Skocz do zawartości

Skarga Na Semi


[M]en[T]osik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: `Antrix. || U.F.G2.Nick admina/gracza który zawinił: A#M Team | Semi To jest Admin serwera 4Fun który zaniedługo powstanie ..3.Admin/Gracz : 4.Data i godzina: 2:055.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Kicked and banned] connect 31.186.85.10:27074 Connecting to 31.186.85.10:27074 ...Connection accepted by 31.186.85.10:27074Kicked by Console: You have been banned from this server.Kicked :You have been banned from this server.] connect 31.186.85.10:27074 Connecting to 31.186.85.10:27074 ...Connection accepted by 31.186.85.10:27074Kicked by Console: You have been banned from this server.Kicked :You have been banned from tŚwiadkowie , xxxPatrykxxx i Semiego Kolega.6.Opis sytuacji: Grałem se grałem i cisnąłem Semiego waliłem mu heady itp. Caly czas go zabijałem , i dał mi perma za to .. Bez ssówProsze przenieś temat tam gdzie trzeba bo nie ma jeszcze zakładki "4Funa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to jest wymuszenie adma daj mi adma dawaj adma ja nie moge zapłacić bo nie mam polskich pieniędzy no i jeszcze do tego te perfidne wh "D na spect byłem i widziałem jak patrzałeś po ścianach na patryka i gdzie on się ruszał to ty z nim :D dzięki do zamknięcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga niesluszna ? Dla mnie jak najbardziej admin zawsze musi zrobic demko / ss zeby mial jakis dowod na gracza . Nie dotyczy to H@ i paru wazniejszych os. Ale semi byles zobowiazany do zrobienia jakis dowodow. Dla mnie jak najbardziej ub .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semi po 1 ... Masz mnie na steamie po 2 mam admina na 45K lvl i Only DD2 a ty mi mówisz ze wh mam? ; ) Możesz se mówić co chcesz bo jesteś zwykły nie ogar ; ) zbanować kogoś nie robiąc ssów albo bez demka? Przyznaj się ... Cisnąłem Cie! i dlatego mi dałeś bana ; ) Za tą ostatnią banie ; ) Za moje staty 21/3 bo jesteś zwykła Ciota ; ). Nie byłeś na specie bo Ci banie zawaliłem a po 5 sekundach dostałem perma od CiebieJeszcze jedno... Biłeś graczy cały czas .. po 0 DMG ... Teleportowałeś ich otwierałeś "Dyskietkę"... I to jest zachowanie naszego "Pro Ogara Semiego" bo jak ktoś go cisnie to nie potrafi wytrzymać bo pózniej daje bana za "wh" takie jakie ja niby miałem ; ) Koleś weź się ogarnij ... Pograj mixy a nie odrazu mi perma dajesz bez dowodów -.- Jestem młodszy od Ciebie a więcej ogarniam od Ciebie ... Chyba nigdy mixów nie grałeś .. Tam ludzie wgl. Twoim zdaniem by "Aimy" mieli bo ty jesteś taki ogarnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności