziałem Ciebie może z 4 razy na serwerze i dzisiaj nawet razem graliśmy a tak to prawię Ciebie nie widuję.
Więc nie mów,że on nie gra :>
Pozdrawiam wasz najlepszy gracz z oddaniem Dr3wn0 ak Deska ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty grasz u nas na serwie?

Jakoś cię nie widać, nie rzucasz się w oczy 

 

Chciałbym zostać adminem ponieważ niekiedy wbija dużo niestety dzieci NEO , ludzi zza wschodniej granicy którzy mają takie odpały iż potrafią na de_dust2 sciągnąć mnie ze swojego respa (ja w TT oni w CT - z AWP bania od razu).

szczerze to nic w tym trudnego nie ma, czasami fart a czasami skill, Jak komuś chcesz bana "od razu" za to dać to lepiej żebyś tego admina nie dostał

I po co piszesz o pluginach skoro żadnego ftp nie dostanie...

Jak dla mnie nie, mimo tych 31h mało cię widać a co do podania to nie wypowiadaj się w nim tylko edytuj podanie to samo liczy się Kropci, która spamuje nie wnosząc niec do tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli widzisz mnie pierwszy raz na serwerze to świadczy to tylko o Twojej aktywnosci na nim ;) poza tym gdybyś oobserwował co dzieje się na serwerze to zauwazyłbyś, że zaraz go zbanowałam.

Nie,bo aktywność mam bardzo dobrą na serwerze :)

Jestem prawie codziennie chociaż na 1 mapę ale wbije,co do Twojej aktywności to właśnie widzę jak mnie widujesz na serwerze ;] 

 

Zawolaj jeszcze więcej kolegow, niech Ci nabijaja posty na tak ;)

 

Nikt nie woła tutaj kolegów,każdy ma swoje zdanie jakbyś nie wiedziała.

Po 2.Dałem głos na tak bo ten gracz jest ogarnięty ;)

 
 

 

 

szczerze to nic w tym trudnego nie ma, czasami fart a czasami skill, Jak komuś chcesz bana "od razu" za to dać to lepiej żebyś tego admina nie dostał

I po co piszesz o pluginach skoro żadnego ftp nie dostanie...

Jak dla mnie nie, mimo tych 31h mało cię widać a co do podania to nie wypowiadaj się w nim tylko edytuj podanie to samo liczy się Kropci, która spamuje nie wnosząc niec do tematu 

 

Pewnie mu chodziło o te dzieci które nadużywają "Mikrofon lub grają na WH albo przeszkadzają w grze" :)

Pozdrawiam Dr3wn0

Edytowane przez Dr3wn0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności