Skocz do zawartości

Skarga Rico...


miko

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Miko

2.Nick admina/gracza który zawinił: Rico Tico Narco Tico
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 10 min temu
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): czekam za Hltv
6.Opis sytuacji: Wchodzę na serwa, jak zawsze full serwer, a tam U@ się pali ! 
ludzie mówią przez mikro " Miko dobrze że jesteś ogarnij serwa " ale patrze że Rico gra ponad godzine i ma staty 24:6 czy jakoś tak.. 
No ale widzę że biega gość odpalony 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=95335 , a rico sobie gra w najlepsze, gracz o nicku Jaro http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=95339 grał na spect bugu ponad 20 minut ! i do tego GRACZ CSC ponad 10min, Ten admin nie ogarnia kompletnie nic ! 
piszę do niego że dlaczego on nikogo nie banuje jak tyle ludzi pisze na U@ a on że " rozmawiał przez telefon " śmiech. 
grał przez telefon i nie widział jak ktoś pisze na u@ a grać umiał ? tamtej rundy ubił z 4 graczy a nie mógł zerknąć na u@ ? jeszcze miał wielkie pretensje że " a ty nigdy nie gadałeś przez telefon i grałeś ? " To według mnie jest chore ! 
macie wycinek: 

KiciZpici killed Optical IllusioN with m4a1
(ADMIN) Rico Tico Narco Tico :   a dobra juz skoncz to nie chce mi sie z toba nawet gadac tak pier....sz
MarysiaBylaWSzoku killed polski_n00bek with m
to jest admin ? 
http://forum.cs-classic.pl/topic/25414-podanie-o-admina/
z tego co widzę to zostałeś przyjętny na okres próbny więc powinieneś ogarniać, ja jak dostałem admina to siedziałem na spect większość czasu i ogarniałem serwer jak tylko mogłem a ty jak widać masz to głęboko w du*pie za przeproszeniem, 
Regulamin wyraźnie mówi że jeśli jesteś przyjęty na okres próbny i dostaniesz skargę która będzie słuszna to wylatujesz dlatego proszę o ukaranie tego admina i zabranie mu rangi bo to jest chore co się dzieje ! 
Pozdrawiam : Miko ! 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast opierdalac sobie dupy piszac skargi, to zacznijcie wspolpracowac ze soba i starajcie sobie wspolnie pomagac.

Spojrzalem na skargi wypowiadajacych sie i tylko smiechlem.

 

Wstyd panowie, swietna atmosfera na serwerze odchodzi w niepamiec, a szkoda.

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻARTY KUR# JAKIEŚ  ? CO TO ZA ADMIN ? NIE RUSZY KU342 SIĘ

NA SPECTA ,ŻEBY OGARNĄĆ SERWER. JAK DLA MNIE TO JEST

BŁAZNOWANIE  , DOWODÓW MI NIE TRZEBA..

 

Ja bym zabrał admina , ale to już zależy od Karola ,bądź Papka.

Nie będzie kurwa tak .. , opierdala się i myśli ,że jest fajny.

Edytowane przez Haze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja nie mialem podobnych sytuacji z graczem Rico Tico wiec nie mam do niego zadnych pretesji ale skoro "nie ogarnia" to  jestem za tym aby go nie wywalac odrazu z adminowania tylko dajmy chlopakowi sie wykazac w najblizszych dniach i wtedy zobaczymy czy warto bylo .

Edytowane przez pawel1971tychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDWELL my próbujemy współpracować ale ci jeszcze taki napisze " Weź go zbanuj " czy to jest normalne ? 

 

Kazdy jest tylko czlowiekiem i popelnia bledy.

Ja sam wielu z Was upominalem i wstawialem sie za wami gdy latal ktos na aktywnym banie m.in "malaa" lub pisane byly donosy.

Nie robilem z tego "WIELKIEGO HALO" w postaci skarg, a wyjasnialem sytuacje w postaci u@ badz pw.

 

Ktos sie obija?

Opierdol "po zolniersku" a w przypadku braku reakcji dopiero pisz skarge.

 

Bez spiny, pozdrawiam i do zobaczenia.

Edytowane przez HARDWELL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktos sie obija?

Opierdol "po zolniersku" a w przypadku braku reakcji dopiero pisz skarge.

 

a co myślisz że nie opierdoliłem go ? 

to jeszcze wielkie pretensje miał i pisał że mam wypierdalać skarge pisać więc piszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślisz że nie opierdoliłem go ? 

to jeszcze wielkie pretensje miał i pisał że mam wypierdalać skarge pisać więc piszę...

 

To zmienia postac rzeczy.

Poczekajmy na wypowiedz samego zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem ci wypIerdalac.Tylko powiedzialem przestan pierdolic...bo juz ta sytuacja wydawala sie dla mnie smieszna.

 

Kazdego moga poniesc emocje, ale w kazdym razie, badz co badz nie powinienes odzywac sie tak do kolegi z  "roboty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest testowym adminem, i powinniście go wspierać, a nie atakować jeden drugiego.

Za te ostatnie spiny na u@ w moim kierunku miko, też powinienem wyciągnąć z tego konsekwencje. Ale nie zrobiłem tego. Myślcie, nie jesteście już dziećmi. -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam panowie, że skargami nic nie załatwicie.. Rozpierdol był zawsze na tym dd2 i nic się nie zmieniło prócz kilku typów co płacą składki i bindują amxa
Papku a ty w ftp zrobił byś porządek.. banujecie za SB zamiast poprawnie config ustawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, że tak brzydko się wyrażę, gówno wiesz jak tak na prawdę jest. Sb nie jest od mojej kadencji, i nie zostałem informowany od sił wyższych żeby coś z tym zrobić. A rozpierdol to może masz na chacie. Spędzam dużo czasu na DD2, i jakoś tego nie widzę, więc proszę Cię jak chcesz pisać takie posty, to idź na nasza klasę.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, zamiast pomagać sobie to na siebie skargi piszecie.

Chociaż jeśli Miko i Kozak mówią prawdę to Rico (bez obrazy) trochę nie ogarniasz.

Edytowane przez -*UsmiechnijSieJakSMILEY*-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moło mnie ponies...ale sie poprawie.Jestem na okresie probnym i zdaje sobie zbtego sprawe.A co do Miko to go przepraszam bo mnie poniosło...Poprawie sie ale to juz PaPku to osadzi lub kto inny.Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności