Skocz do zawartości

Miko skarga


bolu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: nba, bolu, z getta (miałem tutaj dłuższy czas admina)


2.Nick admina/gracza który zawinił: Miko

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 13:20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV dostępne

6.Opis sytuacji: Cała sytuacja dość dziwna. Na początku dostaje slay za sytuację taką, gdzie pozostaje za mało czasu na rozbrojenie bomby i po prostu uciekam. Nie miałem szans na defuse i tylko bym zginął. Ale ok, przemilczałem to. Admin Miko był potem w podobnej sytuacji, ale oczywiście sam siebie nie zabije, bo nie wypada. Zdenerwowała mnie dopiero sytuacja, kiedy dostałem slay po raz drugi. Zostało mi jakoś 30s do końca rundy i sytuacja 3v1. Zabiłem gościa z BS A, a potem z gali. Ostatni przeciwnik został na B z paką. Szedłem do niej i zabrakło mi 1 sekundy do podłożenia bomby. I za to dostałem slay. Wtedy się zdenerwowałem i mi nerwy puściły, powiedziałem, że admin jest niesprawiedliwy i poje**** (za co przepraszam). Dostałem za to kicka. Wróciłem na serwer i chciałem załagodzić sytuacje, powiedzieć adminowi, że jest stronniczy i czasem nie da się wygrać rund, a za to nie powinno się dostawać slay. Powiedziałem, że byłem w sytuacji 3v1, a admin (oczywiście na @@) odrzekł że było 1v1 i że nie umiem liczyć dla mnie w sposób wyszydzający (coś w stylu "KTOŚ TU CHYBA NIE UMIE LICZYĆ XD"). Przykro mi, taki jestem i nie lubię być poniżany, a przynajmniej nie przez 17-latka. Powiedziałem adminowi, że zachowuje się jak gimbus i za to dostałem bana na tydzień. Admin powinien być bezstronny i sprawiedliwy. Na pewno Miko taki nie był w moim przypadku. Byłem adminem długo i na wielu serwerach, ale za takie zachowania zawsze młodsi i mniej doświadczeni admini dostawali ostrzeżenia. Proszę o UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że się ociągasz z tym demkiem więc zrobiłem to za ciebie :) 
http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1411121249-de_dust2-1415792940-1415794500.zip
12:46 - Widzimy że tt podłożyło pake, ty stoisz i czekasz za fragami chociaż twoi koledzy idą do paki i uciekasz do anarchii więc dostajesz slay "czyli ostrzeżenie" za cele mapy^^
http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1411121316-de_dust2-1415794560-1415796060.zip
3:44 - Idziesz jak taka " pizda " za przeproszeniem, a to że zabiłeś dwóch to nie znaczy żeby sobie leżeć na plecach i zapijać koktajle bo jesteś 1vs1 a nie jak pisałeś 3vs1, na Y@@ napisałem wyraźnie 4x " wykonujemy cele mapy, olewka = Ban! " mógłbyś pośpieszyć i podłożyć o wiele wcześniej, ale nie zdążyłeś dlatego dałem ci slay, mógłbyś dostać bana na 5 minut za cele..
Dostałeś kicka z powodem " Ochłoń " wchodzisz spowrotem i piszesz mi na u@ " Mogę prosić twój nick? " więc napisałem " miko " 
I zaczynasz sie tłumaczyć że byłes 3vs1 choć byłeś sam na sam, a to nie ja napisalem na Y@@ " ktoś tu liczyć nie umie XD" bo to napisał Aya ( może to potwierdzić ) 
5:34 napisałem " cele to cele " na say A ty napisałeś " w gimbazie nie na matematyki już ? " co mnie bardzo " wku**iło " za przeproszeniem bo nie będzie mi tu nikt mięsem w moją stronę rzucał ... 
I skończyło się na banie " Obraza administracji " bo szkoda że nie pamiętam co pisałeś na u@, ale miłe to nie było :) 
A to że mam 17 lat to nie znaczy że jestem nie odpowiedzialny, mając 17 lat spotkałem tutaj wielu przyjaciół, nauczyłem wielu adminów używania amx, wszyscy mają do mnie szacunek i ( nie chwaląc się ) nie jeden napisałby że jestem jednym z najlepszych adminów na ODD2 :) 
Pozdrawiam: Miko ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ub. dostana tacy admina i odrazu czuja sie bezkarnie...

Ty to sobie naprawdę chyba kpisz. Miko wyłapał wielu cziterów, a tym, że ma temperament i szacunek do innych graczy, wyrobił sobie reputację. Popytajcie ludzi. 

 

Krótka piłka. Cele mapy albo ban. Czy to tak ciężko zrozumieć? I tak łaskawie podchodzimy, bo zamiast Was banować dajemy upomnienia, a potem Slay. 

Cześć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sobie naprawdę chyba kpisz. Miko wyłapał wielu cziterów, a tym, że ma temperament i szacunek do innych graczy, wyrobił sobie reputację. Popytajcie ludzi. 

 

Krótka piłka. Cele mapy albo ban. Czy to tak ciężko zrozumieć? I tak łaskawie podchodzimy, bo zamiast Was banować dajemy upomnienia, a potem Slay. 

Cześć.

 

Sytuacja sprzed 5 minut.

Obserwuje przez 3 rundy jednego z graczy, ktory nie wykonuje celow mapy tylko liczy na fragi.

Wspominam o tym kilka razy, a po 3 prosbie otrzymuje "@@aha"

Niektorym sie chyba w dupach poprzewracalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja sprzed 5 minut.

Obserwuje przez 3 rundy jednego z graczy, ktory nie wykonuje celow mapy tylko liczy na fragi.

Wspominam o tym kilka razy, a po 3 prosbie otrzymuje "@@aha"

Niektorym sie chyba w dupach poprzewracalo.

Obserwuj częściej niż raz na 7 dni.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ociągam się z demkiem. Po prostu nie widzę sensu rozpisywać zwykłej sprzeczki na FFA.

Dzięki, że mnie nazywasz pizdą. Widać na prawdę jak jesteś dojrzały. Jednak 17 lat to nadal dzieciarnia ^^

Rozumiem, pierwszy slay mi się należał. Do tego już się nie przyczepiam, chociaż sam byłeś w podobnej sytuacji i uciekałeś z respa. No, ale nie wypada samemu sobie kary dawać.

Sytuacja była 3v1. Stałem jak "pizda" jak się tam wyraziłeś (koleżko, między znakami jak cudzysłów albo nawias nie daje się spacji). Była to gala. Z BS A był jeden przeciwnik, z gali drugi. Tak więc miałem zamkniętą drogę do paki. Jak jeszcze się wcześniej przyjrzysz, to zobaczysz resztę mojego teamu, która po pada jak muchy. Musiałem zabić gościa z BS i gościa z gali. Zrobiłem to i zostało mi 20 sekund. Ostatni czekał przy pace i dodam, że to był top fragger CT. A więc co miałem  robić? Wyjść na biec? Musiałem sprawdzić wszystkie kryjówki, dlatego mi czasu nie starczyło. Chyba mały masz staż w tą grę, skoro takich rzeczy nie rozumiesz. A to, że nazwałem Cię gimbusem to chyba miałem rację, skoro tak się tym przejąłeś i dałem bana na tydzień. Nauczyłeś wielu adminów korzystania z amx? Dobre :). A co jest tam do nauki? Jesteś chyba tylko zwykłym adminem z bardzo ograniczoną liczbą flag bez dostępu do cvarów, tym bardziej do rcona. Zapewne masz tylko dostęp do amxmodmenu, a tego chyba każdy w końcu by się nauczył najprostszą metodą, łopatologicznie. Jeśli jesteś Miko najlepszym adminem na DD2 to na prawdę nie chcę poznać tych gorszych.

 

 

I tak łaskawie podchodzimy, bo zamiast Was banować dajemy upomnienia, a potem Slay.

Nie pamiętam, abym dostał jakiekolwiek upomnienie.

 

Także proszę o UB.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam Miko za słabego admina. Ciebie za złego admina nie uważam z prostej przyczyny. Po prostu Cię nie znam lub nie pamiętam (ciągle ktoś tu zmienia nicki). Grałeś tu półtora roku temu? Jeśli tak, jaki miałeś nick?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah, chłopie ty grałeś tutaj godzinę, max dwie kiedy ja grałem i oceniasz ludzi ? jesteś bosky ^^



Były admin napisał mi że jestem złym adminem... Ide się powiesić :( 

Edytowane przez miko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie obchodzi mnie, co sobie o tym myślisz. Zdanie o człowieku można bardzo łatwo sobie wyrobić i nie potrzeba do tego dużo czasu. Tymi żałosnymi wypowiedziami w stylu "idę się powiesić" tylko dalej pokazujesz, że jesteś jeszcze zbyt niedojrzały, by być adminem. Internet jest pełen takich "dzieci" (sory za wyrażenie, nie potrafiłem znaleźć sensowniejszego).

Edytowane przez bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie skończyć swoje dyskusje, które kompletnie nie dotyczą skargi?

 

A to że mam 17 lat to nie znaczy że jestem nie odpowiedzialny, mając 17 lat spotkałem tutaj wielu przyjaciół, nauczyłem wielu adminów używania amx, wszyscy mają do mnie szacunek i ( nie chwaląc się ) nie jeden napisałby że jestem jednym z najlepszych adminów na ODD2 :) 
Pozdrawiam: Miko ! 

Przyjaciół mogłeś wielu poznać, nie spotkać.

Jak widzisz nie wszyscy, ponieważ na Ciebie jest skarga. Może troszkę skromności? Mniej pychy?

 

 

Ty to sobie naprawdę chyba kpisz. Miko wyłapał wielu cziterów, a tym, że ma temperament i szacunek do innych graczy, wyrobił sobie reputację. Popytajcie ludzi. 

Krótka piłka. Cele mapy albo ban. Czy to tak ciężko zrozumieć? I tak łaskawie podchodzimy, bo zamiast Was banować dajemy upomnienia, a potem Slay. 
Cześć.

Skarga dotyczy tygodniowego bana za kulturę, nie za "nie wykonywanie celów mapy". Reputację wyrabia się całe życie.. w tym przypadku - ciągłą swoją grą i postępowaniem.

Chodzi tutaj o konkretny, pojedynczy przypadek więc skończcie spekulować, który to posiada większe doświadczenie czy kto więcej nauczył adminów konsoli amx, bo zaczyna to przypominać (pewnie nie tylko mi) chwalenie się w przedszkolu, kto zbudował większy zamek z klocków.

 

 

Nie ociągam się z demkiem. Po prostu nie widzę sensu rozpisywać zwykłej sprzeczki na FFA.

 

Grałeś na DD2, nie na FFA. U nas nie ma takiego czegoś jak obowiązek wykonywania celów mapy, gdyż w tragicznej sytuacji większość woli zachować broń niż lecieć na pałę i walczyć 5v1.

 

Hahahahah, chłopie ty grałeś tutaj godzinę, max dwie kiedy ja grałem i oceniasz ludzi ? jesteś bosky ^^

Były admin napisał mi że jestem złym adminem... Ide się powiesić :( 

Rozumiem, że post ten dotyczy skargi?

 

 

 

Nie pamiętam, abym dostał jakiekolwiek upomnienie.

 

Także proszę o UB.

 

Jeżeli obrażałeś admina na u@ i jest to potwierdzone przez inne osoby, możesz jedynie prosić o skrócenie czasu bana, gdyż zakres ten sięga:

 

*Obrażanie: W zależności od obrazy 1h - 1 dzień ( W przypadku obrazy admina, może być do 1 tydzień 1 tygodnia).

 

 

Moje zdanie:

Jeżeli gracz specjalnie w kolejnej już rundzie nie wykonuje celów mapy i po zgodnym z regulaminem ostrzeżeniu w postaci slay wyzywa administrację na u@ powinien dostać bana, lecz dlaczego na tydzień? Nie uważacie, że gracz mógł poczuć się urażony idiotyczną uwagą napisaną przez administratora: "Aya" na @@?

 

Grałem parę razy na serwerze only DD2 i mogę potwierdzić, że nie raz widziałem kompletnie zbędne komentarze pochodzące od adminów na @/@@/@@@. Proponowałbym ograniczenie tej funkcji wyłącznie do informowania graczy w sposób kulturalny, a nie chamski jak miało to miejsce, cytat: "KTOŚ TU CHYBA NIE UMIE LICZYĆ XD"

 

Nie uważacie, że gracz: bolu miał powody do zachowania o którym wspominacie?

 

 

Proszę, nie twórzcie niepotrzebnego spamu w skardze. Większość komentarzy nawet nie pomoże Opiekunowi serwera w rozstrzygnięciu kto ma rację.

Jeżeli chcecie sobie pisać kto jest lepszym adminem, zapraszam na TS lub wiadomości PRIV.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także byłem obrażany przez admina, który po banie musiał jeszcze dopisać, że jestem "śmierdzielem". W każdym razie proszę o skrócenie czasu i może jakieś ostrzeżenie dla admina? Wystarczy zobaczyć jego wypowiedzi, gdzie śmiech miesza się ze współczuciem.

 

@Shadow: możesz jako osoba bezstronna podjąć decyzję, czy musi to być opiekun serwera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności