Skocz do zawartości

[BAN]UB stay high #awlaaa?


awlaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: stay high #awlaaa
Link do SSów: brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

===============================================

[sourceBans] You are banned from this server.
[sourceBans] Name: stay high #awlaaa
[sourceBans] Steam ID: STEAM_1:0:1137050
[sourceBans] IP address: 178.23.109.109
[sourceBans] Reason: Cheating
[sourceBans] You can protest your ban at http://csgopro.gameclan.pl/web/index.php .
 

Serwer: cs go ffa
Link do bana: nie widzialem w bansie...

 

Powiedzcie mi jaki jest cel cheatowania na ffa, w dodatku na koncie 2k3, nigdy nie banowane, gram ponad rok na tym koncie, nagle dzieci zaczely plakac ze cos mam a za 2 mapy dostaje bana... ktos mi powie o co chodzi?

 

@edit:

To nie Daniel: :O
To nie Daniel: on mowi
To nie Daniel: ze masz haxy
To nie Daniel: i ze nie masz global elita :O
 

@edit2; link ze screenshotera nie dziala bo blad maja, wrzucilem na steam

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/36355800587077451/343652839221A1D4E23E5D74C8ED36FA9FD5C1FA/

Edytowane przez awlaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki jest cel cheatowania na ffa, w dodatku na koncie 2k3, nigdy nie banowane, gram ponad rok na tym koncie, nagle dzieci zaczely plakac ze cos mam a za 2 mapy dostaje bana... ktos mi powie o co chodzi?

 

Nie ma znaczenia, z którego roku jest steam i ile godz. masz na nim przegranych. Cel cheatowania na ffa?? Za taki komentarz odrazu temat powinien być zamknięty.

 

Przez twoją grę i na prośbę graczy musiałem przejrzeć twoją grę na 4 mapach i już po obejrzeniu pierwszej nie miałem wątpliwości, ale poświęciłem się i obejrzałem kolejne.

 

Wnioski:

 

1. Starasz się nie jechać perfidnie celownikiem po ścianie, chodź takie sytuacje się zdarzały, że namierzałeś głowę kolesia przez ścianę.

2. Smoki w tej grze ci nie przeszkadzają, zawsze strzelasz przez nie wtedy kiedy ktoś w nich albo za nimi siedzi albo spokojnie sobie przez nie przebiegasz.

3. Sprawdzasz kampy wtedy kiedy rzeczywiście ktoś tam siedzi. Wtedy kiedy nikogo tam nie ma, ty tą kampę olewasz, nawet się szybko nie odwracasz żeby sprawdzić czy ktoś jest i często idziesz dalej. Nagle zapominasz, że mógłby ktoś tam siedzieć. Typowe zachowanie czitera, widzę przez ściany, więc nie ma sensu tam patrzeć.

4. Wiele km na mapie przebiegasz bawiąc się nożem, zwalniasz i wyciągasz broń wtedy kiedy widzisz przez ścianę, że zbliżasz się do przeciwnika lub on do ciebie. Taka twoja zabawa nożem na każdej mapie, świadcząca o tym, że nikt nie jest wstanie cię zaskoczyć i zabić.

 

Jeśli szukasz sobie kolegów na serwerze i wykorzystujesz ich jako prawników, to niech chociaż piszą ci prawdę, bo Ja napewno nie napisałem, że nie masz global elite.

 

Screeny z gry to mogą ci Admini 1.6 robić, bo w taki sposób można coś tam udowodnić. Swoje screeny to możesz wysyłać jako mms, do fundacji, które pomagają ludziom w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Dlaczego nie zostaniesz odbanowany?? Wnioski z twojej gry napisałem, a po więcej zapraszam do lektury w otwartym temacie "kedricz", tam sobie poczytaj głównie moje posty i to co napisałem na temat gracza Rafi, bo niestety grasz "lepiej" od nich 2-ch, a w twoim wypadku najpierw obejrzałem demka, dlatego dostałeś tego bana.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności