Skocz do zawartości

SS-Y


pawel1971tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam taki temacik czasem robimy ssy przeroznym gracza kiedy leca ss-y gracz ma czas na odwocenie sie by uniknac bana czy jest mozliwosc taka aby gracz ktoremu wykonujemy screeny tego nie widzial?? jezeli jest taka opcja to dobrze bylo by to tak zmienic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co na pewno istnieje taki plugin przydał by się ale także tutaj są małe wątpliwości bo są już lagi i tak więc kolejne pluginy będą bardziej syfić serw. Ale przydało by się to tak jak i przenikanie na respie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żeby nie było widać niczego, żadnego napisu "orientuj się" itd. Powinno to być usunięte, dziś miałem taki przypadek, że koleś na jednym ssie dał się złapać a na reszcie się odwrócił patrząc w takim kierunku, gdzie nie ma przeciwników. Co z nim zrobić? Nic, nie dasz przecież bana za ucieczkę czy za celowe uniknięcie ssów. Powinno to zniknąć, takie jest moje zdanie.

Edytowane przez ibrnvski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiąc ssy gracz to widział, że mu robię  specjalnie się odwrócił i dal się zabić. Udały się tylko 2 z 5 ssow. Lepiej by było gdyby gracze tego nie widzieli. Takie moje zdanie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności