Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Skarga Jaskier | Iorweth


Sh0W. Y0u. Tits.

Recommended Posts

1.Twój Nick: Sh0W.


2.Nick admina/gracza który zawinił: Jaskier | Iorwet

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 12:33

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Niestety brak.. ;/

6.Opis sytuacji: Byłem w tt włączyłem free , zacząłem go bić , on mnie zabił i dostałem bana powód : Pułapki na godzine... Pozdro

Mój kolega na skype się go spytał , czemu dostałem bana , a ten mu odpisał " To nie moja wina że włączył pułapki " To chyba w TT mogę , a w CT nie używam .. 

Edited by Sh0W. Y0u. Tits.
Link to comment
Share on other sites

Po 1 nie ja dałem ci bana.

Po 2 dostałeś bana za że jak biłem się z J3 włączyłeś pułapkę

Po 3 ban słuszny.

Po 4 sprawdzaj w amx kto dal Ci bana.  

Dostałeś go od Siwego, a oczerniasz mnie 

Edited by Jaskier Iorweth
Link to comment
Share on other sites

2 rundy przed tym zdarzeniem. 

Ja banowałem, a za co? 

Ty jako CT użyłeś pułapki, jaskier jako 2 ct albo J3 jako TT. ale to nie oni, wiec ty pozostałeś. 

TT miał /free, a bana nałożyłem dopiero potem bo sie pytałem jaskiera o te pułapki. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy