Skocz do zawartości

Pożegnanie z serwerem


Fudro17

Rekomendowane odpowiedzi

Siema z tej strony Fudro.

 Na serwerze FFA grałem od ponad roku ,przegrałem na nim kilkaset godzin ,poznałem wielu fajnych ludzi (jeżeli można mówić o poznaniu kogoś poprzez grę).

Na serwerze  gra masa fajnych osób ,admini też dobrze wykonują swoją prace.

 No ale niestety niedawno zostałem zbanowany(pewnie słusznie choć nigdy nie grałem na czitach i ssy zawsze miałem czyste:)) więc jestem zmuszony skończyć grę na tej serwerowni.

Jest mi trochę szkoda żegnać ten serwer no bo trochę czasu na nim przegrałem no ale cóż.

 

Pozdrawiam graczy i życzę miłej gry :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                               Również pozdrawiam, zajrzyj do nas kiedyś :)

                                                                                                                                      Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło widzieć takie pozytywne komentarze:).

Damian zrobił co mógł zrobić za co jestem mu bardzo wdzięczny...

Może się coś kiedyś zmieni na pewno jeszcze zobaczycie Fudra na FFA bo jeśli będę miał okazję zagrać na innym komputerze (u kuzyna przykładowo) to nie omieszkam wbić na serwer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                               Również pozdrawiam, zajrzyj do nas kiedyś :)

                                                                                                                                      Trzymaj się :)

Posiadając aktywnego bana?

 

Trzeba było wrzucić te screeny zrobione dnia 8.11. i grałbyś u Nas dalej :)

 

Żegnaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności