Skocz do zawartości

Skarga No.1


tygry

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: tygry

2.Nick admina/gracza który zawinił: No.1
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 1.11.2014r 7;45
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HTLV
6.Opis sytuacji: Piszę z $ruBsoN. ja piszę do niego na u@ a on odpisuje mi na HUD. Nagle wbija admin No.1 i napisał siemka, a ja na u@ ,,o boshe", ponieważ mieliśmy z nim taki temat. I on do mnie pisze na środku ,,o co ci chodzi? tygry?", a ja odpisałem jemu ,,A co Cię to obchodzi!". I nagle wyrywam bana na 1h za dyskusję z adminem. Ludzie jaka to dyskusja, to nie jego sprawa o czym pisałem z $rubkiem. Proszę o ukaranie admina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pisałem sobie z graczem "Tygry" o różnych sprawach , nagle przyszedł No.1 i faktycznie napisal " siemka! " Tygry w tym samym czasie napisal "o boshe". No.1 zbanował gracza "tygry" , za dyskusję z adminem. Nie wiem o co chodzilo , ale prosiłbym także o dowody ze strony No.1 , że faktycznie "Tygry" z tobą dyskutował.

Edytowane przez Srubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów ze strony tygry. 1 godzinke sobie poczekasz. Jak nie jego sprawa to możesz powiedzieć inaczej "a co cie to obchodzi" to jest brak kultury.   

 

edit

To ty masz wstawić dowody a nie admin więc czekamy

Edytowane przez Czaroo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się urażony jako admin Gdy napisałeś (A co cię to obchodzi) I tak skończyło się to banem. Więc ban moim zdaniem słuszny i godzinka cię nie zbawi

 

Po 1. nie spamuj pod postem tylko go edytuj Bo za spam  = Warn

Po 2.  jak dla mnie temat zamknięty (brak kultury.Więc ban słuszny)

 

$rubson widzę że bronisz kolegi/chłopaka czy nie wiem kogo. Ale ban jest słuszny do admina trzeb się zwracać z kulturą tak samo jak i do gracza, O której najwyraźniej nie masz pojęcia :P

Edytowane przez No.1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Urażony" ? Hahaha. Za bardzo się rozpieściłeś i zmieniłeś przez tego admina. Jeżeli ktoś napisze do Ciebie " Co cie to obchodzi ? " będziesz banował , rozpaczał ? Moim zdaniem ban nie słuszny.

 

@tygry proponuję wstawić jakieś demo , lub zrób jakieś ss;y z HLTV :)

@Czaroo niestety , ale ban nie słuszny , byłem przy tym.

@No.1 sorry jestem tylko sprawiedliwy. Nie bronie go , tylko stwierdzam fakty. Wlasnie widac , kto tu nie ma szacunku , uraziło mnie to , za napisales kolegi/chlopaka. Nie jestem BI ani nic podobnego. Wpadłeś poprostu nadużywasz admina i uwazasz sie tutaj za wszechmocnego. W sumie i tak Ci nic nie zrobią , tak jak to zawsze. A ciekawe , gdy ja bym gadał z Shana a ty bys napisal "o co chodzi" a ja bym odpisal "Co Cie to obchodzi ?" to bys mi dal bana ? Watpie !

Edytowane przez Srubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś tu jest nie słuszne to tylko ta skarga dostał na godzinę, to poczeka a brak dowodów z jego strony to brak dowodów. Tygry No.1 to jest to mój kolega i nic ci do tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna to nie jest przekleństwo itp a dostal bana na 1h, powinien dostać kicka za spam na u@ jeżeli tak a nie bana za to;x. A i u@ nie jest od pisania sobie z adminem tylko od zgłaszania haksów;)

 

 

@ hltv nie pokazuje rozmów na u@. Dwodów nie ma np: screenow, ale jest ban i zeznania admina który był przy tym więc to wystarczy :)

Edytowane przez BezImiennyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Taki tekst nie jest obrazą. A jeżeli już poczułeś się urażony to mogłeś mu ostrzeżenie napisać. Tak jak napisał Bezi na u@ zgłasza się haxy a nie pisze z adminem. Jak chcesz sobie popisać z admem to masz zwykły say "y". 

 

 

 Ale ban jest słuszny do admina trzeb się zwracać z kulturą

Zabrzmiało tak jakbyś był bogiem. Do każdego gracza trzeba się zwracać z kulturą a nie tylko do adma. Przypominam że nie jesteś nietykalny na serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest (brak kultury) Bo nie lubię chamstwa, Jeśli lubicie jak odnosi się do was z chamstwem to wasza sprawa

 

Spoko Shana też lubię z tb grać :P

I tak racja nie ma co spamować

 

B4shy nie wystarczy No.1

 

Pozdrawiam oraz dziękuje : No.1

 

Edytowane przez No.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywacie się tutaj jak dzieci -,-... Dajcie dowody jak są, zobaczy się co i jak, nie będzie niepotrzebnego spamu i sprawa się wyjaśni... 1 strona przecież musi mieć racje.

 

" Tygry No.1 to jest to mój kolega i nic ci do tego."

 

Kolega nie kolega.. nawet Ja swoich "kolegów" banuje bo nikt nie jest przecież nietykalny, że może robić co się chce ( Nie żebym coś do Ciebie miał No.1 bo fajnie się z Tobą gra )

 

@ No to może wystarczyć, poczekajmy na PaPka.

Edytowane przez Yoshino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywacie się tutaj jak dzieci -,-... Dajcie dowody jak są, zobaczy się co i jak, nie będzie niepotrzebnego spamu i sprawa się wyjaśni... 1 strona przecież musi mieć racje.

 

" Tygry No.1 to jest to mój kolega i nic ci do tego."

 

Kolega nie kolega.. nawet Ja swoich "kolegów" banuje bo nikt nie jest przecież nietykalny, że może robić co się chce ( Nie żebym coś do Ciebie miał No.1 bo fajnie się z Tobą gra )

Jak ma dostarczyć te ss'y ? Nie wszyscy grają na frapsie i tylko z tego powodu mają być gorzej traktowani ? Słowo Grubego powinno starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, brak dowodów ze strony oskarżającego..

Po drugie, ban słuszny. Do każdego kto jest na serwie, kulturę zachować powinieneś. 

 

Następnym razem, bez dowodów od razu zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności