Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie o Admina


daniel394

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:[D]uszekuszek.
2. Imię:Daniel
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amx:Bardzo dobra
5. Mikrofon:Tak
6. Składka:Tak
7. Link do swojego GT**:193.33.177.87:27051
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:

jestem doswiadczonym graczem z wieloletnim stazem adminem bylem 3 lata na serwerze,pozatym krotkotrwale administratowalem na innych, bez skarg i jestem osoba sprawiedliwa wyrozumiala i wydaje mi sie ze jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko
9. Czy posiadasz STEAM?:Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Jestem od rana do wieczora.

od rana do wieczora
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 8-22
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:

6 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):

bylem niejednokrotnie

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę że noł lajfisz od 8 po 22, 

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=%5BD%5Duszek%5BB%5Duszek&Search=Search Prosze, bo sam nie potrafisz dodać. 

 

Ale wychodzi na to że wszystkie wymogi spełniasz, i nie moge sie czepić niczego. Nie wiem tylko jakim jesteś graczem na serwie, to zostawiam to do oceny adminów. Bo może być tak że nie jedno krotkie jesteś banowany, a zdarza się to wielu graczom składającym podanie, wszystko OK ale regulamina serwera to nie zna. 

 

Czyli tak, wymagania są. 

Serwer, nie wiem

Ale na serwerze masz bana tygodniowego, więc nie wiem na co ci admin. 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=91804

 

I nie mam zdania,..

Jestem na tak , ale masz bana na serwerze.

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie abym krytykowal kogos za steama ktorego sam nie posiadam wiec bylo to by bezsensowne,a admin kubaaa uwzial sie na mnie i jego zachowania sa dziecinne dlatego moze cos o wieku wspomnialem,bede czesciej na forum sie wypowiadal jak to wazne no i spróbuję za 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie byłbym na tak, lecz skomentowałeś swoje podanie i zostanie ono zamknięte. Ps popraw forum, nie komentuj postów na przyszłość (Mialem ten sam problem), z tego co widziałem to od teraz każdy admin ma mieć steama. Co do tego "Od rana do wieczora...." będę to sprawdzał codziennie więc zobaczymy czy piszesz prawdę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności