Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][PRZYJĘTE]Podanie o administratora MegatrOn !?


MegatrOn !?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: MegatrOn !?
2. Imię: Bartek
3. Wiek**: 18
4. Poziom na Diablo**: 26
5. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10/10 Posiadam własny dobrze prosperujący serwer ;)
6. Mikrofon(Tak/Nie) Jasne
7. Składka(Tak/Nie)**: Tak
8. Link do swojego GT**:

http://www.gametracker.com/player/MegatrOn%20!%3F/193.33.176.199:27015/

9. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Znam się na tej robocie bardzo dobrze, admina miałem mase razy, na tym serwerze mi zależy z powodu takiego iż jest podobny do dawnej sieci na której adminowałem pare lat temu i to całkiem sporo bo ponad rok ;) Z tsa znają mnie chyba wszyscy grający na diablo :D Często wieczorami się śmiejemy i to tak konkretnie :)
10. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:0:38147879
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Spokojnie koło 4 godzin dziennie
12. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  W tygodniu od 16:00 - 22:00 w Weekendy pracuję ale jeśli weekend mam wolny to praktycznie cały dzień jestem do dyspozycji.
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 7 Lat
14. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Napisałem wyżej, admin wiele razy, aktualnie H@ serwera.

 

Wiem że część osób może napisać na temat moich postów ale przyznajmy sobie szczerze, posty na forum nie wpływają na to jakim adminem będzie kandydat składający podanie a jeśli naprawdę są ważne to je nadrobie.

 

Pozdrawiam, krytykę również przyjmuję na klatę.

 

 

@EDIT: Chciałem tylko dodać że to że mam własny serwer nie zabrania mi grać na innych sieciach ;) Gram tutaj dla rozrywki i jest mi tutaj dobrze. Mając swój serwer można przecież grać i udzielać się na innych forach/serwerach. Jeśli chodzi o to to możecie być spokojni nie mam zamiaru reklamować swojego serwera.

Edytowane przez MegatrOn !?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ode mnie wielkie TAK, człowiek ogarnięty na rzeczy się zna AMX musi mieć opanowany do perfekcji poza serwerem osoba bardzo pozytywna przy której nie można się nudzić ! :) Nic dodać nic ująć

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megatron jak Ty sobie to wyobrażasz? Bo dla mnie to jest trochę nie do pojęcia, masz własny serwer, a ja nie mam pewności czy Ci nic nie odbije i nie będziesz po prostu reklamował tego serwera, czy coś. W takim przypadku niestety, ale nie mogę Cię przyjąc. Gdybyś nie miał własnego serwera, zostałbyś po prostu przyjęty.

Edytowane przez prosiaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności