Skocz do zawartości

santos prosze cie


kav

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Obspermian kutasu (VII)


2.Nick admina/gracza który zawinił: santos

3.Admin/Gracz : santos

4.Data i godzina: 16:25 2014-11-08

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl

[AMXBans] Reason: 'zmin nick'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'


6.Opis sytuacji: 

2.Wybieramy dozwolony Nick: 

 

*Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy (przekleństwa typu "Jesteś Kurwą", "Jadę was pizdy", itd). 

*Zabrania się używania nick'ów reklamujących inną sieć. 

*Zabrania się podszywania pod innych graczy..

 

Santos czytaj regulamin ze zrozumieniem...

Wczoraj dostalem kicka nie wiem od kogo nie bede dochodzil, zalezy mi jedynie na tym abyscie (zwracam sie juz do wszystkich adminow DD2) nie czynili glupot.

Edytowane przez kav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak naprawdę nick nie zawiera treści rasistowskich lub innych, ale takich nicków też nie powinno się używać według mnie.

 

Ale to i tak ban na 5 min, to po co skargę?

Edytowane przez UsmiechnijSieJakSMILEY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak naprawdę nick nie zawiera treści rasistowskich lub innych, więc...

 

Ale to i tak ban na 5 min, to po co skarge?

Pewnie po to żeby wyjaśnić to i następnym razem nie dostać dłuższego bana za to, że dalej gra na tym nicku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaV nie rozśmieszaj mnie koleszko takie niki nie mają prawa być wykorzystywane na serwerach !! 

 

 

 

"  Wczoraj dostalem kicka nie wiem od kogo nie bede dochodzil, zalezy mi jedynie na tym abyscie (zwracam sie juz do wszystkich adminow DD2) nie czynili glupot  "

 

czy ty coś masz do adminów z DD2 ? chcesz jakąś wojne rozpętać , a po za tym sądzisz że ja nie znam regulaminu . 

Obspermian kutasu --  ten nik nie ma prawa bytu na żadnym serwerze są to serwery publicze i grają na nich dzieciaki , a jak tego nie rozumiesz to graj sobie na FFA z takim nikim !!!! -- od naszego z daleka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mi powiedz co z tego, że grają tu dzieci? One w podstawówce już pewnie wiedzą więcej o niektórych rzeczach niż dorośli...

Masz regulamin? Nie złamał go więc Ban NIE był słuszny. Mi również ten nick się nie podoba ale jak by każdy wprowadzał swój regulamin to już by 3/4 graczy na serwerze miało permy. Nie ważne na ile był ban a za co. Według mnie sprawa jest wyjaśniona, ban niesłuszny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obspermian kutasu --  ten nik nie ma prawa bytu na żadnym serwerze są to serwery publicze i grają na nich dzieciaki , a jak tego nie rozumiesz to graj sobie na FFA z takim nikim !!!! -- od naszego z daleka 

Idąc dalej tym tokiem myślenia to z tego co wiem CS 1.6 jest PEGI 16+ więc pretensje bardziej do rodziców, a nie do osób z takimi nickami. Skarga słuszna.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Obspermian kutasu --  ten nik nie ma prawa bytu na żadnym serwerze są to serwery publicze i grają na nich dzieciaki" skarga słuszna!!(Cs1.6 jest od 16 lat,to wina rodzicow ze w takie gry graja wiec nie pisz takich glupot :D) KAV nie wyszedł poza regulamin,przestrzega go,

a)Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy (przekleństwa typu "Jesteś Kurwą", "Jadę was pizdy", itd). 
b)Zabrania się używania nick'ów reklamujących inną sieć. 
c)Zabrania się podszywania pod innych graczy..
I jaki podpunkt złamał KAV?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że admini z FFA naprawde mają jakiś problem  ban był na 5min 

a się rozpisujecie jak by perma dostał , a po za tym regulamin  jedno a kultura osobista admina z FFA - "kav" to drugie .

wiec jak macie spamować dalej to może się zastanówmy TRZEBA DODAĆ PUTKT DO REGULAMINU ZAKAZ UŻYWANIA EROTYCZNYCH NIKÓW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamiaru osadazac kogos, po prostu zalezy mi na sprawiedliwosci. popelniajac blad w adminitrowaniu przyjmuje na klate i o to mi chodzi, to samo w sytuacji gdy nie  ucierpial inny w ten sam sposob. nie prosze jakies kary, tylko chce dac do myslenia innym

Edytowane przez kav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że admini z FFA naprawde mają jakiś problem  ban był na 5min 

a się rozpisujecie jak by perma dostał , a po za tym regulamin  jedno a kultura osobista admina z FFA - "kav" to drugie .

wiec jak macie spamować dalej to może się zastanówmy TRZEBA DODAĆ PUTKT DO REGULAMINU ZAKAZ UŻYWANIA EROTYCZNYCH NIKÓW .

Tak, na 5 min, tyle że bez odniesienia się do żadnego punktu w regulaminie co sam zauważyłeś pisząc propozycje w sprawie "erotycznych nicków". Tak jak już wcześniej napisałem tu bardziej chyba chodzi o sam fakt nałożenia bana, bo jak widać nawet skargi za bana na 5 min. mogą być słuszne gdy ban nie maj oparcia w regulaminie i sprawę trzeba wyjaśnić w skargach aby było to jasne dla wszystkich lub chociaż większości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio erotyczny nick ?... jedynia mysl jaka mi przyszla stwarzajac ten nick to taka, ze mial wzbudzac smiech :) wszedzie gdzie gralem na tym nicku ludzie zamiast krzyczec czy zwracac mi uwage smiali sie i byli zadowoleni. Santos posluchaj nie jestesmy dziecmi nick taki nie razi nikogo kompetnie(a dzieci o ktorych mowa zazwyczaj jedyna nie zachowuja kultury, bo ich mowa jest straszna), nie wiem jak ciebie mogl urazic ale ok, ale to nie powod do bana odrazu, zamiast tego mogles napisac abym zmienil jak ci sie nie podoba(co i tak jest bezsensu) i wiesz dlaczego pisze skarge, bo chcialbym aby na dd2 poziom administracji byl na bardzo wysokim poziomie(przedwczoraj tez mialem przykra sytuacje, ale juz nie mialem sil i checi pisac kolejna skarge).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@santos (t) mi nie chodzi o to czy kAv odnosi się kulturalnie. Również nie o to czy ban był na 5min czy na 5h a o to, że po prostu nie był słuszny aczkolwiek również jak Ty uważam, że takowy punkt o erotycznych nickach powinien znaleźć się w regulaminie.

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności