Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Lewy
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie , robiłem kiedyś temat "Świat upadł na głowę."

Otóż wszedłem na jedną stronę do randkowania i mnie zamurowało , dziewczyny i chłopcy

poszukiwali miłości w wieku 13-14 lat... Zrobiłem testy i jednak to prawda..."

Projekt [email protected] jest to rozmowa na gadu gadu z pewną dziewczyną o imieniu daria , która poszukuje chłopaka w wieku 13 lat.

Rozmowa brzmiała następująco , na końcu troszkę może dla niej szokująca :))

KLIKNIJ NA SCREENA ABY GO POWIĘKSZYĆ

Ssy z rozmowy:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Czy ktoś się tego nie spodziewał ?! Czy nasza bohaterka wzieła sobie do serca co jej powiedziałem ? To wie tylko ona.

Dziekuje za poświęcony czas !

Projekt zrobiony w dniach 4 - 5 stycznia 2013 roku przez użytkownika Lewy.

Dobrze, że nie pisała lubie ostrą jazde czy coś w tym stylu.Z tego co piszę to wygląda na ogarniętą, ale nie zdaje sobiesprawy z niebezpieczeństwa...

Dobrze zrobiłeś, powinna uważać w internecie z tak zwaną miłością. Rozumiem zakochać się w kimś w realnym życiu no, ale przez internet. Przerażające. :P

sn0wy`, a Ty niedobra Ty.

Ale Lewy ma racje , jak chce się znalezc prawdziwą miłośc to tylko w realu , bo teraz dużo pedofili grasuje po internecie :)

Lewy podrywacz pewnie teraz tak napisał nam wysłał rozmowę że się kończy na "debil" a ciąg dalszy to " ej przepraszam to był żart umówimy się " XDDDDD :lol::lol:

Nie ogarniam ludzi którzy szukają miłości przez internet. Widać koleżanka Daria nie zdaje sobie sprawy z tego że może rozmawiać z nią jakiś pedofil. Może się otrząśnie bo źle się to może dla niej skończyć :) Stawiam ci piwko :>

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines