Skocz do zawartości

Wywiad z duszą towarzystwa forum Cs-Classic


Fixer

Rekomendowane odpowiedzi

Fixer ---> Czewony

NiezlyLOL. ---> Różowy

 

Witam ciebie Paulino. Może masz ochotę na mały wywiadzik ?

Czemu nie :)

 

To zaczynamy. Wsadziłaś kiedyś palec w kontakt ?

Nie hah

Lubisz robić prace graficzne ? ;]

Lubie , lubie. nie lubie tej minki :(

 

Nie szkodzi :P. Wolisz słuchać klasyków wiedeńskich czy może chorału gregoriańskiego (albo to, albo tamto nie ma innego wyjścia)? :D

hhaha pozdro .. dobra tego chorału :D

 

Ilu miałaś chłopaków ;> ?

A muszę mówić ;> tu nie ma w czym się chwalić ale więcej niż jeden :D

 

Taka informacja nam wystarcza :). Co wolisz placki czy gofry? ^^

Gofry z bitą śmietaną < 33

 

Jaki Masz Telefon ?

Nokie C3 różoffą ;3

Fajny kolorek ;) . Kiedy byłaś młodsza kim chciałaś zostać ?

Piosenkarką :D haha

Hehe i jak ? :D

Teraz już nie chce nią być bo mam inne plany :D

 

Ok dalej nie wnikam ;] Jakie masz podejście do sportu ? Preferujesz jakąś dziedzinę sportową ?

Podejście do sportu mam leniwe bo mi sie zazwyczaj nic nie chce ale jak już to piłka nożna :D w nią mogę cały czas grać :D

Dziewczyna, która gra w counter strike oraz zaczyna grać w LOLA, a do tego wszystkie lubi piłkę nożną Wyjdziesz za mnie ? :D

Niestety nie :D już zajęta jestem ;P

 

To szczęściarz, powodzenia wam życzę :]

No dziękuje ^^

 

Czasami przeszła ci przez głowę myśl aby skończyć z counterem ? Ogólnie usunąć go z głowy jak z twardego dysku ?

Taak , wiele razy ^^ ale ciężko się oderwać .. miałam przerwę z rok ale powróciłam .. nie gram już tak jak kiedyś od rana do wieczora a w szkole na lekcjach spalam :D , ale teraz gram mało , jak mi się nudzi czy coś ;P

 

Prawidłowe myślenie :) Masz jakieś Hobby ?

Grafika i także FC Barcelona , lubię sobie czytać o nich rożne rzeczy , oglądać mecze itp ^^

 

Nie przepadam za tym klubem ale każdy ma swoje zdanie ;) Dowiedziałem się, że w tym roku piszesz maturę. Boisz się trochę ? Już zaczęłaś się przygotowywać czy jeszcze nie ?

Trochę się boje :D .. a przygotowania dopiero zamierzam zacząć , ale mam strasznego lenia .. ale muszę się wziasc w garść :D na razie mam w pon jeszcze próbna z niemca a we wtorek z bio :D wiec od środy coś ogarnę :D ważne ze praca na polski napisana , wystarczy się nauczyć :D

Z ekipą cs-classic życzymy ci jak najlepiej ;) Jak już skończysz szkołę, napiszesz maturę to planujesz iść gdzieś na studia ? Profil itd itp czy po prostu będzie to czysty spontan ?

Zamierzam iść na studia detektywistyczne :D

 

Wow ciężki a zarazem bardzo opłacalny zawód. Mam nadzieję, że ci się uda :]

Ja tez mam taką nadzieje

 

Wypytuje cię o różne rzeczy, a zapomniałem o najciekawszej. Skąd wzięło się u ciebie zainteresowanie do rapu ?

Tak po prostu , dobry bit , dobry przekaz ^^

 

Dziewczyna słuchają rapu to jest gratka dla wielu chłopaków :D

No może i tak :) ale nie wszyscy słuchają rapu :D zależy od gustu

 

Jak już wspomniałaś o gustach to słuchasz jakiegoś gatunku jeszcze czy ogólnie co wpadnie w ucho ?

Pop , dupstep i takie tam :D

Ciekawie ;] a np Rock ? co o tym myślisz ?

Lubie^^ niektóre piosenki :D ja słucham na prawdę wszystkiego :D

 

Ok to może teraz przejdziemy do pytań dotyczących cs-classic jak i ogólnie Cs-a ?

Luzik arbuzik :D

 

To może zaczniemy od tego jak rozpoczęłaś przygodą z Counter Strike ?

Kolega mi powiedział o tej grze i pokazał i tak mi się spodobała :D

 

Dużo osób sądzi, oczywiście nie jestem jednym z nich, że dziewczyny grające w cs-a to tzw "Brzydule" czy to prawda ?

Po prostu wykształcił się taki stereotyp i najlepiej nie podążać nim :) tak samo jak blondynki są głupie .. jest dużo mądrych blondynek .. a ze tam parę się znajdzie głupich to nie znaczy ze wszystkie :) wiec myślę ze to złe zdanie :)

 

Dobrze, że to powiedziałaś. Niektórzy muszą to zobaczyć okiem dziewczyny :]

Zazwyczaj chłopcy żyją stereotypami i maja mało oleju w mózgu :D ale są wyjątki :D wiec się nie obrażać ziomki :D

 

Nikt się nie będzie obrażał ;] Masz już 18 lat, wchodzisz w dorosłe, życie to teraz powiedz nam ile czasu grasz w counter strike, czy zamierzasz jeszcze grac oraz czy nie uważasz tego czasu za zmarnowanego ?

Gram już pewnie ze 3 lata z przerwą .. nie nie uważam zęby to był zmarnowany czas , bo poznałam bardzo dużo ludzi , z którymi trochę się przeżyło , chodzi mi o granie , pisanie i takie tam , i tak tęskni się za tym .. pewnie i tak długo nie pogram .. matura się zbliża .. wiec trzeba się uczyć a to jest ważniejsze niż cs.. i studia , praca itp :D to już ciężko będzie znaleźć czas na csa

 

Kiedyś w końcu każdego to spotka ;]

Wiesz wieczne nooby mogą zostać :D i do setki będą skilla bić :D

 

yhym ktoś na pewno :D mam nadzieję, że nie zmarnują sobie tym życia. cs-classic... może powiesz nam ile już jesteś na tej sieci ?

Jestem od września a dokładniej od 30.09.2012 r i godziny 13:49 :D

Jaka dokładna xd dosyć długo coś koło 3 miesięcy.

No sporo ;P prawie od założenia forum ;P

 

Nie dziwię się, że masz już GM :) Czy myślałaś kiedyś, że zasługujesz na awans na @ sieci ? :P

Serio to niee :) nawet nie myślałam ze dostane moda

 

Taki surprise :D Jak oceniasz swoją pracę na forum ?

hmm .. nie lubię samo krytyki ;P .. bardziej to ze mnie spamerka jest ^^ , ale próbuje ogarniać to jakoś , zawsze pomogę czy coś na ile potrafię ^^

No i o to w tym wszystkim chodzi ;] Dobra jeszcze z 3 pytanka bo już chyba ich za dużo ? :D

Pytaj ile chcesz ^^ puki nie zasnę :D

 

Lubisz siedzieć po nocach ? ;>

Lubiee :D zawsze są fajne rozmowy nocą i wg :D tylko zazwyczaj mi się spać chce wiec ledwo co ogarniam :D

 

Nie jesteś sama :D

heh to fajnie :D

 

Myślałaś kiedyś, żeby odejść z classica ?

Niee ^^ .. fajna siec jest i w miarę mili ludzie hah :D

 

Ostatnio jakieś problemy są... Mam nadzieję, że sieci nie spotka to samo jak wiele innych .

A nie wiem , nic chyba nie słyszałam .. ale raczej nie spotka nic :D damy rade :D

 

Liczy się dobre podejście do sytuacji ;] Masz na forum jakiś szczególnych przyjaciół ? albo kogoś kogo nie trawisz ?

Wszystkich darze sympatią i trawie :D

 

No i dobrze ;] No to zbliżamy się do końca tej wspaniałej rozmowy . Zadam ci jeszcze 2 pytanka ok ?

Spoko :D

 

Dobrze się czujesz w swojej skórze, czy czasami pragniesz być zupełnie inną osobą .? Dużo osób ma takie problemy ...

Mam czasami chwile słabości ale raczej nie przeszkadza mi to kim jestem ^^

No i zajebiście ! :D Bądź sobą i nie patrz na opinie innych ;]

Heh no nie patrze ^^ próbuje

No to teraz pytanie takie na koniec xd Co o mnie sądzisz ? (wielkie sry ale zadaje je każdemu po wywiadzie ;])

My brother :D haha lubię Cie , spoko ziomek , miły , sympatyczny , zabawny :D

 

A dziękuje :D nawzajem ;]

Heh :D

 

Dobra to już by było na tyle. Dziękuje, za ten wspaniały a zarazem wyczerpujący wywiad :) mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję przeprowadzić go jeszcze raz. No to

noo miło było :D a teraz idę w kimono :D haha ,.. paaa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności