Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]hardcore sie spalil hahaha


m0n3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:bl0cked.

Nick podejrzanego:Hardcore is over'
IP podejrzanego:nie mam ale wy mozecie sami chyba to jakos zalatwic :D
Data (dzień, gg:mm) zajścia:
Twoje demo:http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1411171446-de_dust2-1416231960-1416232980.zip . tutaj macie cale demko . spalil sie wszedzie. pobierzcie wh lub jakos wlaczcie esp to zobaczycie jak wychodzi z celownikiem na typa :). ja pobralem wh bo nwm jak esp wlaczyc i se chcecie to mi mozecie robic te ssy . ja to gowno pobralem tylko po to zeby udupic naszego oporowego otwieracza na ffa i zamykacza na mixach.. nie chce skonczyc jak ty hardcorku ;33
Rodzaj czita:wh :)

Nazwa mapki:de_dust2
Czasy podejrzanych akcji: Pierwsza akcja!.. (2 runda) kupuje deagle wybiega z respa (patrzy sie na brame na chuj?) wbiega do dolnego a tutaj jeszcze popatrzy na sciane zobaczyc ilu wybiegnie a biegnie po schodach w 1:32 i idealnie celowniczek na typka.. . w 1:55 zaczal skanowac bardzo ladnie ale gdy z prawej wybiegl taki relfeks to i ja chcialbym miec.w 2:50 rzuca flasha w swojego i enemy i patrzy przez schody co sie dzieje (celownik na enemy) wychodzi z celownikiem na enemy i se zabija (sluchawki tak wiem.. :) . ) w 3:18 tak ostroznie patrzy i boom akurat na typeczka a potem juz wj jak chce wychodzi.. 3:49 biegnie raszem na celowniku ma typka jak zwykle. 4:15 wczesniejsza akcje sami se ocencie na pewno wymagalo to umiejetnosci ale to jak ladowal bron za ciemnia i patrzyl sie na karton to ja nwm po co .. na co tam sie patrzyles? akcja z 4:15 to 1 afk a drugi stara sie cb zabic. oczywiscie on ucieka ty zmieniasz na deagle ale celownik ciagle na nim. DOBRY JESTES! 4:55 raszuje gala wychodzi z gali przed anarcie celownik ZNOWU NA TYPIE TO NIEPRAWDOPODOBNE! w 4:53 tak samo zrobiles raszujac ta gale tez celownik na typku. jestes niesamowity.

5:40 wbiega do dolnego typek siedzi za kartonami w gornym i dziwnie zduckowal zatrzymal sie i chyba stwierdzil ze jednak go nie widac :). w 6:28 popatrzyl chwile na sciane typeczek mial awke to zrezygnowal..w 7minucie caly czas kampil na respie i sprawdzajac czy plecow nie robia wychodzil z awka a w 7minucie juz tylko popatrzyl sie przez sciane >.<. w 7:23 jego sojusznik ginie w trupie i on sb wciska "a" "d" "a" "d" i tak caly czas typeczek coraz blizej i nagle przestaje.. ale dopiero jak podszedl naprawde blisko ale nadal nie bylo go widac.. w 7:44 wyliczone do perfekcji.. przez sciane zoom i skad wiedzial ze akurat tam? jasne ze bylo go slychac ale on zooma dal przed nim i to jak dokladnie.. ;) a skad wiedzial ze nie patrzy sie w jego strone? zazwyczaj on przeciez jest taki ostrozny.. w 7:58 akcja z deaglem wachal sie jak nwm co.. skad kurde wiedzial ze sa i na lewo i na prawo? + gdy byla rowno 7:58 nie bylo typa widac a on strzelal tam z deagle.. 8:11 troszke zbyt wczesnie z awki strzelales.. 8:36 skacze do piasku i od razu wie ze na lewo przy scianie ktos jest.. w 9:44 patrzy na ta sciane i zauwaza ze rashuje dolnego wiec widac co robi.. a potem patrzy przez sciane i wie ze typ raszuje gornego i typ cofa to i on nabiera odwagi..w 10:00 wychodzi znowu z celownikiem na typa.w 10:05 patrzy sie przez ten karton i stara sie stanac z nim twarz w twarz . typ biegnie w prawo to i on.. :) 10:55 ladnie zauwazyl gale.. a tak to sie kurde wgl nie rozglada za kampami 11:43 skad wiedzial ze anarchia? 11:50 skad wiedzial ze dolem typek biegnie? :) dalej mi sie nie chce po prostu rozpisywac bo to sensu nie ma. spalil i na bla tez lecisz ziomeczku :). sam ze mna zadarles. chcialem ci udowodnic tylko skrypty no ale wh tez nie pogardze :*
IP /Nazwa serwera:31.186.82.184:27691 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no on ma wh to widać było wiele razy pisac na u@ sie nie opacalo bo on na steamie gra i co mu zrobisz ale w końcu ktoś demko mu nakręcił a zresztą on sam sie kiedyś przyznał że ma czity więc nie ma co szukać na naszym serwerze dziękuję za ewentualnego bana dla niego

Pozdrawiam Koala/SANEPID :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności