Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - enigmatyczny~`


enigmatyczny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: enigmatyczny~`
2. Imię: Kacper
3. Wiek**: 16
4. Poziom na Diablo**: 24 na Zniewolonym, 18 na Zjawie
5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10(muszę sobie jeszcze poprzypominać)
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie)**: Tak
8. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/enigmatyczny~%60/193.33.176.199:27015/
9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem trochę roztrzepanym człowiekiem, czasem puszczą mi nerwy(jak chyba każdemu ;)) staram się robić wszystko idealnie ,ale jak wiadomo nie zawsze wychodzi. Wróciłem do CS'a po dwóch latach przerwy, zrezygnowałem z gry ponieważ miałem jeszcze wtedy bardzo słabego neta i to praktycznie uniemożliwiało mi grę. Chciałbym być adminem gdyż teraz bardzo rzadko widuje adminów na serwerze ,a zauważyłem ,że coraz częściej na serwerze pojawiają się cheaterzy co "odstrasza" graczy.
10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie ;/
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3-4h, zależy od planu ,a w weekendy głównie mnie nie ma chyba ,że zdarzy się jakiś wyjątek.
12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Poniedziałek 16-21 Wtorek 15-17(trening) Środa 16-21 Czwartek 13-17(trening) Piątek 15-22 Soboty raczej robie sobie wolne od komputera, Niedziela 17-22
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3,5 roku
14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze co wejdę na serwer enigma gra

 

Jest kulturalny, a to jest rzadkością na tym serwerze. U większości graczy kultury szukać można ze świecą

 

Przypomnij sobie amx i bierz się do dzieła

 

Na TAK 

Edytowane przez Jaskier Iorweth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności