Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] S}{aDoW


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:

S}{aDoW

 

Wiek:

19 lat.

 

Staż na Forum:

Użytkownik od 27 gru 2013

22d 3m 2s

 

Znajomość Regulaminów:

Dobra (stworzyłem regulamin FFA na podstawie własnego doświadczenia oraz w oparciu o inne regulaminy forum)

 

Czas jaki możesz poświecić na forum:

3 godziny

 

Znajomość funkcji Moderatora:

Niestety jeszcze nigdy nie byłem moderatorem sieci serwerów. Chciałbym poznać tę funkcję od wewnątrz, na własnej skórze.

Znam powierzchowne obowiązki modka:

- Pilnowanie porządku na forum

- Pomaganie innym użytkownikom

- Pilnowanie użytkowników do przestrzegania regulaminu forum

- W przypadku złamania regulaminu przez użytkownika nagrodzenie go warnem

 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów):

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jak niektórzy wiedzieli, od dawna chciałem złożyć podanie o Moderatora forum. W swoim wywiadzie wspomniałem o tym, że w przyszłości możliwe, że będę starać się o zielone stanowisko. Myślę, że nastał czas by spróbować swoich sił.

Z nikłym doświadczeniem otrzymałem rangę Administratora, później z żadnym wcześniejszym stanowiskiem otrzymałem rangę redaktora. Ostatnio dzięki Damianowi, który dał mi szansę na samym początku dostałem szansę zostania Opiekunem serwera, które zmobilizowało mnie oraz tym samym zmusiło do jeszcze częstszego zaglądania na forum oraz zapoznania się z zasadami moderatorskimi (rozpatrywanie podań, skarg, zamykanie, przenoszenie tematów, oraz innego typu ogólne zarządzanie forum).

 

Powierzone mi rangi traktuję na tyle poważnie, że staram się jak mogę, by inni czuli bardziej wsparcie z mojej strony niż wroga.

Dzięki przeprowadzonym przeze mnie wywiadom, mogłem poznać wiele użytkowników forum oraz tym samym mogliście poznać mnie - mój sposób pisania oraz ogólną staranność i estetykę wykonywanej "pracy".

 

Wiele razy, w różnych tematach widziałem spam, który czasem rozwijał się w ostrą kłótnię między użytkownikami. Szkodzi to samym relacjom pomiędzy graczami jak i poczuciu wspólnoty na forum. Chciałbym jak najszybciej zaprzestać tego typu sytuacjom i w przypadku przesadzenia przez niektórych osób nagrodzenia ich warnem, dzięki którym zapamiętają, że nie należy postępować w taki sposób.

Zauważyłem, że od września bardzo dużo osób odeszło i nie ma następców niektórych posad. Aktualnie jest jeden Moderator (pozdrowienia dla Jay'a), któremu myślę przydałaby się pomoc. Global Moderatorzy oczywiście również są na forum, jednakże przypuszczam, że nie mają oni tyle czasu, by nad wszystkim zapanować. Oczywiście sam go nie mam za wiele, jednakże często przebywam na forum do późna, stąd widzę ze swojej strony możliwość pomocy w utrzymaniu porządku na forum.

 

Możliwe, że niektóre osoby zarzucą mi chęć odejścia, o której jakiś czas temu wspominałem. Tak, to prawda. Chciałem odejść z forum, jednakże głupio było mi parę tygodni temu posiadać rangę Opiekuna razem z Damianem.. zrezygnowanie z niej nie wchodziło w grę, gdyż z powierzoną mi wiedzą oraz zaufaniem, nie odnalazłbym się w roli ponownego Administratora serwera FFA. Aktualnie nie planuję odchodzić z sieci serwerów cs-classic. Po tych miesiącach, nie mógłbym tego wszystkiego zostawić od tak.

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?:

Sieć rozwija się w dobrym kierunku, otwierając się na coraz większą ilość serwerów cs:go. Sam prawdopodobnie ucieknę z cs 1.6 jednakże to dopiero za jakiś czas.. przypuszczam, że za rok.

 

Proponowałbym jednak pewne poprawki:

 

1) W samym wzorze o podanie na Moderatora wyeliminować literówkę "Masz jakieś pomysły na rowzówj sieci?:"

 

2) Umożliwienie Opiekunom serwerów na zobaczenie ilości obecnych warnów użytkownika, by nie musiał zajmować się tym sam Administrator: -_-, który czasem zamyka automatycznie podanie o admina. Oczywiście jeżeli jest taka możliwość.

 

3) Poprawę kolorów opisów wyszukiwarki na forum, w której nie widać wybieranej opcji (forum/użytkownik/help files/kalendarz) - Wspomniałem o tym jakiś czas temu. Tylko przypominam i wychodzę z zapytaniem, czy jest taka szansa, ponieważ ten sam problem dotyczy tematów tworzonych ankiet.

               

24mgfie.jpg

v78mtv.jpg

 

 

Wymagania:
 

Co najmniej 20 dni spędzonych na forum ✓

Przynajmniej 200 postów napisanych na forum✓

Konto na forum powyżej 4 miesięcy ✓

Ukończenie 15 lat  ✓

Chęć pomagania innym użytkownikom ✓

Czyste konto (Brak warnów) ✓

Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum ✓

Dobra znajomość regulaminów forum ✓

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji

 

 

 

Bez względu na decyzję oraz na negatywne komentarze dziękuję za przeczytanie moich wypocin i próby przedstawienia całej mojej sytuacji :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

@Adanoi

 

zajmij się serwerem bo wymaga on "pielęgnacji" żeby nie upadł

 

Nie uważam by serwer FFA był bliski upadku. Wystarczy spytać o to graczy, którzy na nim przebywają :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Aktywny jest,stara się wiele rzeczy robic sam,ma pomysły,dobry kontakt z użytkownikami i co tu dużo mówić Wojtek na Moderatora XD

 

 

 

@Adanoi serwer FFA nie jest blisko upadku ostatnio wszedłem full serwer i all nowi gracze i sporo vipów :)

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) W samym wzorze o podanie na Moderatora wyeliminować literówkę "Masz jakieś pomysły na rowzówj sieci?:"
 
2) Umożliwienie Opiekunom serwerów na zobaczenie ilości obecnych warnów użytkownika, by nie musiał zajmować się tym sam Administrator: -_-, który czasem zamyka automatycznie podanie o admina. Oczywiście jeżeli jest taka możliwość.
 
3) Poprawę kolorów opisów wyszukiwarki na forum, w której nie widać wybieranej opcji (forum/użytkownik/help files/kalendarz) - Wspomniałem o tym jakiś czas temu. Tylko przypominam i wychodzę z zapytaniem, czy jest taka szansa, ponieważ ten sam problem dotyczy tematów tworzonych ankiet.

to pierwsze to na pewno się poprawi

Ilość warnów widzi każdy, ale nie wiem czy o to dokładnie ci chodzi 

A to 3 to nie jest potrzebne(moim zdaniem)

 

Bo głębszej analizie zmieniam zdaniem jestem na tak

Jest to jedyna osoba z tej 3 która jest odpowiedzialna, pomocna i ogarniająca wiec da sobie rade 

Edytowane przez adanoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na "tak". Nienaganna ortografia, składnia i interpunkcja. Każda jego wypowiedź ma sens i jest dobrze poparta argumentami. S}{adow jest jednym z bardziej kulturalnych użytkowników tego forum. Moim zdaniem jest o wymarzonym Moderatorem.

Doświadczenia nie ma, ale moderowanie nie jest trudną sztuką i da sobie z tym radę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem na DUZE TAK,jako jedyny  ma taką nienaganna kulture,ortografia tez jest jego duzym plusem,ma pomysł na rozwoj sieci :)
Adanoi"zajmij się serwerem bo wymaga on "pielęgnacji" żeby nie upadł" nie wiem czy ty grasz na tym serwerze czy nie,ale jak nie wiesz jaka jest sytuacja na FFA to weź się nie wypowiadaj:)spokojnie serwer na pewno nie upadnie bo ma bardzo dobrego opiekuna,dobrych adminów na których skargi są bardzo rzadko:)ogólnie jest miła atmosefera:)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Shadowa zawsze duze Tak:) Chlop ogarniety, pomocny i wie co robi ! :)) Siedzi duzo na forum i zna regulaminy ( w koncu na FFA sam go stworzyl )

 

Napisalbym wczesniej ale nie widzialem Twojego podania :P Yoooooo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności