Skocz do zawartości

Niesłuszne txt


B4shy

Rekomendowane odpowiedzi

 


1.Twój Nick: B4shy


2.Nick admina/gracza który zawinił: KeviN lub No.1 (nie podpisał się, a tylko oni byli wtedy online z adminów)

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 21.10.14 godz ok. 22.30

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Minuta 17:26 do mniej więcej 17:38 http://276339.node2.pukawka.pl/hltv-1410212216-de_dust2_long-1413922560-1413924060.zip

6.Opis sytuacji: Grałem na mapie de_dust_long2, magikiem i dostałem multi jumpa. Wiadomo multijump czyli mam 14 skoków. Od razu szedłem na resp (wrogiej drużyny) i starałem się zgarnąć pare killi. W jednej rundzie graczej zwrócili na mnie nadmierną uwagę, nie było sokolego oka więc mogłem sobie pozwolic, aby jak najwyżej podlecieć i poczekać aż zainteresują się czym innym i bd miał więcej miejsca. Niestety niefortunie wszedłem na txt (jak się mocniej podlieci to się da w każdym miejscu chyba wejśc) byłem na nim może z 1s, po czym od razu z niego zszedłem, ponieważ dostałem się tam mimo woli. Co więcej z wejścia na txt nie odniosłem żadnych korzyści poza tym, że od razu spadłem :P. Na tej mapie pierwszy raz miałem multi i o danym txt nie wiedziałem. Co więcej trwało to tak śmiesznie krótki okres czasu, że danie za coś takiego bana jest niedopuszczalne.

Edytowane przez B4shy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość odświeżenia tematu masz dopiero 24h od jego napisania,

 

Na tej mapie pierwszy raz miałem multi i o danym txt nie wiedziałem

 

Nieznajomość mapy, .. regulaminu nie zwalnia cię z jego nieprzestrzegania. 

Wlazłeś na txt, nawet nie wiedząc o tym nie jest wina admina/ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności