Skocz do zawartości

[Moderator] Arioch spróbuje swoich sił ;)


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Arioch :x
Wiek: 17 latek
Staż na Forum: 21 dni 13 godzin

Znajomość Regulaminów: Dobra/bardzo dobra ;)
Czas jaki możesz poświecić na forum: w weekendy jak widzicie siedzę prawie cały dzień, chyba że mi coś wypadnie ;) W dni robocze od 16/17 do 24 ;)
Znajomość funkcji Moderatora: Moderatora jeszcze nie miałem ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :)
Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Na forum spędzam bardzo dużo czasu. Większość użytkowników mnie zna. Staram się być miły, pomocny i bezkonfliktowy. Jak mi to wychodzi oceńcie sami :) 
Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Forum stoi bardzo dobrze. Jedyne pomysły to przestawianie serwerów powoli z 1.6 na GO ;)

 

 

  1. Co najmniej 20 dni spędzonych na forum +
  2. Przynajmniej 200 postów napisanych na forum +
  3. Konto na forum powyżej 4 miesięcy +
  4. Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat +
  5. Chęć pomagania innym użytkownikom +
  6. Czyste konto (Brak warnów) +
  7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum +
  8. Dobra znajomość regulaminów forum +
  9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +

Zadziwia mnie tylko to zdanie

 

Twoja aktywnośc na forum, też nie jest powalająca.

Gdybyś był częściej na forum to zauważyłbyś że ostatnio siedzę na nim całymi dniami ostatnio po 6-8 godzin dziennie.

Może nie było mnie często przez ostatnie kilka dni ale miałem trochę na głowie.

Edytowane przez Arioch :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak. Bardzo miły i kulturalny, jeżeli jest taka opcja widzę od niego pomoc na SB. Bardzo aktywny w uptime oraz postowaniu. Dodaje dużo materiałów na forum, uczynny.

 

Nie mam żadnego zastrzeżenia, wszystko jak najbardziej na miejscu :)

 

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Forum stoi bardzo dobrze. Jedyne pomysły to przestawianie serwerów powoli z 1.6 na GO ;)

 

 

Jedynie to mi się nie podoba ale to jest zależnego jedynie od właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modek ma świecić przykładem.Twoja wypowiedź w jednym z tematów

To chyba jakieś jaja ku*** są

__________________________________________

 

Całkiem niedawno chciałeś odejść z sieci.

 

__________________________________________

 

Gdzieś wyczytałem Twój post gdzie sam pisałeś, że obecni moderatorzy sa ogarnięci.Fakt, starczy ich.Mamy 3/4 zgrane osoby.

 

__________________________________________

 

Na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylemat dylemat i jeszcze raz dylemat..

 

Nasze podania są w sumie podobne:

staż na forum, doświadczenie..

problem może być natomiast inny: Czy faktycznie jesteś tak często na forum i miałbyś czas się również nim zajmować?

Czy pilnowałbyś porządku i nagradzał wszystkich bez wyjątku warnami jeśli byłaby taka potrzeba?

 

Nie wiem.. jesteś bardzo aktywnym oraz przyjaznym użytkownikiem forum. Bardzo często jesteś na shoutboxie, jednakże zauważyłem.. że zdarza Ci się "wybuchać" tzn. denerwować i przeklinać w niektórych postach. Niestety Pebble podał tego przykład.

 

Wierzę, że sytuacja jest teraz zupełnie inna niż wtedy jak musiałeś odejść i przeprowadzałem z Tobą pożegnalny wywiad.. ale czy na pewno :(?

 

Myślę, że mógłbyś być moderatorem głównie zajmującym się SB ze względu na swoją w nim aktywność, lecz z tego co wiem - co zauważyłem, moderator musi zajmować się również innymi działami.

 

Mam dość mieszane uczucia, dlatego jestem w 75% na tak :)

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie może zacznę od tego, że chciałeś arioszku nie dawno odejśc z sieci, co poruszył pebble. Zaniepokoiło mnie to, a teraz tak nagle składasz podanie. Jak dla mnie jest to za szybko i tak jak Pebbluś napisał, panuj nad sobą bo na razie twoje zachowanie w różnych postach nie jest przekonywujące. W tej sytuacji, na razie nie mogę Cie poprzec, na to stanowisko jest potrzebna osoba, która jest pewna i się zachowuje jak powinna. Jeszcze parę tygodni temu się spinałeś o to jak dostałeś słusznego warna od Jaya. Twoja aktywnośc na forum, też nie jest powalająca.

Na razie, jestem na nie. Spróbuj w innym terminie.

Pozdrawiam.

 

### Edyt

Arioch, miałem na myśli to, że na forum od paru dni Cię prawie nigdzie nie widac.

P.S: Na forum jestem prawie zawsze ^^

Edytowane przez prosiaczek.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dopóki na forum nie będzie wiekszej aktywność to nowych modków nie będzie. Nie ma potrzeby dodawania nowych skoro na forum jest cicho.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności