Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]podanie by bl0cked.


m0n3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:bl0cked.

2. Imię:Damian

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre (7/10_

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/bl0cked./31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:bo duzo tutaj gram (od czerwca chyba :D) i potrafie rozpanac odpaly ;). zreszta nie raz daje info adminom na steam ze jest jakis odpal i praktycznie sie nie myle :). oczywiscie ze moja kultura nie jest jakas super :DD ale jak mam admina to staram sie dawac przyklad ;)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:tak STEAM_0:0:48221999

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:duzo :D . od 15 do 22 . chwilowo bo kontuzje kolana mam ale to i tak jak juz wylecze kontuzje to mg z 2h poswiecic

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):dni robocze : 15-24 weekendy 10-1 :D

12. Staż w grze counter strike 1.6: 4lata

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):bylem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób twierdzi że gracz o nicku bl0cked jest ogarnięty. Znacie go tylko z rozmów podczas gry na serwerze FFA. Miałem przyjemność grania z nim mixów i uwierzcie że to nie jest odpowiednia osoba na stanowisko ADMINISTRATORA. Pomijając fakt że może i zna się na AMX, składka jest, ale twoja kultura w ogóle Cię odrzuca. Pamiętasz dzisiejszą sytuację na TS'ie kiedy obelgi z twojej strony leciały o kobiecie która mnie urodziła ? TAK WIĘC JESTEM NA NIE ZE WZGLĘDU ŻE JESTEŚ NIEDOJRZAŁY A ADMIN MUSI WYKAZAĆ TROCHĘ KULTURY OSOBISTEJ WZGLĘDEM GRACZY.

 

 

Edit:

 

@ Ja zacząłem .... proszę Cię to Ty zaczynasz cisnąć jak Ci nie idzie w grze :)

 

Edit 2. : 

Twierdzisz że ja zaczynam ale ja wydaje o tobie opinie bez najechania na RODZINE . A ty za to zaczałeś później twierdzić co nie moja matka itp. I nadal uważasz że jesteś bardzo dojrzały !?

Edytowane przez M3ntor
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinienem sie tutaj wypowiadac ale gdzie indziej mam to napisac? gralismy mixa pare razy i zawsze gdy wchodze na ts3 od razu wyzywasz "omg smarkacz wbil" itd. co do matki to sam zaczales wjezdzac na moja bo gdy ci odszceknalem tekst "do swojej matki mowisz?" wiec najpierw powiedz co ty robisz a potem co ja. gdybys takie rzeczy gadal na ffa jesli mialbym juz admina bys wyrwal bana i nie musialbym ci odszczekiwac. moze i to co tera napisalem przekresli moje szanse na admina ale trudno. niech ludzie wiedza jak jest i bylo :)

 

EDIT

HAHAHAH . poczekaj czyli jak wchodze na ts3 to od razu zaczynam jo? powiem siema czy witam i od razu omg znowu ten malolat / smarkacz / idiota czy co tam powiesz ;). a no ok nie wiedzialem ze w ten sposob zaczynam. juz nie bd wchodzil na ts3 ;). a na mixach to ty zamykasz a nie ja wiec dlaczego mi nie idzie?

 

WIdze ze nie masz jeszcze daru czytania ze zrozumieniem :/. Przeciez sam pierwszy wjechales na moja mame.. zapomniales czy nie chcesz tego powiedziec? i ja nie dyskutuje z tb dlatego ze mi dales nie bo masz na to powody. moja kultura nie jest super jak juz pisalem ;) ale bedzie . klam ile wlezie mi to juz lotto

 

rewox : przeciez znam regulamin . na samym poczatku jest napisane ze nie powinienem sie wypowiadac i nawet napisalem do shadowa ze ssory ze sie wypowiedzialem ale m3ntor to moze bujdy w swoim podaniu wciskac .

 

ofensywa:po 90% padnieciu wyzywam czy przeklinam bo to 2 rozne rzeczy. jak juz mowilem ja czy gimbus zachowanie mozna zmienic a po 3. gram od czerwca na nicku m0n3 tez wiec mi nie gadaj glupot ze od miesiaca mnie widzisz. sprawdz sobie na tr jesli potrafisz.

Edytowane przez m0n3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Dajesz info na steam co chodzi o czitów itp ale twoja kultura jest na poziomie 0 wiele osób pisało mi na steam żeby Cię ogarnąć jak padasz zaczynasz obrażać. Popraw tą kulturę a jeśli będziesz miał co do tego wątpliwości to jeden typek ma ssy jak obrażałeś (wstawię jeśli będzie miał)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trochę niekulturalne zachowanie

- Czasem zgłaszasz mi osoby, które nie są odpalone, a gdy mówię, że dany gracz gra czysto to dalej jesteś przy swoim

- Trochę mało przekonywujące podanie

- Aktywność na forum

 

+ Składka

+ GT

+ Staż

+ Micro

+ Amx

+ Rozpoznawalny na serwerze

 

Podsumowując :

Wymagania spełniasz, ale popracuj trochę nad aktywnością na forum, kulturą i będę na tak.

- Okres próbny

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , również jestem zdecydowanie na NIE! gdy na serwer wchodzi blocked od razu odechciewa się grać , może pisze cziterów na u@ ale w 90% po padnięciu wyzywa różnych graczy bardzo wulgarnie , nie zachowuje kultury , jest graczem dobrym , ale to nie świadczy o tym, że inteligentym i dojrzałym . Piszesz ze grasz od czerwca ja dłuzej , a od około miesiąca Cię widzę , zapamiętałem bo od tamtego czasu mnie irytujesz swoim niestosownym zachowaniem . JESTEM ZDECYDOWANE NA NIE !!!!!!!!!!!! P.S. Nawet Kinge wyzywał nie wiedząc, że to ona potem przepraszał , czy to jest zachowanie godne admina odpowiedzcie sobie sami. PoZdrawiam :)

Edytowane przez Ofensywa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Łamanie regulaminu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym by niektóre osoby sądziły, że podanie zostało odrzucone wyłącznie z powodu wypowiedzi samego bl0cked'a we własnym podaniu.

 

Twój gametracker jest imponujący oraz spełniasz postawione innymi administratorom wymagania, jednakże zdanie większości osób dotyczące Twojej kultury i odzywek  jest niestety słuszne.

Sam zauważyłem, że zdarzało Ci się wybuchnąć lub zaczynać kłótnie na say'u z innymi użytkownikami.

 

Stąd jestem zmuszony odrzucić Twoje podanie i mam również nadzieję, że zdecydujesz się je złożyć za tydzień, zgodnie z regulaminem. Do tego czasu masz również okazję poprawić swój wizerunek w oczach innych graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności