Skocz do zawartości

Skarga na PaPku By. James0v.


TiReX

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Pozostalo ci 7 godzin , 58 minut i 51 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Jepetto
[AMXBans] Powod : ' Prosze bardzo koxie. '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 439939873 '
[AMXBans] Twoje IP : ' '
[AMXBans] ======================================




    1.Twój Nick: Jepetto ;*
    2.Nick admina/gracza który zawinił: PaPkU
    3.Admin/Gracz : 0 uczestnik serwera COD 350
    4.Data i godzina: 21:23  02.11.14
    5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie, wyciąg z konsoli
    6.Opis sytuacji: Znany jestem z tego, że gram tak jakbym był odpalony, ludzie się o to kłócą wyzywają calusienkie szeregi UB Team po H@ od tych i tamtych, że nie umieją sprawdzać, za każdym razem kiedy zabije gracza o nicku Ahmed, czy też Młodynabani albo 3/4 serwa, odzywają się niepotrzebnie i sypią tekstami typu "śmieć mnie zabił, co za cwel itd..." postanowiłem, że przełącze się ze słuchawek na majka i wejdę na TS'a zapraszałem ich chyba z 10 minut, w tych 10 minutach wpierdolił się jakiś Hejzik z którym się bardzo dobrze znamy (pozdrawiam Cię ziomek). Wlazł mi na TS'a i zaczął mi po mamie jeździć, coś w tego typu, wlazł  "Co tam cipo"
No to ja mu mówię, żeby wypierdalał bo nie jego wołałem, coś mnie tam wyzywał no to mi już nerwy puściły bo od dzieci mnie 20 letni gnój jakis wyzywa, nazwałem go ciotą, a on że z cioty to wyszedłem, osz ty w kurwe jebaną, złapałbym kluczyki i pojechałbym do Ciebie szczeniaku, ale jestem zbyt leniwy, żeby brucić sobie Twoją próchnicą ręce. Groził mi banem, ja się nie przeląkłem i dostałem go teorytycznie za to, że jestem Jasmes0v. (Jepetto to nie jest mój nick, gram na nim z braciolem tylko dlatego, że ma premkę). Ci co byli na tamtej spinie wiedzą o co chodzi, Karol chyba musimy porozmawiać o zmniejszeniu Twojej armii. Pozdrawiam Jepetto ;*


PS: Świadkowie są, ale na nich bym nie liczył, bo każdy tam uważa, że premki to zera i ns'y itd... To konto także nie jest moje więc proszę o nie pisanie na PW.

Edytowane przez TiReX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojo, nie jestem Twoim ziomkiem.. to po pierwsze.

Po drugie, nie będzie byle gówno mnie wyzywać, bronicie się na serwie oporowo, bo zabiłem jakiegoś bota przez ścianę. Od razu na mnie naskoczył i spinał dupsko. A ty drugi "admin" wyzywający graczy? cwaniak przez kabel, jaki to on nie jest. Karol został poinformowany że dostajesz bana. nie robił bym tego bo to by było nad używanie UbT. 

Pozdrówki.

 

 

@@ Każdą rozmowę będę nagrywał na ts'ie, bo potem bajki jak andersen piszą ;3

 

@@@ no przykro mi bardzo ale wyłączyłem cs'a jak Cię banowałem. 

Edytowane przez PaPkU
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ja wyzwałem Cię po tym, jak Ty wyzwałeś mnie, po za tym, Ahmed powiedział "aha no już akurat" a Ty do niego "sklej pizde smieciu jebany, jak nie wiesz kim jestem to siedź cicho" Co Ty kurwa sobie myślisz... -_-.
Po 2. Zobacz sobie w konsoli, że przyznałem Ci rację bo go nie lubiłem, a Ty ni z dupy wchodzisz na TS'a i mnie wyzywasz. :) . Pozdro .

@ Bajki HAHAH, bajki to Ty opowiadasz, po za tym, mnie możesz od smieci i kurew wyzywać, ale mame Ci pajacu jebany nie odpuszcze.

Edytowane przez TiReX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wy się kłócicie botki :x Skarga bez dowodów więc do zamknięcia. Następnym razem jak zaczniecie po sobie jeździć na sayu to róbcie ss'y i bd wiadomo kto zaczął i kto co napisał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet kurwa jeśli to tyraliśmy się na ts;ie więc jakim prawem dostałem bana na serwie ?
Proszę o przełożenie bana na ts'a :)

@A mam dowód że mikrofon mi nie działa w CS bo kiedy przyciskam "K" to w cs'ie słychać tak, jakbym jechał samochodem i szorował mikrofonem o ulicę.

Edytowane przez TiReX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bajki HAHAH, bajki to Ty opowiadasz, po za tym, mnie możesz od smieci i kurew wyzywać, ale mame Ci pajacu jebany nie odpuszcze.

Ja nie pojechałem Ci na mamę, nie jestem takim typem żeby obrażać kobiety. Przypomnij sobie dokładnie co powiedziałem dopiero wyzywaj, pajaca to z Siebie robisz, a je* widocznie byłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ban na ts został nałożony, a na serwerze usunięty. Skarge zamykam. Czas bana na ts nie zostanie zmniejszony.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności