Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie JacK SpaRRoW


JacK SpaRRoW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:EverLasT

2. Imię: Dawid

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):6/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie): Kupiłem premium.. Mogę zapłacić

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.64:27015/top_players/?query=EverLasT&Search=Search

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Ponieważ gdy wchodzę na serwer zawsze wieczorem to jest wyzywanie stawianie min w przejsciu na drabinkach szybie kampienie miny... Lubie motoryzację idę w tym zakresie.. Miły spokojny i co więcej pisać graczy karać graczy nie stosujących się do regulaminu serwera gadanie przez mikrofon jak nie ma 16 lat lub po mutacji :DD chyba tyle

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Brak

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2/4h w dni robocze a w weekend więcej

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w weekend mam dużo czasu wiedz gram w różnych godzinach. a w dni robocze to od 17 lub od 19 bo mam praktyki i chodzę na rózne godziny

12. Staż w grze counter strike 1.6 4/5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak i to wiele razy

 

Jeśli wydarłem na kogoś mordę przez micro to się no obrażajcie bo ja tak mam od zawsze jak mi coś nie idzie

 

Wiec przepraszam

 

Siwy widzi szybko się uczę po co jest internet :DD

 

Wiem nie przeszczegałem regulaminu pkt 13 ale dostałem zasłuzoną kare ale dostałem 2 bany na 1h i 30 min

 

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat +
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze jeśli mi ktoś nie wjedzie na ambicje to jestem spokojny
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum  chyba tak
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) brak ostrzeżen
  6. Posiadanie mikrofonu jest  maam
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) mogę zapłacić ale kupowałem premkę
Edytowane przez JacK SpaRRoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie mam zmiene ip

 

:D

 

Daje ci nie, ze względu twojego wcześniejszego zachowania, bany co dostawałeś to dostajesz nadal.

Brak znajomości regulaminu serwera, pkt 13 jeżeli nie wiesz co to SID, to nie wiem jak tym adminem byłeś. 

 

Dodatek, Patrz co wygrzebałem ;)

http://forum.cs-classic.pl/topic/19851-podanie-sony-xperia-j-bo-ma%C5%82o-jest-odpowiednich-admin%C3%B3w/

Ja nie widzę Cie w roli admina, prosze porównać pkt 4# i 13# w obu podaniach. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1, ortografia.... Pisze się "przestrzegałem". Po 2, to twoje darcie się na kogoś nie jest sporadyczne i tylko gdy "ktos wejdzie ci w drogę", lecz obrażasz graczy notorycznie i gdy tylko wchodzę na serwer odrazu skarży się na ciebie 5 osób... Upominam cie non stop, zdarzało się ze to nie wystarczyło i twoje obelgi kończyły się banem. Kultura, byleś adminem wiele razy( minimum 2 w takim wypadku ) i amx 6/10? No dobra... Nie zgłaszasz mi graczy na u@, tylko mówisz na mikro " X stawia miny w przejściu, co za ........ ( w miejsce kropek wstaw obelgę) ". Mikro niby masz, ale wg. mnie nadużywasz go . Duże nie .

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EverLast, zabieraj kolegów i wynoś się z serwera, 0 kultury i szacunku 2 osobie. Ktokolwiek zagra lepiej niż Ty, np. Jepetto, Ricooo itd.. od razu z niepotrzebnymi tekstami się rzucasz.
Swoją drogą "Miły spokojny i co więcej pisać graczy karać graczy..." Nie bardzo to zrozumiałem. DOSTAJESZ WIELKIE NIE, na bank nie masz 17 lat, a jeżeli już się uprzesz, to nie zachowujesz się na 17, dałbym Ci MAX 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności