Skocz do zawartości

ibrnvski - odejście z posady Admina


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam :) Dla nie których może to jest dobra informacja dla jeszcze innych może zła, ale rezygnuje z posady admina. Na dalsze adminowanie, nie pozwala czas, zdrowie - choruje zbyt często i zbyt poważnie, jak i życie prywatne. Spędziłem tu na prawdę sporo godzin grając, pomagając innym i mam nadzieje, że miło będziecie mnie wspominać. Nie odchodzę od CS'a ani tego serwera na dobre, będę wchodził jeśli pozwoli mi na to czas i zdrowie. Mógłbym wchodzić raz, dwa razy na tydzień ale prędzej czy później, nie spodobałoby się to PaPkowi, dlatego chce zrezygnować by nie robić zbędnych problemów. Chce również pozdrowić mega pozytywnych ludzi jak: Miko (który jest gejem), Weronike (tak lamusie, odchodzę), Sowe który nie ma Oka, Amfe (z wiecznym SPECT BUGIEM), PawłaTYCHY (często gra przy piwku), Kapola którego nie ma już z nami (dzięki za przepis na SOS do kurczaka), PaPka (dobre opiekowanie się serwerem) jak i resztę adminów, starych i tych nowych oraz graczy - tych których nie wymieniłem, wybaczcie, pamięć mnie czasem zawodzi. Dzięki wielkie za grę, za świetny humor na serwerze. Czas który tu przegrałem na pewno nie poszedł na marne :) Wszystkiego dobrego Wam życzę, trzymajcie się! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odchodzisz z posady kto mnie teraz będzie poprawiał w literówkach :( 

 

Ja na pewno cię będę dobrze wspominał. Trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym jak i zdrowotnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz mógł wrócić na posadę, to drzwi stoją otworem. Miło było mieć Cię w gronie naszej ekipy.

Dzięki za wszystkie miłe słowa w swoim imieniu, jak i reszty składu. Powodzenia w życiu prywatnym, szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ranga odebrana.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności