Skocz do zawartości

Wywiad z No. 1 - Kobiety, handel to jest to!


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692492__no1.png

 

 

Redaktor

2njkk89.png

 

 

 

 

 

 

Gość

5js960.jpg

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym wywiadzie dla sieci serwerów cs-classic! Tym razem gościmy w kąciku redaktorskim Admina Call of Duty 45k - No.1. Spróbuj na początek powiedzieć coś o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz.. tego typu informacje : ).

 


Witam jestem Jakub, urodziłem się w Łodzi, mam 16 lat w marcu 17<3, moje zainteresowania to sport: piłka ręczna trenowałem 2 lata. Niestety musiałem przestać z powodu kontuzji. Siatkówka i to na tyle ze sportu hehe lubię słuchać muzyki,oglądać filmy jestem fanem Filmów MARVELA
a i ucze się i praktykuję zawód : handel

 

Ojej, tyle odpowiedzi a ja dopiero zadałem jedno pytanie : D. Mieszkasz w Łodzi, mam nadzieję, że nie w podwodnej? <suchy żart prowadzącego>. Może przybliżysz Nam swoje miasto? Czy jest ono duże? Czy jest w nim co robić? Co o nim sądzisz?
 


Łódź jak to mówią jest miastem cudów, hehe niestety nie jest tak duże jak warszawa czy poznań ale jest piękne nie zmieniałbym go za nic, Co robić oczywiści mamy ZOO,muzeum, galerie handlowe ,manufaktury Ul.Piotrkowską chyba najbardziej znaną w Łodzi , Po prostu Kocham to miasto <3
 

Rozumiem, że jest to przeciętne duże miasto z wieloma atrakcjami. Które Cię najbardziej interesują? Co najczęściej robisz, gdy masz czas wolny i jest na dworze piękna pogoda?
 


Najczęściej jeździ się na basen na wiśniową górę  , siedzi na ławce w parku , czy chodzi się na skałki i wypatruję dupeczek.
 

Ahh te dupeczki są jednak najważniejsze : D. Czy spodobała Ci się któraś na tyle, że jesteście razem? Czy na razie jesteś wolny i tylko cieszysz oczy pięknymi widokami : D?
 


Niestety jestem singlem.
 


W takim razie patrz ile chcesz, nikt Ci nie zabroni : D. Wspomniałeś na samym początku, że praktykujesz handel.. rozumiem, że uczęszczasz do Technikum o tym profilu, zgadza się? Dlaczego akurat ten kierunek? Co Cię podkusiło do takiego wyboru oprócz obrotu pieniędzmi :?

Nie wiem zaproponowali mi, i raczej zawodówka. Jest to fajna praca, polega na tym że mozesz robić w każdym sklepie jaki ci się podoba.
 

Gdzie celujesz? Gdzie chciałbyś ukończyć swoją karierę i powiedzieć dumnie do siebie: "Tak, to tu chciałem dojść, o to właśnie pracowałem"?
 


Nie mam pojęcia tak naprawdę pracą nie gardzę więc co kolwiek dostanę i tak będę tryskał szczęsciem
 

To super! Myślę, że takich pracowników pracodawcy cenią najbardziej : ). Trenowałeś piłkę ręczną dwa lata jednakże złapałeś kontuzję.. jak wygląda sytuacja z siatkówką? Trenujesz ją zamiast piłki czy wspomniałeś o niej, bo kibicujesz Naszej dzielnej reprezentacji?
 


Z siatkówką jest różnie gramy tak między sobą amatorskię mecze, niestety nadal nie mogę w pełni grać przez kontuzję dużo meczy muszę sobię odpuscić.

 

To nie dobrze, a co Ci się stało? Coś z nogą, ręką?



mam problem z brzuchem niestety lekarze nie wiedzą co mi jest podczas, gry jakiego kolwiek większego wyśiłku zaczyna mnie boleć brzuch (nie potrafię tego opisać)
 

o rany.. mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego. W takim razie życzę Ci oczywiście zdrowia : ). Powiedziałeś, że jesteś fanem filmów Marvel.. która postać jest według Ciebie najciekawsza i ją najbardziej lubisz?
 


Wolverin jest najlepszy, Oczywiście
Logan

 

 

Dlaczego akurat on? Czy oglądałeś w dzieciństwie kreskówki z jego udziałem? Zbierałeś figurki? Jak wyglądały Twoje początki bycia fanem?
 


Zaczeło się od obejrzenia X-man. figurek nie miałem ale, o ile pamiętam jak miało się 7 czy 8 lat z patyków robiło się jego ostrza
 

Co sądzisz o filmach x-men? Czy według Ciebie wiernie odzwierciedlają uniwersum ukazane w serialach animowanych puszczanych na Cartonnetwork czy Fox Kids?
 


Zdecydowanie wole filmy x-man (filmy) jest dobre na tylę że trzyma się fabuy, co odcinek dochodzą nowi bohaterowię, i Logan (wolverin) zawszę dostaje najlepszą rolę.
 

Ja jednak najbardziej lubiłem figurki spider-mana choć przyznam, x-man'ów również oglądałem. Jaki film jest Twoim ulubionym?
 


W roku 2011 wyszedł film Wolverine jest to też produkcja z serii x-man lecz tylko z aktorem (James Howlett)
opowiada on jak zaczeła sie historia wolverina

 

Będę musiał zapoznać się z tymi produkcjami, bo kompletnie nie pamiętam tych nowszych filmów. Jakiej słuchasz muzyki? Kiedy jej najczęściej słuchasz? Czy masz swoje ulubione kawałki?
 


słucham electro house, rap, disco polo, Lubię słuchać jak Kali nawija
słucham podczas grania
lub w drodzę do...

 

Odnośnie grania.. ile lat grasz już w cs'a? Jak wyglądały Twoje początki? Jak odnalazłeś tę grę? Polecił Ci ją kolega? Dostałeś na święta? Jak to było u Ciebie : )?
 


W cs'a gram już 6 lat. Na początku bez czitów po 2 dniach jednak się skusiłem hehe. Pokazał mi ją kolega (od którego też dosatłem wtedy 1 wh ).
 

No to super kolega, jeżeli daje Ci również oszukiwać : D. Jakie aktualnie lubisz serwery? Dlaczego wciąż grasz w cs 1.6 a nie.. nie wiem.. np. trenujesz pływanie czy nie grasz w cs:go jak już to większość ludzi robi?
 


Jeden z moich ulubionych jest to 45k lvl cs-classic.pl oczywiście  no i only dd2 . 1.6 to klasyka, legenda i jedna z najlepszych gier młodzieńczych lat . z treningami no nie mogę mówiłem przez kontuzję a w cs'a:go nie kupowałem czekam może w turnieju u polaczka wygram.
 

aa rozumiem : D Nie wiem czy będę mieć okazję później, dlatego życzę Ci już powodzenia w tym turnieju : ). Jak wyglądały Twoje początki na forum? Jak odnalazłeś serwer cod 45k? Dlaczego postanowiłeś starać się o rangę administratora serwera?
 

Dziękuje za doping . Na forum pomagał mi jaskier i bardzo mu za to dziękuje . Serwer nawet nie pamiętam wiem że grałem już na nim rok temu przed tym jak mucha był opiekunem .ludzie na serwerze mnie poznali i zaproponowali mi to więc spróbowałem.




Co teraz myślisz o serwerze? Rozwija się w dobrą stronę, może poprawiłbyś jakieś rzeczy z nim związane, klasy, mapy, administracja.
 


Jest super. serwer się bardzo dobrze rozwija, Gratuluję siwemu awansu oraz gratki za superk klas'y administracja jest wporządku wszyscy mamy dobry kontakt.
 

Uważasz, że tego typu serwery są przyjazne dla nowych graczy? Niektóre osoby często zniechęcają się, ponieważ zaczynając oczywiście mają niski lvl, mają również trudności z zabiciem przeciwnika. Sądzisz, że Wasz serwer jest na tyle zbalansowany, że daje możliwości wyrównania poziomu mniej doświadczonym graczom do weteranów serwera?
 


oczywiście że tak na serwerze jest miła atmosfera, admini pilnuja aby nikt nie łamał regulaminu, codziennie przybywa do nas duzo nowych graczy, serwer cały czas jest pełny.
 

W takim razie tylko życzyć by taki pozostał już z nowym opiekunem serwera. Bardzo Ci dziękuję za udzielony wywiad. Mam nadzieję, że nie zająłem Ci zbyt wiele czasu. Apropo czasu.. możesz teraz pozdrowić kogo tylko sobie zażyczysz : ). Z mojej strony to tyle. Trzymaj się.
 


Pozdrawiam szanowną administrację serwara i siwego muszę odzielnie hehe Dziekuje.


 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie te wywiady są monotonne, btw. pytania pokroju "Łódź jest duża?" są dosc smiesznymi pytaniami, mieszkamy w Azji czy gdzie? chyba każdy POLAK wie, że jest.

zamiast tych wywiadów mogliby napisać temat w "poznajmy się" - tam siebie opisać, wyszłoby na jedno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie te wywiady są monotonne, btw. pytania pokroju "Łódź jest duża?" są dosc smiesznymi pytaniami, mieszkamy w Azji czy gdzie? chyba każdy POLAK wie, że jest.

zamiast tych wywiadów mogliby napisać temat w "poznajmy się" - tam siebie opisać, wyszłoby na jedno.

Dla mieszkańca Warszawy według mnie Łódź jest dość małym miastem, dlatego jestem ciekawy co myślą o niej sami mieszkańcy.

 

Wywiad jest dla każdego odrębny, stąd nie mam możliwości zadawać kompletnie innych pytań... niektóre muszą się powtórzyć typu: czym się interesujesz, jak się znalazłeś na cs-classic itd. itd.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten suchy zart prowadzacego xddd Spoko wywiad.

Ja też padłem :D :D 

Fajny również tytuł, kobiety i handel a jak sie to połączy :D 

 

ciekawy wywiad, dzieks za pozdro kubuś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności