Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ___KOKA___


___KOKA___

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ___KOKA___


2. Imię: Maciek


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):  8/10.


5. Mikrofon(Tak/Nie):  Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/___KOKA___/193.33.177.166:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem uprzejmy, gdy ktoś poprosi zawszę pomogę w miarę możliwości. Przestrzegam regulaminu jak i zasad które są ustanowione. Gdy czasem komuś trzeba coś wytłumaczyć potrafię poświęcić parę minut w miarę możliwości. Nie reaguję na zaczepki, wyzywanie, oraz głupie dyskusje. Wiele osób może mnie kojarzyć z serwa, gram często i widzę że rzadko pojawia się ostatnio admin na serwerze, jako admin utrzymał bym porządek na serwerze. Jestem aktywny i starałbym się na danym stanowisku.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:61763039


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  3h dziennie, czasem więcej.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 15-17,20-22/23. Weekendy 12-14,20-23/4. Coś około nie da się określić na 100%.


12. Staż w grze counter strike 1.6: 5 lat.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:  Tak wiele razy szczególnie na zombimodzie.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci dał szanse, a szczególnie za to że zgłaszasz osoby łamiące regulamin na forum. Mało kto tak robi, ode mnie masz +

Co do wymagań;

amxx, znajomość regulaminu, chęć pomagania graczom. 

 

Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się wstrzymam z decyzja, ale proszę o sprawdzenie amx bans czy może nie ma jakiegoś aktywnego.

Jestem obecnie na telefonie i nie mogę sprawdzić. Jeśli wszystko jest w porządku to jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE.

-Nie znasz dobrze regulaminu I nie zawsze go przestrzegasz (słyszałem to od paru osób,jak i sam cię banowałem.)

-Jeszcze ponad 2 tyg temu masz bany od nas adminów

-Nie znam cię jeszcze tak dobrze, jakiś taki mało obecny jesteś

-Mimo 17lat nie wykazujesz żadnej dojrzałości Udowodniłeś mi to dzisiaj.

-Oskarżasz ludzi o rzeczy których nie ma miejsca 

-do tego publicznie mnie jako osobę dorosłą obrażasz od dzieci (Nie znając mnie)

 

A co do tego "  gram często i widzę że rzadko pojawia się ostatnio admin na serwerze " Nie przesadzaj.... Siedzę po 5-6h dziennie na servie i jakoś ja cb rzadko widzę.

Edytowane przez I3lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czy ja wiem ... w zasadzie to czasem widzę Ciebie na serwie ,nie spostrzegłem w ostatnim czasie żebyś wykazywał jakieś rażące w skutkach zachowanie (tu: łamanie regulaminu ,kłótnie z innymi graczami) ponoć masz bany z przed dwóch tygodni ,a więc widać że się starasz ,ale kurczę nie znam Ciebie za bardzo więc raczej przychylę się do tego co napisał 3lu (@up). Poczekaj tydzień staraj się jak dotychczas i też dam Ci Tak (nawet w różowym kolorze :P) oczywiście jak się będziesz starał przez cały czas (po otrzymaniu admina też ma się rozumieć :x).

 

p.s a jeżeli chodzi o adminów to zaczyna się robić kłopot ,w ostatnim czasie spostrzegłem że tylko DarKAngeL ,3lu oraz Ehe się pojawiają na serwie (dwa może trzy razy widziałem Sanok # Ruskiee !) to jak na ten moment admin by się przydał to fakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było się dobrze zastanowić. Uważam, że poprawiłeś swoje zachowanie szczególnie kulturę. Cieszy mnie to, że pracujesz nad sobą. Często widzę cię na serwie. Dużo pomagasz graczą przynajmniej jak gram. Masz steam. Adminów może jest mało ale często widzę 3lu i on umie ogarnąć serwer a po za tym lepiej wybrać dobrego admina a nie byle jakiego który nic by nie ogarnoł. Jestem na tak mam nadzieje, że poprawiłeś swoją kulturę na stałe a nie tylko po to żeby złożyć podanie. Nie zawiedź mnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności