Skocz do zawartości

myszka


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd pride to nic, chyba że będziesz szpanił potem tą myszką :D 

Cioto, musisz zobaczyć i ja bym to kupował gdzieś w sklepie a nie w internecie, bo w sklepie byś sobie zobaczył. Chodzi o to jak trzymasz rękę na myszce, i żeby była odpowiednia. A tam na tych stronach tego nie pisze, ile ta myszka ma, więc.. wygląd, opis super, a potem zobaczysz jak ci sie źle nią gra:D Lepszy sklep lub, szukaj na innych stronkach a i zmierz dłoń :D I szukaj najlepiej myszy Microsoft, bo jak widze reszta robi wielgaśne myszki a tym sie nie da nic robić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tej myszce sądzicie? Ktoś ją ma?

http://www.ceneo.pl/16679409

 

Miałem, bardzo dobra ale mała. Bardzo dobry sensor optyczny (Razer zoobowiązuje). Polecam choć w tej cenie znajdziesz 100 lepszych myszek. Razer jest jak iPhone, płacisz za znaczek.

 

Ta myszka powinna kosztować 50 zł.To zwyczajna myszka bez żadnych dodatkowych przyciskow.Jeżeli myszka do cs to polecam to ceneo.pl/15756434#tab=reviews

 

Z serii nie wiem ale wypowiem się. Dodatkowe przyciski na myszce? Z tego co wiem to tylko TaZ grał na 4-programowanych z przeładowaniem i innych pierdołach z całego PRO-worldu CS'a.

 

Wygląd pride to nic, chyba że będziesz szpanił potem tą myszką :D 

Cioto, musisz zobaczyć i ja bym to kupował gdzieś w sklepie a nie w internecie, bo w sklepie byś sobie zobaczył. Chodzi o to jak trzymasz rękę na myszce, i żeby była odpowiednia. A tam na tych stronach tego nie pisze, ile ta myszka ma, więc.. wygląd, opis super, a potem zobaczysz jak ci sie źle nią gra:D Lepszy sklep lub, szukaj na innych stronkach a i zmierz dłoń :D I szukaj najlepiej myszy Microsoft, bo jak widze reszta robi wielgaśne myszki a tym sie nie da nic robić. 

 

Kolejny z serii nie wiem ale się wypowiem.

Microsoft wypuścił 3(!) myszki w tym przedziale cenowym który jest sens kupić. IE 3.0, IE 2.0 i jakaś zMODowana myszka IE 3.0. Reszta to crapy jak cały microsoft.

 

Powiedz ile chcesz wydać i jakie masz preferencje myszki (do jakich rodzai gier, ile dodatkowych przycisków, ciężar i wielkość) to nic coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd pride to nic, chyba że będziesz szpanił potem tą myszką :D 

Cioto, musisz zobaczyć i ja bym to kupował gdzieś w sklepie a nie w internecie, bo w sklepie byś sobie zobaczył. Chodzi o to jak trzymasz rękę na myszce, i żeby była odpowiednia. A tam na tych stronach tego nie pisze, ile ta myszka ma, więc.. wygląd, opis super, a potem zobaczysz jak ci sie źle nią gra:D Lepszy sklep lub, szukaj na innych stronkach a i zmierz dłoń :D I szukaj najlepiej myszy Microsoft, bo jak widze reszta robi wielgaśne myszki a tym sie nie da nic robić. 

 

Trzymałem ją i wygodnie mi się ją trzyma ;)

 

 

Miałem, bardzo dobra ale mała. Bardzo dobry sensor optyczny (Razer zoobowiązuje). Polecam choć w tej cenie znajdziesz 100 lepszych myszek. Razer jest jak iPhone, płacisz za znaczek.

 

 

Z serii nie wiem ale wypowiem się. Dodatkowe przyciski na myszce? Z tego co wiem to tylko TaZ grał na 4-programowanych z przeładowaniem i innych pierdołach z całego PRO-worldu CS'a.

 

 

Kolejny z serii nie wiem ale się wypowiem.

Microsoft wypuścił 3(!) myszki w tym przedziale cenowym który jest sens kupić. IE 3.0, IE 2.0 i jakaś zMODowana myszka IE 3.0. Reszta to crapy jak cały microsoft.

 

Powiedz ile chcesz wydać i jakie masz preferencje myszki (do jakich rodzai gier, ile dodatkowych przycisków, ciężar i wielkość) to nic coś znajdę.

 

Na myszkę do 150 max chcę wydać. Nie jestem jakimś PRO graczem. Tylko do cs'a. Na przyciskach mi nie zależy ale jak by był z jeden to spoko, a co do ciężaru to nie mam jakiś preferencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE 3.0 by Microsoft. Najlepsza myszka jaka istnieje do tych 150zł (problem jest taki, że trudno dorwać). Allegro/Ebay/Amazon, najlepiej stąd kupić. Nie wygląda jakoś super, brak kolorków i innych duperel ale takiej optyki nie znajdziesz w tej cenie i wygody.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ooo jeśli chodzi o myszke to najlepiej wybierz tą:

 

http://allegro.pl/mysz-steelseries-sensei-raw-rubber-surface-pad-i4764230347.html

 

Sam ją mam super się gra polecam

 

+podkładka gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności