Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]KoDeX Podanie !


KodeX22

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:KoDeX
2. Imię:Konrad
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/KodeX/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Witam mam na imię Konrad mam 19 lat mieszkam w zachodniopomorskim niedaleko Szczecina moją pasją jest sport trenuje piłkę nożną i siatkówkę . Adminem chcę zostać dlatego że mogę pomóc ponieważ jestem doświadczonym graczem i adminem byłem adminem na 2 sieciach  widzę czy ktoś gra na wspomagaczach a często widzę że adminów na serwie nie ma a wtedy gracze korzystają i łamią regulamin od razu zaznaczam ze nie jestem typem gracza spędzającego czas na forum ale w granicach rozsądku idzie to naprawić jeżeli uznacie że mogę pomóc to fajnie a jeżeli nie to rozumiem dzięki za rozpatrzenie  Pozdrawiam .
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Poniedziałek-Piątek 2-3 h week 3-5 Szczerze to ciężko powiedzieć zależy od obowiązków 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Poniedziałek-Piątek 17-20 week 10-12 , 18-21 zależy jak mam mecz
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 lat z przerwą 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinki, wiek i staż masz, ale proszę cie popracuj nad składnią XD

W amx też banów nie masz. Jeden mnie zastanawia na nick KoDeX aimbot. Możliwe że to zbieżność nicków więc

 

TAK

 

@Bashy  Bana dostał na innym naszym serwerze a nie 45k. Dodatkowo ja nie mówię że to on

Edytowane przez Jaskier Iorweth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinki, wiek i staż masz, ale proszę cie popracuj nad składnią XD

W amx też banów nie masz. Jeden mnie zastanawia na nick KoDeX aimbot. Możliwe że to zbieżność nicków więc

 

TAK

Na serwie jest masa podszywek, zwłaszcza na graczy z topki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Adminem chcę zostać dlatego że mogę pomóc ponieważ jestem doświadczonym graczem i adminem byłem adminem na 2 sieciach 

 

 

Proszę o tłumaczenie na język polski.

 

Na tak, aktywność jest, składka itp. Jedynie te postu nabite na siłę do 10tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę czy ktoś gra na wspomagaczach a często widzę że adminów na serwie nie ma a wtedy gracze korzystają i łamią regulamin od razu zaznaczam

 

 

Jestem na tak

+ogarnięty

+Amx

+mikro

+składka

Lecz nie zgadzam się z tym że adminów nie ma często na serwerze, bo np. ja jestem bardzo często

 

 

Edytowane przez No.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności