Skocz do zawartości

Nowy serwer Only DD2-DM?


HoFmaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wychodze z propozycja założenia nowego serwera 1.6 typu Only DD2-DM. Serwery tego typu sa oblężone przez takie osoby jak ja :D 

 

A tak na poważnie, w tej serwerowni sa już chyba wszystkie mody serwerów, ale brakuje tu jednego mojego ulubionego DD2-DM. Jestem w stanie zajmować się serwerem, wiec i chciałbym kandydować na Opiekuna tego serwera i jestem w stanie wspomagać serwer finansowo. Proszę wszystkich o wypowiadanie się co do tej propozycji. Pozdrawiam HoFmaN

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM dobra opcja , aczkolwiek dodałbym do niego jakieś lvle, itp grałem kiedyś na jakimś dm, gdzie broń zmieniała się dopiero bo nabiciu pewnej ilości expa nie nie był to gungame , jakiś expmode coś takiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywałem ostanimi czasami w wolnych chwilkach na tym modzie i moge powiedzieć że serwer jest dość dynamiczny. Szybka rozgrywka, doskonalenie umiejętności. A przydało by sie nam tutaj do rozgrzewania skilla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady, ileż można zakładac tematy związane z nowymi serwerami? http://forum.cs-classic.pl/topic/25324-za%C5%82%C3%B3%C5%BCmy-%C5%BCe-nowy-serwer-cs-16/ <-- była tam ankieta dotycząca nowego serwera i możliwe, że wkrótce będzie serwer ( możliwe ) jaki? W ankiecie jak dobrze pamiętam wygrał 4FUN.

Pozdrawiam.

Edytowane przez -_-
Oni tego nie widzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobrze, że pamiętacie o serwerach, szkoda że nie o osobach, które je robią, bardzo szkoda.

Czyli mam rozumieć, że według was mam tyle czasu by tworzyc kolejne serwery? Macie rację, nudzi mi się, cały dzień siedzę w domu, nic nie robię, patrzę się tylko i czekam na nowy serwer, by się czymś zająć. Dziękuję wam, czekałem na to ...

 

 

 

Teraz już serio, była ankieta wcześniej, prawda? Prawda. Napisałem w niej jasno, że od września zapierdzielam równo, prawie sam (każdy wie czemu). Od września ciągle przy czymś muszę grzebać, przy czymś robić i szczerze mówiąc mam dość. Tak, mam dość. W październiku skończyłem 4k, dopiero po dwóch/trzech tygodniach zdecydowałem się na oddanie opiekuna, bo dopiero wtedy był on w miarę ogarnięty. Teraz musiałem się zająć 45k, też jeszcze nie został ogarnięty i pewnie jeszcze z tydzień/dwa przy nim posiedzę by poprawiać różne rzeczy. Po 45k muszę zająć się 350, którym też będę musiał się zajmować przez dłuższy czas. Potem Zombie mod, bo został on zaniedbany i trzeba wgrać jakieś poprawki i znowu minie mi kolejne dwa tygodnie. Następnie trzeba będzie znowu powrócić do ogarniania serwerów CS:GO, głównie DR, a potem nowym serwerem. Dopiero wtedy będę miał czas na serwer cs 1.6, o którym pisałem w temacie z ankietą modów. Dopiero wtedy JA będe mógł się tym zająć.

Te wasze gadki, szmatki (przepraszam za wrzuceniem was wszystkich do jednego "kosza", ale w tym przypadku się to sprawdza) dla mnie są gówno warte. Wiele z was gada jak to ona nie pomoże, a jak przychodzi co do czego, mam spam w stylu "Nie potrafię zrobić tego, albo tamtego", choć są jeszcze lepsi użytkownicy, którzy nie raz pisali o tym, że mają pomysł na serwer i że go zasponsorują, ile oni w niego nie włożą i jak on nie będzie  stal pełny, i co? Jak widać nie ma żadnych nowych serwerów, więc zakończyło sie na gadaniu.

 

Nie wierzę w to, że stworzenie nowego serwera będzie wyglądać tak, że zajmie się nim jedna osoba, a ja będę się mógł opierdzielać, bo jest to niemożliwe przy takim doświadczeniu osób na forum. Wiele z was nie ma pojęcia o tworzeniu serwerów i potem wygląda to tak, że ja muszę wszystko dodawać.

Przechodziłem to już kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt razy prowadząc tą sieć i nie zgodzę się na kolejne takie propozycje.

 

Będę miał czas, to pojawi się nowy serwer, stworzony przeze mnie, z modem jaki ja chcę i z reklamą, którą mogę zaoferować. 
Stworzenie nowego serwera wraz z reklamą to koszt +300 zł, jak nie więcej. Tak to wygląda w 1.6 i nie opowiadajcie mi bajek w stylu "Ja ci go rozkręcę na 100%", bo wiem lepiej. Sam oferuję reklame serwerów cs i wiem jak wygląda ten rynek, stał się on teraz gównem, bez boost'a się nie wybijesz, a porządny boost to koszt nawet 500 zł miesięcznie.

Edytowane przez -_-
To nie jest atak, po prostu mam czasami dość tłumaczenia w kółko tego samego. Postaw się w mojej sytuacji, a zobaczysz, że nie jest proste ogarnięcie takiej sieci.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Temat zamykam, bo uważam że nie ma sensu tworzyć serwer gdy ja nie będę miał na niego czas. Mam szkołę i nie jestem w stanie siedzieć od rano do wieczoru przy sieci (wystarczy że w weekend tyle siedzę).

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez -_-
Chciałbym dodać, że te twoje serwer DD2+DM są postawione na prawie wszystkich boost'ach, więc nie ma się co dziwić, że stoją pełne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności