Skocz do zawartości

SKARGA NA RYBAKA


jaskiero

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH PEWNIE WIELE OSÓB MNIE POPRZE EWENTUALNIE Z HEJTUJE. ALE WSZYSCY MAMY JEDEN PROBLEM. RYBAK NIE INTERESUJE SIE SERWEM. CO DRUGI GRACZ TO AIMER ALBO WH. ADMINÓW NIE MA. NIE WIEM CZY TA SKARGA W ODPOWIEDNIM MIEJSCU ALE WISI MI TO NIE PO TO PLACE ZA VIP'A ŻEBY GRAC Z AIMERAMI. LICZĘ ZE KTOŚ WRESZCIE ZAINTERESUJE SIE TA SPRAWA BO NIE DA SIE GRAC WIELE OSÓB Z TEGO POWODU ODESZŁO Z TEGO SERWERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka zajebista skarge juz bym ci admina nie dal na miejscu opiekuna, gdybyś faktycznie zlozyl podanie. Wzor... To po 1... A jesli chodzi o cheaterow to jest taki MAGICZNY dzial na forum, w ktorym mozesz zglosic cheatera... Nie jestesmy noulajfami zeby grac 5h dziennie na serwerze, admini tez mja zycie, szkole, prace, w tym Rybak. Grajac na serwerze akceptujesz go takim, jakim jest... Poza tym, ktos Ci kazal vipa kupic, żebyś się teraz o niego kłócil? Wiedziales jak serwer funkcjonuje, kupiłeś VIP'a i pytasz dlaczego marnujemy twoje pieniądze? Chłepcze, zastanów się czasem zanim coś napiszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shikkibane, ciekawe czy ty byś się nie wkurzył, kiedy byś wydał 11zł na vipa i co wchodził na serwer grał by jakiś cziter a admina brak,, Ja rozumiem że jest inne życie po za cs, ale jak ktoś składa podanie o admina, deklaruje się że te 2h (lub więcej) na serwerze dziennie będzie siedział... A jeśli ktoś składa podanie o admina dla "szpanu" żeby popisać na say@@ na serwerze to... albo tylko po kolorek na forum...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie wydaje pieniędzy na gry, po co mi to, żeby później składać bezsensowne skargi? Skoro tak bardzo brakuje adminow to niech przyspiesza rekrutacje. To byl jego wybór ze kupił vipa i jego pieniadze, a to ze czity latają po serwerze to nie moja wina, na każdym latają. Nie dam rady siedzieć cały czas na serwie, a adminow faktycznie wielu nie ma.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet żeby banować tych "cziterów"  to mało pomoże (Chociaż zawsze to coś), ale zawsze się trafi taki który zamiast się nauczyć grać to pobiera wh/aim i się cieszy ze ma dobre statystyki xD

 

A co do rekrutacji to przydało by się więcej administratorów, ale to nie wina admina. :D 

 

A to że wydałeś ileś tam pieniędzy na vip'a to mówi się trudno jak żałujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności