Skocz do zawartości

Skarga CoD 45k


WaFen

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: WaFen


2.Nick admina/gracza który zawinił: TR Kalash (jakoś tak), Allday_PL

3.Admin/Gracz : Gracz/e

4.Data i godzina: 27/10/2014, 14:15


6.Opis sytuacji: Wchodzenie na TXT na mapie dd2_long, wcześniej Kalash bardzo duże nadużywania soczka.
Edytowane przez WaFen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to ma być screen :) 

Tak to nie ma różnicy, ale wstawisz demko.. poczekasz tydzien az ktos sie tym zainteresuje, nie mówie że są tu lenie ale komu by się chciało oglądać demka jak większość w skargach, nawet wszyscy prócz ciebie dają screeny.

Używaj amx_ip na przyszłość, a teraz wejdz w te twoje demka, przystopuj demko i zrób screena - F5 chyba w NS, F12 w STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to ma być screen :) 

Tak to nie ma różnicy, ale wstawisz demko.. poczekasz tydzien az ktos sie tym zainteresuje, nie mówie że są tu lenie ale komu by się chciało oglądać demka jak większość w skargach, nawet wszyscy prócz ciebie dają screeny.

Używaj amx_ip na przyszłość, a teraz wejdz w te twoje demka, przystopuj demko i zrób screena - F5 chyba w NS, F12 w STEAM

 

Daję Wam 2 osoby które bezkarnie robią co chcą na serwerze i jeszcze mam screeny robić? Pieprzy mnie taki interes, nie będę w takim razie wspomagał w ten sposób serwera skoro nie robicie tego co do Was należy.

Ip oczywiście, że mam. Ale podawanie tutaj IP byłoby co najmniej nie na miejscu (jednak jakaś prywatność, lepiej na pw).

 

@Edit: Proszę zamknąć, i tak nikt nic z tym nie zrobi.

 

@2Edit: Żeby nie było, bo już czuję kogoś z bólem dupy, któremu moja wypowiedź się nie spodobała.

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

 

Jest wyraźnie "demko" które podałem. 

Edytowane przez WaFen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było wpisane samo HTLV, więc się nie wymądrzaj. Po 2 wrzucianie czegoś takiego nie ma najmiejszego sensu poza zaśmiecaniem forum, za takie rzeczy jest ban 30 minut, gdy gościa nie ma na forum szansa, że wejdzie akurat w te 30 minut gdy bd miał bana jest znikoma, więc po co coś takiego zgłaszać ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że gość nie musi być na serwerze by mu wlepić bana? I ten ban zacznie się w momencie wejścia na forum? Nie masz zielonego pojęcia o AMXX i gadasz swoje kretyńskie uwagi jak te problemy do mojego nicku.

Poczytaj, dowiedz się, pisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności