Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podania Masakra


MasakraDM

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Masakra
2. Imię:Wiktor
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8-10
5. Mikrofon(Tak/Nie)tak
6. Składka(Tak/Nie):tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Masakra/193.33.176.93:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Witam mam na imię Wiktor, mieszkam w Wójcinie, chodzę do 3 gimnazjum, lubię grac w piłkę nożną, jestem miły, sympatyczny, wesoły, kulturalny ale zdarzy mi się czasami wypowiedzieć wulgaryzmy jak każdemu.Chcę zostać adminem ponieważ jest dużo graczy którzy graja niezgodnie z regulaminem serwera często jestem na serwerze.Umiem także rozpoznać gracza który używa haxów.

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):nie 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Bardzo dużo 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze: od 15 do 22-23 Weekend od 10 do 22-23 oczywiście robię sobie krótkie przerwy 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):tak

Edytowane przez MasakraDM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predyspozycje są, na serwerze też jest bardzo często :D
 

 

jestem na tak

 

 

@Arioch powiedź mi a co ci daje steam ? hmmm nic tylko to że podajesz komuś innemu swoje STEAM ID .  Na steam'ie też można mieć cheaty


Pozdrawiam <3

Edytowane przez No.1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna", Czemu nikt na to nie patrzy -,-, poza tym 20h to tylko takie symboliczne na wymagania, 30-40 to znaczy, ze ktos się stara moim zdaniem. Jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna", Czemu nikt na to nie patrzy -,-, poza tym 20h to tylko takie symboliczne na wymagania, 30-40 to znaczy, ze ktos się stara moim zdaniem. Jestem na Nie.

 

This. Brak spełnienia wymagań. Dopracuj resztę i będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Nie spełnione wymagania.

Uważam jak Arioch. Grasz 5 lat i nie masz steam? Coś czuję, że ściemniasz z tym stażem ;)

@KropkA12 widać go na forum tak samo jak Ciebie ... czyli wcale. Jak już argumentujesz to chociaż z głową.

@No.1 uwierz mi, ze steam daje i adminów na ns nie znoszę bo nawet nie są tak łaskawi żeby wpisać w konsoli amx_ip i sprawdzić czy dany gracz ma steam. Może gracze na steamach 2k14 sobie cheatują ale uwierz mi, że gracze na steam 2k9 (np. ja) i starszymi np. 2k4 z dużą ilością godzin nie cheatują. Większość adminów na ns nie zbyt prawidłowo spełnia swoje wymagania choć może na serwerze tego typu steam nie będzie aż tak potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności