Root Qesik 11,987 Posted November 15, 2014 Root Share Posted November 15, 2014 Witam, Co myślicie o rozbudowaniu działu "Sport", dzieląc go na daną dyscyplinę sportową?Proszę odpowiadać w ankiecie Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted November 15, 2014 Author Root Share Posted November 15, 2014 Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora. Powód: Zamykam. Dział zostanie rozbudowany Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts