Skocz do zawartości

Wywiad ze $ruBsoNem - Redaktorem oraz byłym adminem CoD'a 45k LvL


Porczop

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692544__srubson.png

 

Redaktor ----------> Porczop

Gość ----------> $ruBsoN.




Witam wszystkich serdecznie w kąciku redaktorskim. Dziś gościmy redaktora naszego forum oraz byłego admina CoD MoD'a 45k LvL - $ruBsoN'a. Przedstaw nam się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Witam. Mam na imię Kuba, 15 lat. Pochodzę z małego miasta - Biała Podlaska, nieopodal Lublina.

Rozumiem. Może powiesz nam coś o swojej miejscowości? Są tam jakieś atrakcje? Jak spędzasz czas wolny?

Biała Podlaska leży na terenach Lubelskich. Niewiele tu się dzieje. W wolnym czasie lubię wyjść z kumplami na miasto.

Spoko. Uprawiasz może jakiś sport? Posiadasz jakąś pasję?

Gram w piłkę nożną. Moją pasją jest po prostu sport. <3

Aha. Grasz może w jakimś klubie, czy tak po prostu dla rozrywki?

W klubie UKS Top54 grałem, lecz zrezygnowałem. Aktualnie gram dla rozrywki.

Rozumiem. Zdradziłbyś mi jeszcze na jakiej grasz pozycji i możemy przejść do innych tematów.

Napastnik <3

Masz piętnaście lat więc chodzisz jeszcze do szkoły gimnazjalnej? Po za kończeniu gimnazjum gdzie się wybierasz? Do szkoły średniej, czy do technikum?

Wybieram się do Technikum na Logistykę, zależy także od egzaminów.

W takim razie życzę ci powodzenia na egzaminach :) Co powiesz na to, aby porozmawiać troszkę o sprawach sercowych? Jak ci się układa w życiu prywatnym? Masz dziewczynę?

W życiu prywatnym układa mi się całkiem dobrze. Mam dziewczynę już 1.5 roku, ma na imię Natalia, jest w moim wieku, brązowe włosy i prześliczne oczy.

Gratuluję :) Pogadajmy teraz o Countre-Strike 1.6. Co sądzisz o grze Countre-Strike 1.6? Jak wyglądały twoje początki?

Counter-Strike 1.6 to fajna gra, lecz brutalna. Gram w cs:a od 11 roku życia. Kumpel dał mi jakąś grę na płycie, za 5 zł. Zainstalowałem i się zaczęło. Na początku lamiłem i szukałem dopalaczy typu WH. Grałem odpalony przez jakieś dwa miesiące i stwierdziłem, że nie nauczę się normalnie grać bez czitów.

Rozumiem. Używałeś czitów tylko typu WH, czy jeszcze jakiś innych?

Aim czasami, no i oczywiście musiałem zobaczyć co to Speed Hack xD

Okej. Chyba każdy kiedyś się odpalał. Co sprawiło, że skończyłeś z czitami?

Stwierdziłem, że bez czitów nie umiem grać, więc przestałem i zacząłem ćwiczyć swe umiejętności w grze.

Jak trafiłeś na nasze forum Cs-Classic.pl? Grałeś najpierw na serwerze, czy może znalazłeś jako pierwsze nasze forum?

Koleszka polecił mi serwer Cod Mod 45k, spodobał mi się, lecz grało dużo czitów, więc złożyłem podanie i poznałem miłych przyjaciół.

Dlaczego zrezygnowałeś z admina na CoD MoD 45k? Co cię tak gryzło, aby zrezygnować?

Zrezygnowałem, aby odpocząć od tej odpowiedzialności. Wszyscy się mnie czepiali, ale myślę, że spróbuję wrócić.

W takim razie życzę Ci powodzenia. Może teraz podzielisz się z nami jakiej muzyki słuchasz? Jacy są twoi ulubieni wykonawcy oraz utwory?

Najbardziej lubię Hip - Hop oraz Rap. Kali, Paluch, Ganja Mafia dla mnie najlepsi.

Co sądzisz o innych gatunkach muzyki typu Disco Polo, Reggae itd.

Sądzę, że wszystkie są fajne na swój sposób.

No to może pogadamy sobie jeszcze o filmach. Jakie najbardziej lubisz gatunki? Jaki jest twój ulubiony film?

Najbardziej lubię filmy wyścigowe, oraz komedie. Moimi ulubionymi filmami są wszystkie części "Szybcy i wściekli".

Aha. Oglądasz może seriale? Masz czas na oglądanie TV?

Wieczorami mam pełno czasu. Czasami oglądam tam "Świat według Kiepskich".

Rozumiem. Przykro mi, ale już musimy skończyć nasz wywiad. Teraz masz chwilę dla siebie możesz kogoś pozdrowić. Do zobaczenia, trzymaj się!

Na koniec chciałbym pozdrowić Paulinkę ( Pauulyn. ), Damiana ( PaPkU ), Karola ( -.- ), natalje, Hamesa, Jaskiera, Miszejle, Sutenerke. Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam i pozdrawiam - Srubson. Narazie.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie pało zapomniałaś ...

Wywiad moim zdaniem kiepski. Dużo się nie dowiedziałem, pytania i odpowiedzi nie są zbyt rozwinięte. 

Nie potrzebne te słowa wstępu typu "aha" "rozumiem". 

Łap like.

 

 

 

Reage

Serio? :x

Edytowane przez Arioch :x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w miejscowości gdzie ja się uczę :D

 

W klubie UKS Top54 grałem, lecz zrezygnowałem. Aktualnie gram dla rozrywki.

 

w pierwszej klasie na praktyczkach na topie bramki robiłem xd

 
Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności