Skocz do zawartości

ibrnovsky ...


niewidacmnie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: arNO.

2.Nick admina/gracza który zawinił: ibrnovsky (czy jakoś tak)
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: dzisiaj ok 14:10
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): .........
6.Opis sytuacji: Admin wielce banuje innych za niewykonywanie celów a jeśli mu się zwraca uwagę to wielce banuje innych, słowiem się człowiek nie może odezwać bo to przecież administrator serwera i jemu wolno wszystko, jakoś na serwerze był jeszcze jeden admin i nie miał wielkich problemów....jednego z graczy zbanował bo mu powiedział prawde że siedzi i kampi na bs z awp kiedy na drugim paka już leży (było bodajże 3 vs 1) .... Jo otrzymałem bana bo zacząłem się z danym adminem spierać, za pierwszym razem dostałem kick'a z powodem "DENERWUJESZ" a następnie bana z powodem "CHCESZ TO MASZ" -.- gram na tym serwerze od jakiegoś czasu ale takiej akcji nie miałem jeszcze. To że ktoś jest adminem nie znaczy że ma jakieś większe prawa, oprócz tego że ma wyłapywać cheat'erów i ogarniać serwer....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym gosc miał 20 sekund zeby z A pojsc na bs B ale wolał zabijac gdy mu zwracałem uwage to mnie po  prostu olał,ostatnio była skarga  ( http://forum.cs-classic.pl/topic/25562-skarga-na-admina-m-l-o-d-z-i-a-c-z-e-k-d/ )dostał bana na 30 minut za nie wykonywanie celi  ale admin to  admin ma "uprzywilejowanie"jak ja bym nie   poszedł do paki   to daje sobie reke odciąć ze wyleciałbym z banem na 30 minut :)i wytłumaczcie mi   i wszystkim graczą DLACZEGO ADMIN IBRNOVSKY(czy jakos tak )nie dostał bana? czyli admin to  admin a gracz to  gracz? inaczej oceniacie? i prosze nie tłumaczyc tamtego przykladu skargi ze "admin jest nowy nie  ogarnał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :) Adminem nie jestem nowym - jeśli to Wam chodzi po główce to raz, dwa - za każdym razem, jak piszę "CELE MAPY" traktuje jako ostrzeżenia, czasem wypisuje to tyle razy, że gracze upominają mnie, że zaśmiecam ekran. Powtórzę to raz, drugi, trzeci, ósmy aż w końcu ktoś kto nie potrafi czytać wyłapie bana na 5 minut max 30. Bo ile razy można się powtarzać? Co do mojej sytuacji, że nie poszedłem do paki - zdarzyło mi się to dwa razy w przeciągu całej mapy - grasz tu rzadko widzę, bo nie jeden admin może potwierdzić, że zawsze gram do końca. Bez względu na to czy jestem sam czy z kimś jeszcze. Kicka z powodem "DENERWUJESZ" dał inny admin - i jego też wpieniało Twoje gadanie, bo przyczepiłeś się do tego jak gów** do buta - to, że mam admina nie znaczy że mam nie wykonywać celów, ale mi się to zdarzyło raz czy dwa, nie którzy nagminnie nie chodzą do paki - a tak jak pisałem, pisząc na ŚRODKU EKRANU "CELE MAPY" traktuje jako ostrzeżenie. I co do tego gracza który rzekomo powiedział mi prawdę - to nie ująłbym tego jako "napisanie mi prawdy" :) Zawsze mam powód do tego by komuś dać bana, nigdy ich nie daje z byle powodu albo dlatego, że mam taki kaprys. Może świadczyć to o tym, że to pierwsza skarga - dość śmieszna - na mnie w przeciągu całego mojego czasu bycia tu adminem - nie chwalę się, że jestem idealny bo nikt nie jest, ale czasem nauczcie się czytać co się wyświetla na say'u czy na środku EKRANU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibrnvski nie jest tutaj nowy i sam potwierdzę, że jest bardzo ogarnięty. Sam pisze na środku ekranu " CELE MAPY " to jest narmalne cieszcie się, że robimy to, a nie odrazu dajemy kicki czy bany.

 

Pozdrawiam : SMILEY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tez mu zwrocilem uwage, a on na to ze ostatnia runda mapy, a ja sie pytam no i co z tego runda to runda. nie dosc ze ma vipa i nie powinno mu byc szkody kasy czy tam broni na odbijanie paki, to woli na fragi grac. ja bedac adminem ffa zawsze gram do konca i daje przyklad i ludzie widzac to postepuja tak samo co  jest w porzadku. ibrvnski po prostu badz dojrzalym adminem i nie mowie tu o sytuacjach 1 na 9 czy cos tym w stylu ale bedac 5 na 3, a ty miko banujesz ludzie za cele kiedy sa w sytuacji wlasnie 1 na 9 wiec zwolnij 

Edytowane przez kav
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj również nie chciałem jakoś szargać Twojej opinii czy coś, po prostu wkurzyła mnie ta sytuacja po czym kick i ban...akurat pierwszy raz zdarzyło mi się skargę złożyć ale też nie do końca bezpodstawnie. Tak masz rację ze gram tutaj może i rzadko ale ogólnie tak jak mówiłem chodziło mi o dzisiejszą sytuację ze zbanowaniem gracza na 30 min za niewykonywanie celów mapy, po czym sam tych celów nie spełniałeś ;) Myślę że sytuacja wyjaśniona i temat można zamknąć, napisałem co chciałem, odpowiedzi dostałem więc to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności